Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Pel

Member
Μηνύματα
748
Likes
3.805
Ονειρεμένο Ταξίδι
Και πού δεν θέλω;
Μόνο αν τα χρειάζεσαι άμεσα και σου λείπουν 3.000 για να βγάλεις εισιτήριο
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Ο φιλος προφανως εννοει να αγορασει 3.000 μιλια που του λειπουν για να ανεβει βαθμιδα.
@anestispro αυτα που λες να αγορασεις ειναι μιλια εξαργυρωσης. Εσυ για να ανεβεις βαθμιδα, θες μιλια αναβαθμισης. Ειναι διαφορετικο πραγμα. Ακομα κ να τα αγορασεις λοιπον δεν θα ανεβεις βαθμιδα.
 
Last edited:

anestispro

Member
Μηνύματα
59
Likes
86
Ο φιλος προφανως εννοει να αγορασει 3.000 μιλια που του λειπουν για να ανεβει βαθμιδα.
@anestispro αυτα που λες να αγορασεις ειναι μιλια εξαργυρωσης. Εσυ για να ανεβεις βαθμιδα, θες μιλια αναβαθμισης. Ειναι διαφορετικο πραγμα. Ακομα κ να τα αγορασεις λοιπον δεν θα ανεβεις βαθμιδα.
όχι να μεταφέρω μίλια εξαργύρωσης απο το λογαριασμό της μάνας μου στον δικό μου. έχει κόστος 15ευρώ
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
όχι να μεταφέρω μίλια εξαργύρωσης απο το λογαριασμό της μάνας μου στον δικό μου. έχει κόστος 15ευρώ
Τι να σου πω. Αν θες να αγορασεις καποιο συγκεκριμενο εισιτηριο κ σου λειπουν 3.000, αν σε συμφερει καντο.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
όχι να μεταφέρω μίλια εξαργύρωσης απο το λογαριασμό της μάνας μου στον δικό μου. έχει κόστος 15ευρώ
3.000 μίλια αντιστοιχούν κατά μέσο όρο σε 15€. Αν πληρώσεις 15€ για τη μεταφορά τους, είναι σαν να έχεις μηδενικό κέρδος (εκτός αν πια έχει βρει τόσο συμφέρων ναύλο και σου λείπουν τα μίλια, που δεν το νομίζω). 15€ είναι το κόστος μεταφοράς ανεξάρτητα των μιλίων που μεταφέρονται, συνεπώς καλύτερα να περιμένεις να αυξηθούν τα μίλια από ταξίδια της μητέρας σου ή προωθητικές ενέργειες και αργότερα κάνεις τη μεταφορά.
Υπόψη όμως ότι με τον together λογαριασμό μπορείς να κάνεις χρήση των μιλίων αυτών χωρίς μεταφορές και πληρωμές, άρα καλύτερα άνοιξε ένα λογαριασμό together και ενέταξε σε αυτόν τον λογαριασμό της μητέρας σου (εφόσον έχει ταξιδέψει έστω μια φορά). Έτσι θα είναι στη διάθεσή σου τα μίλια της χωρίς να πληρώσεις.
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Ξεκίνησε συνεργασία ΔΕΗ με την Aegean
Συγκεντρώστε και εξαργυρώστε μίλια με τη ΔΕΗ

https://www.dei.gr/el/gia-to-spiti/myrewards/myrewards-miles/
Κατάλαβα σωστά η όντως δεν μαζεύεις μίλια με πληρωμές λογαριασμου; τι κουφή συνεργασία είναι αυτή; ενώ εξαργύρωση είδα έχει σε λογαριασμούς
 

apostolosgl

Member
Μηνύματα
63
Likes
135
Κατάλαβα σωστά η όντως δεν μαζεύεις μίλια με πληρωμές λογαριασμου; τι κουφή συνεργασία είναι αυτή; ενώ εξαργύρωση είδα έχει σε λογαριασμούς
Για εμάς που έχουμε ενεργοποιήσει ήδη τις Υπηρεσίες δεν έχει τίποτα;
 

Mary Stardust

Member
Μηνύματα
86
Likes
574
Καλημέρα!
Intra Schengen Lounge benefit 200 μίλια εξαργύρωσης.
Αυτά μπήκαν στην σύζυγο αλλά δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο..
Τα δίνει η Aegean ως δώρο. Όταν είσαι gold με τους νέους όρους δε μπορείς να έχεις σύνοδο στο Lounge και σε στέλνουν στης Goldair.
 

Mary Stardust

Member
Μηνύματα
86
Likes
574
Ναι. Δίνει εφάπαξ μιλια μόνο. Με τις παρακάτω κινήσεις. Επισυνάπτω φώτο. Screenshot_20230607_122258_com.android.chrome.jpg
Κατάλαβα σωστά η όντως δεν μαζεύεις μίλια με πληρωμές λογαριασμου; τι κουφή συνεργασία είναι αυτή; ενώ εξαργύρωση είδα έχει σε λογαριασμούς
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Κ αν ο λογαριασμός δεν είναι στ όνομά σου κ δε συμπίπτει με του προγράμματος bonus τη πάτησες...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.690
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom