Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
235
Επόμενο Ταξίδι
???
Δεν μπορώ να αλλάξω το business εισιτήριο που έκλεισα με μίλια μέσω pc ή εφαρμογής και λέει μόνο μέσω τηλεφώνου.
Τι παίζει;
Αν πάρω τηλ για την αλλαγή θα φάω το 20ρικο;
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Δεν μπορώ να αλλάξω το business εισιτήριο που έκλεισα με μίλια μέσω pc ή εφαρμογής και λέει μόνο μέσω τηλεφώνου.
Τι παίζει;
Αν πάρω τηλ για την αλλαγή θα φάω το 20ρικο;
Μέσω τηλεφώνου αποκλειστικά και 20άρικο
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Μέχρι προχθες μπορουσα και από το site. Άλλαξε κάτι; Έχει σχέση με το χρονικό διάστημα πριν το ταξίδι; Πραγματικά αιφνιδιάστηκα!
Είσαι σε κάποια από τις κατωτέρω κατηγορίες?
  • Αλλαγές σε μερικώς χρησιμοποιημένα εισιτήρια.
  • Για εισιτήρια επιστροφής ή εισιτήρια με πολλαπλά σκέλη, σε περίπτωση μη εμφάνισης στο αεροδρόμιο για την πρώτη πτήση, τυχόν αλλαγές στις επόμενες πτήσεις.
  • Αναδρομολογήσεις (αλλαγή σημείου αναχώρησης ή/και προορισμού).
  • Μεμονωμένες αλλαγές σε κρατήσεις με παραπάνω από ένα άτομα.
  • Ακυρώσεις κρατήσεων.
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
235
Επόμενο Ταξίδι
???
Είσαι σε κάποια από τις κατωτέρω κατηγορίες?
  • Αλλαγές σε μερικώς χρησιμοποιημένα εισιτήρια.
  • Για εισιτήρια επιστροφής ή εισιτήρια με πολλαπλά σκέλη, σε περίπτωση μη εμφάνισης στο αεροδρόμιο για την πρώτη πτήση, τυχόν αλλαγές στις επόμενες πτήσεις.
  • Αναδρομολογήσεις (αλλαγή σημείου αναχώρησης ή/και προορισμού).
  • Μεμονωμένες αλλαγές σε κρατήσεις με παραπάνω από ένα άτομα.
  • Ακυρώσεις κρατήσεων.
Νομίζω όχι.
Εχω πτηση μελλοντική με επιστροφή για 2 άτομα. Θέλω να αλλάξω το πρωτο σκέλος και για τους 2.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.908
Οταν μου εδωσαν νεο εισιτηριο απο ακυρωση πτησης, σε πτηση που δεν φαινονταν διαθεσιμα award , δεν ειχα δικαιωμα αλλαγης απο την εφαρμογη.
Τοσες ωρες θα σου ειχαν ηδη πει στο τηλ κεντρο τι τρεχει.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Νομίζω όχι.
Εχω πτηση μελλοντική με επιστροφή για 2 άτομα. Θέλω να αλλάξω το πρωτο σκέλος και για τους 2.
Μάλλον είσαι στο "Μεμονωμένες αλλαγές σε κρατήσεις με παραπάνω από ένα άτομα".
Λογικά με ένα τηλέφωνο θα γίνει η δουλειά σου.
Αν βγάλεις άκρη please ενημέρωσε μας να γνωρίζουμε
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
235
Επόμενο Ταξίδι
???
Τοσες ωρες θα σου ειχαν ηδη πει στο τηλ κεντρο τι τρεχει.
Αυτό είναι το μόνο σίγουρο.
Αλπλά, θεωρώ, ότι όταν γράφουμε στο Φόρουμ προκαλούμε μια κούβεντα για ανταλλαγή απόψεων πάνω σε διάφορες θεματικές, κερδίζουμε γνώσεις, γνωστοποιούμε προβλήματα και το κυριότερο η πληροφορία μένει!!
Θα μιλήσω και θα σας ενημερώσω.
 

pan82

Member
Μηνύματα
622
Likes
772
Δεν μπορώ να αλλάξω το business εισιτήριο που έκλεισα με μίλια μέσω pc ή εφαρμογής και λέει μόνο μέσω τηλεφώνου.
Τι παίζει;
Αν πάρω τηλ για την αλλαγή θα φάω το 20ρικο;
Όντως και σε μένα σε πτήση αγορασμένη με εξαργύρωση για μέσα Οκτώβρη που κοίταξα, ενώ μέχρι πριν μια βδομάδα σου άλλαζε κανονικά ημερομηνίες τώρα έχει βγάλει πάνω ότι αλλαγές γίνονται μόνο τηλεφωνικά. Δικό τους πρόβλημα δεν είναι όμως , γιατί να χρεωθούμε 20ρικο αν θέλουμε αλλαγή από τη στιγμή που έχει δωρεάν αλλαγή και γινόταν κανονικά μέχρι χθες. Άλλαξε μονομερώς τους όρους;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.908
Εγω παντως βγηκα κερδισμενη, ως gambler. Θυμηθηκα την @evi01 που το συζητουσαμε. Αντι να κανω ακυρωση πτησεων, μετεφερα δωρεαν απο την εφαρμογη τα εισιτηρια για χειμωνα και μολις ειδα οτι ακυρωθηκαν οι πτησεις. Παιρνω πισω μιλια και λεφτα χωρις να χασω 40 ευρω :D
 
Last edited:

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
235
Επόμενο Ταξίδι
???
Λοιπόν. Υπάρχει πρόβλημα. Δεν μπόρεσαν να το λύσουν.
Κατ εξαίρεση μου ειπαν θα γίνει η αλλαγή χωρίς προμήθεια των 20ευρώ. Να στείλω μειλ στο [email protected] με τίτλο ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΚΡΑΤΗΣΗΣ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.718
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom