Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.020
Το κολπο να μεταφερεις τα εισιτηρια σε ημερομηνιες που πιθανολογειται δυσκολια να γινουν αδιαταρακτα οι πτησεις αντι να τις ακυρωνεις επιασε. Παιρνω πισω τα μιλια και γλιτωνω 40 ευρω λογω αλλαγης ωρας πτησης κατα 8 ωρες.
Πριν 1,5 μηνα πετυχα ακυρωση της πτησης, παλι επιστραφηκαν τα παντα.
 
Last edited:

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.012
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Το κολπο να μεταφερεις τα εισιτηρια σε ημερομηνιες που πιθανολογειται δυσκολια να γινουν αδιαταρακτα οι πτησεις αντι να τις ακυρωνεις επιασε. Παιρνω πισω τα μιλια και γλιτωνω 40 ευρω λογω αλλαγης ωρας πτησης κατα 8 ωρες.
Πριν 1,5 μηνα πετυχα ακυρωση της πτησης, παλι επιστραφηκαν τα παντα.
Καλά εσυ έχεις κάνει διατριβή στο σύστημα κρατήσεων. Το έχουμε καταλάβει....χαχα
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.432
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός

evogiatz

Member
Μηνύματα
32
Likes
140
Επόμενο Ταξίδι
Ελ Νίντο, Κορόν
Ταξίδι-Όνειρο
Bora bora
Καλημερα παιδια,

Ηθελα να κανω μια ερωτηση, μηπως καποιος γνωριζει. Ειμαι silver μελος και τελειωνει η προθεσμια που εχω για να διατηρησω το silver. Εχω κανει τα μιλια που χρειάζονται για να την διατηρησω αλλα δεν μου λειπει μια πτηση με Aegean (τα εχω κανει με αλλες εταιριες). Η ερωτηση μου ειναι μπορω να κλεισω μια πτηση, να κανω check in και να μην πεταξω μονο για να συμπληρωσω τις πτησεις με Aegean?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Καλημερα παιδια,

Ηθελα να κανω μια ερωτηση, μηπως καποιος γνωριζει. Ειμαι silver μελος και τελειωνει η προθεσμια που εχω για να διατηρησω το silver. Εχω κανει τα μιλια που χρειάζονται για να την διατηρησω αλλα δεν μου λειπει μια πτηση με Aegean (τα εχω κανει με αλλες εταιριες). Η ερωτηση μου ειναι μπορω να κλεισω μια πτηση, να κανω check in και να μην πεταξω μονο για να συμπληρωσω τις πτησεις με Aegean?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Όχι, πρέπει να επιβιβαστείς και να πετάξεις.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.432
Likes
4.416
Καλημερα παιδια,

Ηθελα να κανω μια ερωτηση, μηπως καποιος γνωριζει. Ειμαι silver μελος και τελειωνει η προθεσμια που εχω για να διατηρησω το silver. Εχω κανει τα μιλια που χρειάζονται για να την διατηρησω αλλα δεν μου λειπει μια πτηση με Aegean (τα εχω κανει με αλλες εταιριες). Η ερωτηση μου ειναι μπορω να κλεισω μια πτηση, να κανω check in και να μην πεταξω μονο για να συμπληρωσω τις πτησεις με Aegea?
Όχι, θα πρέπει να πετάξεις
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.432
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Εξαργυρωση bonus δεν ειχα κανει. Θελει μια καθε 2 χρονια νομιζω.
Έρχεται μήνυμα πριν οτι πρέπει να κάνεις εξαργύρωση νομίζω. Δεν σου έστειλαν κάτι;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.514
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλημερα παιδια,

Ηθελα να κανω μια ερωτηση, μηπως καποιος γνωριζει. Ειμαι silver μελος και τελειωνει η προθεσμια που εχω για να διατηρησω το silver. Εχω κανει τα μιλια που χρειάζονται για να την διατηρησω αλλα δεν μου λειπει μια πτηση με Aegean (τα εχω κανει με αλλες εταιριες). Η ερωτηση μου ειναι μπορω να κλεισω μια πτηση, να κανω check in και να μην πεταξω μονο για να συμπληρωσω τις πτησεις με Aegean?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Πέτα και συ μέχρι τη Σκύρο και γύρνα, ωραία αστακομακαρονάδα κάνουν.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.514
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δυσκολο με την γυναικα στον 9ο...
Σωστά. Τότε πας Θεσσαλονίκη και γυρίζεις με το τραίνο; Ή Γιάννενα με ΚΤΕΛ και γυρίζεις με το αεροπλάνο; (λιγότεροι φόροι αν επιστρέψεις ΠΡΟΣ Αθήνα).
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Δυσκολο με την γυναικα στον 9ο...
θα λείψεις ένα πρωί ή ένα απόγευμα, δεν είναι τίποτα. Η Σκύρος που πρότεινε ο Γιώργος είναι πολύ βολικός προορισμός και έχει πτήσεις σε διαφορετικές ώρες κάθε μέρα, δες τι σε βολεύει, π.χ. Δευτέρα πετάς 6:40 και 8:25 είσαι πίσω στο Ελευθέριος Βενιζέλος. Σε λιγότερο από 2 ώρες έχεις πάει και έχεις γυρίσει. Δεν νομίζω να έχεις άλλη εναλλακτική, εξάλλου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.498
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom