Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
12.988
Likes
40.872
Οκ! Από ένα λογαριασμό, τον δικό μου γίνεται να κάνω κράτηση και για την οικογένεια για 3 δωρεάν εισιτήρια?
Δεν φτάνουν τα δικά μου μιλια για όλους, πρέπει να ξοδευτουν και τα δικά τους μιλια άρα τι πρέπει να κάνω?
Βγαλε ενα ενα απο καθε λογαριασμο η 2 και 1. Αν βρεις τοσα δωρεαν ομως. Αλλιως αφαιρεις μιλια μονο για το ενα εισιτηριο και δωρεαν τα αλλα δυο εστω, αν και κριμα.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.365
Likes
14.259
Να είσαι καλά!!! Οπότε θα κάνω 3 διαφορετικές κρατήσεις με award εισιτήρια και μπορεί να βρω διπλανες θέσεις.
Συγνώμη που σας ζάλισα αλλά δεν έχω πάρει ποτέ award. Συνήθως πετούσα με low cost
Για τι προορισμό μιλάμε;Προσωπικά δεν θα έδινα τόσο σημασία στις διπλανές θέσεις.Εκτός αν μιλάμε για μικρό παιδί όποτε θα έπρεπε να κάτσει ένας ενήλικας διπλα του.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.988
Likes
40.872
Θεση κλεινεις δωρεαν οπου θελετε . Δεν υπαρχει light στα award, κατι σου λεει λαθος ο @fotast . Μονο flex.
Μην μπερδευετε με λαθος πληροφορηση τους νεους.
Κλεισε @patrizia και μη σκας για θεσεις. Διαλεγεις ο,τι θες.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.365
Likes
14.259
Θεση κλεινεις δωρεαν οπου θελετε . Δεν υπαρχει light στα award, κατι σου λεει λαθος ο @fotast . Μονο flex.
Για τα light γενικά μιλούσα.Το ήξερε ήδη ότι τα award είναι flex.Και επιβεβαίωσα ότι είναι χωρίς χρέωση.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.988
Likes
40.872
Κλεινοντας το παιδικο εισιτηριο απο παιδικο λογαριασμο, ζητας τηλεφωνικα να "συνδεθει με ενος απο τους ενηλικες". Αυτο θα βοηθησει πολυ τη μερα του τσεκ ιν που θα το κανεις χωρις να ψαχνεσαι.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.018
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί

patsman

Member
Μηνύματα
196
Likes
527
Οχι δεν συμφερει αλλα αν εχεις μερικες χιλιαδες μιλια να περισσευουν, 8.000 μιλια =40 ευρω γενικως και συμπληρωνεις τα ρεστα.
Αυτή η αναλογία είναι ο γενικός κανόνας; Να τον έχουμε σαν μπούσουλα εμείς οι άπειροι;
 

patrizia

Member
Μηνύματα
184
Likes
172
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπεστη
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα
Για τι προορισμό μιλάμε;Προσωπικά δεν θα έδινα τόσο σημασία στις διπλανές θέσεις.Εκτός αν μιλάμε για μικρό παιδί όποτε θα έπρεπε να κάτσει ένας ενήλικας διπλα του.
Ο μικρός είναι ανήλικος ακόμη. Υπάρχει μια μικρή φοβία κατά την απογείωση γι αυτό και οι διπλανες θέσεις.
Θα ήθελα να πάω Μαδρίτη και Ανδαλουσία επειδή διάβασα ότι και τα τοπικά τρένα είναι σχεδόν δωρεάν ολο το 2023 οπότε θα βόλευε να γίνει μεσα στην επόμενη χρονιά αυτο το τουρ όχι άμεσα όμως.
Δεν ξέρω αν είναι καλή ιδέα επειδή είπατε ότι πρέπει να ψάχνουμε φθηνούς φόρους και ακριβά εισιτήρια γιατί χθες γύρισα από Μαλτα και δεν είχα χρόνο
 

patrizia

Member
Μηνύματα
184
Likes
172
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπεστη
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα
Θεση κλεινεις δωρεαν οπου θελετε . Δεν υπαρχει light στα award, κατι σου λεει λαθος ο @fotast . Μονο flex.
Μην μπερδευετε με λαθος πληροφορηση τους νεους.
Κλεισε @patrizia και μη σκας για θεσεις. Διαλεγεις ο,τι θες.
Είσαι τέλεια! Ακολούθησα και τις συμβουλές σου για Μαλτα.
Να είσαι πάντα καλά και να μπορείς να ταξιδεύεις όσο τραβάει η ψυχή σου!!!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.365
Likes
14.259
Ο μικρός είναι ανήλικος ακόμη. Υπάρχει μια μικρή φοβία κατά την απογείωση γι αυτό και οι διπλανες θέσεις.
Θα ήθελα να πάω Μαδρίτη και Ανδαλουσία επειδή διάβασα ότι και τα τοπικά τρένα είναι σχεδόν δωρεάν ολο το 2023 οπότε θα βόλευε να γίνει μεσα στην επόμενη χρονιά αυτο το τουρ όχι άμεσα όμως.
Δεν ξέρω αν είναι καλή ιδέα επειδή είπατε ότι πρέπει να ψάχνουμε φθηνούς φόρους και ακριβά εισιτήρια γιατί χθες γύρισα από Μαλτα και δεν είχα χρόνο
Τότε χρειάζεται κάποιος να κάτσει δίπλα του.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.489
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom