Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

jimkGR

Member
Μηνύματα
63
Likes
312
Ξέρει κανείς αν μπορώ να κλείσω εισιτήριο με μίλια, πχ Mexico City - Amsterdam με ενδιάμεση Τορόντο, αλλά να κάνω το Τορόντο-Άμστερνταμ μετά από κάποιες μέρες και όχι κατευθείαν; Ή θα πρέπει να κλείσω τα 2 σκέλη ξεχωριστά και φαντάζομαι περισσότερα μίλια;
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
7.981
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Ξέρει κανείς αν μπορώ να κλείσω εισιτήριο με μίλια, πχ Mexico City - Amsterdam με ενδιάμεση Τορόντο, αλλά να κάνω το Τορόντο-Άμστερνταμ μετά από κάποιες μέρες και όχι κατευθείαν; Ή θα πρέπει να κλείσω τα 2 σκέλη ξεχωριστά και φαντάζομαι περισσότερα μίλια;
..... ότι επιλογές σου δίνει !
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.997
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
..... ότι επιλογές σου δίνει !
Μπορείς, αλλά υπάρχει ένα όριο στη διάρκεια του stopover στο Τορόντο (72 ώρες μου φαίνεται), και το εισιτηριο πρέπει να κλειστεί μέσω του τηλεφωνικού κέντρου (και να πέσεις σε agent που να ξέρει να το κάνει, καθώς είναι περίπλοκο).
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.268
Η διαθεσιμότητα με Air China από Ασία μέσω Πεκίνου για Αθήνα το επόμενο καλοκαίρι είναι σχεδόν στο τέλος της. Όσοι προλάβανε προλάβανε. Είχε αρκετές θέσεις όταν έψαχνα. Τώρα γιοκ.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Η διαθεσιμότητα με Air China από Ασία μέσω Πεκίνου για Αθήνα το επόμενο καλοκαίρι είναι σχεδόν στο τέλος της. Όσοι προλάβανε προλάβανε. Είχε αρκετές θέσεις όταν έψαχνα. Τώρα γιοκ.
Έχουν βάλει ανακοίνωση στο σάιτ της Aegean ότι υπάρχει τεχνικό πρόβλημα όπως παλιότερα με Turkish και United, και να παίρνουμε τηλ. για εξαργύρωση άνευ χρέωσης..

Όχι ότι παλιότερα με το θέμα της Turkish έβρισκες τηλεφωνικά...
 

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Έκλεισα Αθήνα-Βραζιλία με Lufthansa.
Πόσα μίλια μού δίνει?
Θα μου πιστωθούν στο λογαριασμό της Aegean?
Νομίζω η κατηγορία ναύλου Κ δεν παίρνει μίλια.
 
Last edited:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.530
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Έκλεισα Αθήνα-Βραζιλία με Lufthansa.
Πόσα μίλια μού δίνει?
Θα μου πιστωθούν στο λογαριασμό της Aegean?
Πρέπει να δεις την κατηγορία ναύλου.

Θα σου πιστωθούν αν δήλωσες τον αριθμό της κάρτας μιλίων σου της aegean. Αν δεν το έκανες γίνεται και κατά το τσεκιν (ή ακόμη και κάποιους μήνες μετά την πτήση).

Αλλά το βασικό είναι να δεις την κατηγορία ναύλου. Ένα γράμμα στα λατινικά είναι.
 

Sugar

Member
Μηνύματα
206
Likes
126
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Έκλεισα Αθήνα-Βραζιλία με Lufthansa.
Πόσα μίλια μού δίνει?
Θα μου πιστωθούν στο λογαριασμό της Aegean?

Μπράβο!!! Τί κατηγορία ναύλος είναι? Κι εγώ θέλω να κλείσω.. Για πότε τα έκλεισες? Να πάω οικογενειακώς με έφηβες? (αυτό σκέφτομαι πρώτα) και το δεύτερο μήπως το έκλεινα multi city με επιστροφή από αλλού?
 

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Μπράβο!!! Τί κατηγορία ναύλος είναι? Κι εγώ θέλω να κλείσω.. Για πότε τα έκλεισες? Να πάω οικογενειακώς με έφηβες? (αυτό σκέφτομαι πρώτα) και το δεύτερο μήπως το έκλεινα multi city με επιστροφή από αλλού?
Είναι κατηγορία Κ (οικονομικό)
Το έκλεισα για Μάιο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom