Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

dimtze

Member
Μηνύματα
91
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Syros, Crete, Sardenia
Ταξίδι-Όνειρο
Patagonia !!!
Καλημέρα σε όλους !!! σχετικά με την διατήρηση της gold βαθμίδας, δίνουν και πάλι κουπόνια αναβαθμίσεις πτήσεων? Έχω την εντύπωση πως όχι αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία !!!
Εντυπωσιακό το κατοστάρικο !!! αλλά προς το παρόν δε βλέπω μέρισμα στο δικό μου λογαριασμό ;)
 

dimtze

Member
Μηνύματα
91
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Syros, Crete, Sardenia
Ταξίδι-Όνειρο
Patagonia !!!
Μέρα χαράς μέρα γιορτής ανοίγω σαμπάνια !!!
Η αλήθεια είναι πως σήμερα μόλις διατήρησαν την βαθμίδα αλλά δεν έχουν περαστεί, ελπίζω σε λιγάκι μακάρι να δω και το κατοστάρικο που προανέφερες τότε κερνάω όλο το travelstories
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.290
Μέρα χαράς μέρα γιορτής ανοίγω σαμπάνια !!!
Η αλήθεια είναι πως σήμερα μόλις διατήρησαν την βαθμίδα αλλά δεν έχουν περαστεί, ελπίζω σε λιγάκι μακάρι να δω και το κατοστάρικο που προανέφερες τότε κερνάω όλο το travelstories
Τα κουπόνια μπαίνουν την ήμερα της ανανέωσης της βαθμίδας.
Αν σήμερα είναι η ανανέωση και δεν μπήκαν πάρε τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση, αν όμως άπλα συμπλήρωσες τα μίλια για την διατήρηση της θα περιμένεις μέχρι εκείνη την ημερομηνία.
Το χρηματικό μπόνους θα έπρεπε να είχε μπει. Αν δεν το πήρες δεν υπάρχει.
Δεν σταθήκαμε όλοι τυχεροί.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Έκανα εγγραφή ένα λογαριασμό ΔΕΗ στο mydei και δε μου έδωσε τα μίλια, ούτε της πρώτης φοράς, ούτε του μηνιαίου λογαριασμού. Που ρωτάμε στη ΔΕΗ η στην aegean;
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.274
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Έκανα εγγραφή ένα λογαριασμό ΔΕΗ στο mydei και δε μου έδωσε τα μίλια, ούτε της πρώτης φοράς, ούτε του μηνιαίου λογαριασμού. Που ρωτάμε στη ΔΕΗ η στην aegean;
Νομίζω οτι ειναι για συγκεκριμενο προγραμμα της ΔΕΗ. Eγώ έχω το απλο και δεν μου έδωσαν τίποτα επίσης.
 
Last edited:

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.461
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Έκανα εγγραφή ένα λογαριασμό ΔΕΗ στο mydei και δε μου έδωσε τα μίλια, ούτε της πρώτης φοράς, ούτε του μηνιαίου λογαριασμού. Που ρωτάμε στη ΔΕΗ η στην aegean;
Έχεις συνδέσει το λογαριασμό σου στο mydei με το λογαριασμό σου miles & bonus;
 

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Από πού κάνουμε αλλαγή προγράμματος και μηνιαίο λογαριασμό. Μέσα από το απ' δεν μπορώ να το βρω
Μέσα στην εφαρμογή, πας παροχές, επιλέγεις το ρόλοι που θες και στις λεπτομέρειες έχει επιλογή για όλα.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Έχεις συνδέσει το λογαριασμό σου στο mydei με το λογαριασμό σου miles & bonus;
Ναι, μου έδωσε 500 μίλια για τη συμπλήρωση των τριών ερωτηματολόγιο. Τίποτε αλλο
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.371
Likes
3.428
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Πρόσφατα είχα την ίδια απορία για τη ΔΕΗ. Θα πρέπει να κατεβάσεις την εφαρμογή mydei στο κινητό σου και να συνδέσεις το λογαριασμό σου miles and bonus στο λογαριασμό σου mydei! Δεν αρκεί να το κάνεις μόνο από το site mydei.dei.gr.
Με το που πρωτομπαινεις στην εφαρμογή, σου πιστωνονται 1000 μίλια
 
Last edited:

georgekrax

Member
Μηνύματα
76
Likes
15
Καλημέρα!

Όταν πρόκειται για μετάβαση από Silver σε Gold από ότι έχω ψάξει τα κουπόνια της Silver χάνονται. Αν δεν χρησιμοποιήσω τα κουπόνια της Silver μέχρι να γίνω Gold, μπορώ να τα μεταβιβάσω σε κάποιον άλλον, και μετά αυτός να μου τα μεταβιβάσει πίσω στο όνομα μου;

Επίσης τα κουπόνια αναβάθμισης σας έχουμε χρησιμοποιηθεί ποτέ ή μόνο σε λίστα αναμονής μπαίνετε; 😅
 

kofidenia

Member
Μηνύματα
146
Likes
608
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία, Μέλανας Δρυμός
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλληνική Πολυνησία
Καλημέρα!

Όταν πρόκειται για μετάβαση από Silver σε Gold από ότι έχω ψάξει τα κουπόνια της Silver χάνονται. Αν δεν χρησιμοποιήσω τα κουπόνια της Silver μέχρι να γίνω Gold, μπορώ να τα μεταβιβάσω σε κάποιον άλλον, και μετά αυτός να μου τα μεταβιβάσει πίσω στο όνομα μου;

Επίσης τα κουπόνια αναβάθμισης σας έχουμε χρησιμοποιηθεί ποτέ ή μόνο σε λίστα αναμονής μπαίνετε; 😅
Τα κουπόνια όντως χάνονται όταν αλλάζεις βαθμίδα. Μέχρι στιγμής κατάφερα να κάνω αναβάθμιση θέσης μία φορά. Τις άλλες φορές μου έλεγαν να μπω σε λίστα αναμονής :rolleyes: και ας είχα καλέσει πάνω από δύο μήνες πριν. Δε νομίζω ότι γίνεται μεταβίβαση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.928
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom