Πρόσβαση στο Travelstories από κινητό

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Μήπως να μικρύνεις πάλι λίγο τις διαφημίσεις, γιατί μετά από την αναβάθμιση έγινε ποιο δύσχρηστο ακόμα από τι ήταν.

Αν δεν κάνω λάθος έβαλες και μια παραπάνω πλέον. Έχω 4 συνολικά: 1 πάνω πάνω, 1 πάνω από εκεί που γράφουμε στο μήνυμα, 1 πάνω από τις τελευταίες δημοσιεύσεις και 1 banner με ακολουθεί όπου και να πάω.

Ειδικά οι 2 ενδιάμεσες είναι τεράστιες.

Βασικά πιστεύω ότι αν έβγαζες εντελώς το ad που είναι στο μήνυμα που γράφουμε ίσως ήταν καλύτερα. Τ άλλα ενοχλούν τόσο πιστεύω.
 
Last edited:

SotirisV

Member
Μηνύματα
36
Likes
252
Επόμενο Ταξίδι
Κούβα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Πιστεύω στο κινητό το header θα πρέπει να εξαφανίζεται στο scroll down και να ξαναεμφανίζεται στο scroll up, όπως γίνεται με τη μπάρα διευθύνσεων στους browsers. Θα έδινε λίγο έξτρα χώρο στο περιεχόμενο.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εγώ δεν μπορώ να κάνω αναζήτηση λόγο της κάτω διαφήμισης. Έχει καλύψει το κουμπί ''Αναζήτηση''

388155_b827bc1e68a94a33a4cac06bc8833226.jpg
 
Last edited:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Οι διαφημίσεις είναι οι ίδιες που ήταν και πριν την αναβάθμιση - αυτό που άλλαξε είναι κάπως οι αποστάσεις και τα μεγέθη σε κουμπιά/φόρμες/κλπ που έγιναν όλα μεγαλύτερα για να εκμοντερνιστεί το ντιζάιν, από εκεί προκύπτουν τα θέματα χρήσης, αλλά θα τα φτιάξουμε.

Πιστεύω στο κινητό το header θα πρέπει να εξαφανίζεται στο scroll down και να ξαναεμφανίζεται στο scroll up, όπως γίνεται με τη μπάρα διευθύνσεων στους browsers. Θα έδινε λίγο έξτρα χώρο στο περιεχόμενο.
Αυτή είναι καλή ιδέα, αν ξέρεις πώς να το κάνουμε αυτό με css στείλε μου ένα μήνυμα.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Οι διαφημίσεις είναι οι ίδιες που ήταν και πριν την αναβάθμιση - αυτό που άλλαξε είναι κάπως οι αποστάσεις και τα μεγέθη σε κουμπιά/φόρμες/κλπ που έγιναν όλα μεγαλύτερα για να εκμοντερνιστεί το ντιζάιν, από εκεί προκύπτουν τα θέματα χρήσης, αλλά θα τα φτιάξουμε.



Αυτή είναι καλή ιδέα, αν ξέρεις πώς να το κάνουμε αυτό με css στείλε μου ένα μήνυμα.
Εχτές το βράδυ, ήταν και η πάνω και η μεσαία αρκετά μικρότερες και δεν ενοχλούσαν καθόλου!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν άλλαξε απολύτως τίποτα από χτες στο setup του σάιτ. Αυτό που περιγράφεις είναι απλά ότι βγαίνουν διαφορετικά μεγέθη διαφημίσεων κάθε φορά, δεν είναι στάνταρ τι θα εμφανιστεί.

Θα κοιτάξω να διορθώσω ορισμένα πράγματα όπως αυτό που περιγράφει παραπάνω ο @SotirisV :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.790
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom