Τουρκία Πρόταση γάμου στην Κωνσταντινούπολη

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Απ' ότι βλέπω, ωστόσο, στις φωτογραφίες του site τους, μάλλον - εκτός 2-3 των πλέον διασήμων - τα δωμάτια δεν φέρουν πια τα ονόματα των διακεκριμένων που έμειναν εκεί (δεν ξέρω ποιός θα ήθελε, βέβαια, να λέει ότι έμεινε στο ίδιο δωμάτιο που έμεινε ο τάδε δικτάτορας αλλά ποτέ δεν ξέρεις...).
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Τι λες για εδω ; Εχει 3 εστιατόρια ( δεν εχω παει η αλήθεια ειναι για φαγητο , μονο για καφε ) , αλλα η ατμόσφαιρα τα σπάει
Αν δεν βγαίνεις εκτός πολυ εκτός μπάτζετ ψαξτο
http://www.kempinski.com/en/istanbul/ciragan-palace/dining/restaurants/
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.446
Likes
4.449
Ή επίσης στο Suada Club (νησάκι μέσα στο Βόσπορο απέναντι από το Kuruçeşme), το μόνο αρνητικό είναι ότι το χειμώνα δεν είναι όλα τα εστιατόριά του ανοιχτά, αλλά ψάξτο πάντως ως εναλλακτική.
 

tsikolinos

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Αρχίζω σιγά σιγα να καταληγω! Εισιτήρια έκλεισαν 25-29/12.
Ξενοδοχεία είμαι ανάμεσα στο jumeriah που μου προτεινατε,αλλά έχω πέσει κ εδώ ύστερα από ψάξιμο ..http://www.booking.com/hotel/tr/cor...id=d1e19430e96e076ee5a33ecfc67d0eb740693be0X1
Δεν ξέρω αν έχετε άποψη για την περιοχή αλλά φαίνεται πολυ καλό.
Επίσης και τα 2 εστιατόρια είναι πολυ καλές προτάσεις κ μάλλον κάπου εκει θα γίνει το έγκλημα!! :) εκτός αν προκύψει τίποτε απρόοπτο κ βρεθεί αλλού η κατάλληλη στιγμή!! Ή γυρίσω πίσω μόνος μου...:))
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μια χαρα φαίνεται και αυτο και πάνω κάτω στην ίδια περιοχή .
Η επιλογή ειναι δική σου
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Βλεπω το σκηνικο:cool:....φτανετε στο πολυτελες ξενοδοχειο,μπαινετε στο υπερπολυτελες δωματιο....καγκελο η κοπελλια...(εκτος αν την εχεις συνηθισει στη πολυτελεια)αρχιζει...μα πως,που. επιασες το τζοκερ κλπ πεφτει στην αγκαλια σου:hug: και συ...γονατιζεις εκεινη τη στιγμη και της κανεις τη προταση....πανε τα εστιατορια.....οι αντρες δεν εχετε την υπομονη,να περιμενετε....:p
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
Τιποτα βολτα στην παλια πολη ή καπου παραλιακα τρωγοντας καστανα και προταση μεσα στο κρυο!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Τιποτα βολτα στην παλια πολη ή καπου παραλιακα τρωγοντας καστανα και προταση μεσα στο κρυο!!
Εισαι μεγάλος τσιπης ρε jimp .... :p
Σιγα μη πάρει και καλάμι και την παει για ψάρεμα στη γέφυρα ...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
Εισαι μεγάλος τσιπης ρε jimp .... :p
Σιγα μη πάρει και καλάμι και την παει για ψάρεμα στη γέφυρα ...
Nα κλεισει το ξενοδοχειο δεν ειπα, απλα να αποφυγει τα κλασσικα και να γινει καπως αυθορμητο, σε μια στιγμη που δεν θα ''βρωμαει'' προταση.
Και αυτο με τη γεφυρα καλο. Να ψαρεψει και να βγαλει το δαχτυλιδι. Ποσο cult!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Nα κλεισει το ξενοδοχειο δεν ειπα, απλα να αποφυγει τα κλασσικα και να γινει καπως αυθορμητο, σε μια στιγμη που δεν θα ''βρωμαει'' προταση.
Και αυτο με τη γεφυρα καλο. Να ψαρεψει και να βγαλει το δαχτυλιδι. Ποσο cult!!
Οσο πας το κανεις χειρότερο ... Φαντάζομαι έχεις δει τι γούρνα ειναι εκει τριγύρω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
886.025
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom