Τσεχική Δημοκρατία Πρόταση γάμου στην Πράγα

spiros_ts23

Member
Μηνύματα
56
Likes
17
Σκέφτομαι να κάνω πρόταση γάμου στη Πραγα . Υπάρχουν κάποια μέρη που θα μου προτείνατε; αξιοθέατα - εστιατόρια; ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

christy_li

Member
Μηνύματα
30
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Σόφια
Σκέφτομαι να κάνω πρόταση γάμου στη Πραγα . Υπάρχουν κάποια μέρη που θα μου προτείνατε; αξιοθέατα - εστιατόρια; ευχαριστώ εκ των προτέρων
Στη Γέφυρα του Καρόλου!! Σε εστιατόριο κάνεις και στην Αθήνα! :p
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Στη Γέφυρα του Καρόλου!! Σε εστιατόριο κάνεις και στην Αθήνα! :p
Σωστοτατη! Αν πρεπει σε κλειστο μερος παντως να γινει η προταση ας παει στο u fleku να την κανει μετα απο πολλες (καλες) μπυρες να σκεφτεται λιγοτερο τις συνεπειες....
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Στη Γέφυρα του Καρόλου!! Σε εστιατόριο κάνεις και στην Αθήνα! :p
Ναι, εκεί, αφού όμως πρώτα σπρώξει 20-30 τουρίστες πιο πέρα για να μπορεί να τον βλέπει η κοπέλα του, και να είναι διατεθειμένος να γίνει θέαμα στη μισή Κίνα, αφού όλοι θα τον φωτογραφίζουν...

Καλύτερα πάνω στο λόφο, στο μετρονόμο...
 

christy_li

Member
Μηνύματα
30
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Σόφια
Ναι, εκεί, αφού όμως πρώτα σπρώξει 20-30 τουρίστες πιο πέρα για να μπορεί να τον βλέπει η κοπέλα του, και να είναι διατεθειμένος να γίνει θέαμα στη μισή Κίνα, αφού όλοι θα τον φωτογραφίζουν...
Νομίζω τα παραλές! Στην απομόνωση να την πάει την κοπέλα?! Εντάξη θα γίνουν και λίγο θέαμα (με την καλή έννοια) αλλά θα το θυμούνται στην υπόλοιπη ζωή τους και θα γελάνε. Προσωπικά το βρίσκω και πολύ χαριτωμένο!
 

ElinakiK

Member
Μηνύματα
165
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Βένετο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χαβάη
Νομίζω τα παραλές! Στην απομόνωση να την πάει την κοπέλα?! Εντάξη θα γίνουν και λίγο θέαμα (με την καλή έννοια) αλλά θα το θυμούνται στην υπόλοιπη ζωή τους και θα γελάνε. Προσωπικά το βρίσκω και πολύ χαριτωμένο!
Επίσης παίζει να βρει κάποιον να βιντεοσκοπήσει τη φάση για να τους μείνει!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.597
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom