Ισπανία Πρώτη φορά στη Βαρκελώνη

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.790
http://www.andorradirectbus.es/es/horarios-tarifas
Εναλλακτικά υπάρχει και Andorra bus Από τον σταθμό Sants.
Το voucher μπορω να το εκτυπώσω και στο αεροδρόμιο της Χιρόνα;;;( γιατί εκεί προσγειώνομαι)
Ξέχνα ότι είπαμε για Μετρό και aerobus. Θα πάρεις το λεωφορείο που είναι έξω από το αεροδρόμιο.
Μόλις βγεις έξω,δεξιά στα 30 μέτρα.Να διευκρινίζετε ρε παιδιά το αεροδρόμιο για να μην λέμε άσχετα πράγματα.
 
Μηνύματα
39
Likes
23
Ευχαριστώ για την πολύτιμη βοήθεια σας..
(Το site της Alsa ειναι πολυ δύσκολο και ακαταλαβίστικο..δεν μπορώ να βγάλω ακρη..
Ενώ το site της andorradirectbus εχει πανεύκολο site και για κάποιον που δεν ειναι και ο σούπερ τζίνιους υπολογιστάκιας..)
 
Last edited:

rozela120

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Παιδιά σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ είμαστε ήδη εδώ και είναι πολύ ωραία όλα... Θα γράψω εντυπώσεις μόλις τελειώσει ! Ερώτηση επειδή ξέρω ότι απαντάτε άμεσα .. Και ειδικά στο panpan που μένει σε αυτά τα μέρη .. Λέμε αύριο για girona πως συμφέρει Να πάμε οικονομικά και απο που να κοιτάξουμε .. Μένουμε στάση marina . Σας ευχαριστώ!!
 

rozela120

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Ξέρουμε κόστος πήγαινε έλα και πόση ώρα κάνει να πάει περίπου για να υπολογίσω τον γυρισμό
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία

rozela120

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Μια χαρά ! Και κάτι ακόμα αξίζει να πάμε για κανένα 6ωρο . Προλαβαίνουμε δηλαδή να την δούμε ? Η να κοιτάξω για άλλη μέρα από ποιο νωρίς ? Τι λέτε ?
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Μια χαρά ! Και κάτι ακόμα αξίζει να πάμε για κανένα 6ωρο . Προλαβαίνουμε δηλαδή να την δούμε ? Η να κοιτάξω για άλλη μέρα από ποιο νωρίς ? Τι λέτε ?
Για ένα εξάωρο κανεις άνετα μια βόλτα στην παλιά πόλη και παίρνεις μια ιδεα. Κάνε το γύρο πάνω στα τείχη και περπάτησε στα σοκάκια. Προσωπικά μου αρέσε πολύ.
 

rozela120

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Είμαστε τώρα στο λεωφορείο 25 ευρώ πήγαινε έλα ... Αλλά γράφει χιρονα airport και ενώ στο κιόσκι μας είπαν ότι πρώτα πάει αεροδρόμιο και. Μετά στην πόλη . Τώρα ο οδηγός θέλει 2 ευρώ έξτρα λέει στο αεροδρόμιο της χιρονα για την διαδρομή προς την πόλη .. Έτσι είναι ??? Τι να πω
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Είμαστε τώρα στο λεωφορείο 25 ευρώ πήγαινε έλα ... Αλλά γράφει χιρονα airport και ενώ στο κιόσκι μας είπαν ότι πρώτα πάει αεροδρόμιο και. Μετά στην πόλη . Τώρα ο οδηγός θέλει 2 ευρώ έξτρα λέει στο αεροδρόμιο της χιρονα για την διαδρομή προς την πόλη .. Έτσι είναι ??? Τι να πω
Όταν έβαλα τη διαδρομή στο site μου βγάλε 29 ευρώ πήγαινε έλα οπότε λογικό μου ακουγεται
 

rozela120

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
2.75 μας ζήτησε . . Τι να πω δεν ξέρω . Η κοπέλα στο κιόσκι την ρώτησα 3 φορές μου είπε ότι το λεωφορείο πάει κανονικά και ότι είναι αυτό το εισιτήριο .. Ωστόσο άλλοι 2 μέσα στο λεωφορείο δεν πλήρωσαν κάτι έξτρα τώρα που είμαστε στο αεροδρόμιο της χιρονα .. Τέλος πάντων τι να πω .. Αν. Μαθεναν και λίγα περισσότερο αγγλικά θα συνεννοουμασταν κιόλας λιγάκι περισσότερο ... Ειδικά στα μέσα μαζικής μεταφοράς που είναι αρκετά σημαντικά...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.790
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom