Ισπανία Πρώτη φορά στη Βαρκελώνη

psilosgeo

Member
Καλησπέρα σε όλους, έχουμε κλείσει για τέλος Αυγούστου 7 μέρες με την πρότερη προσφορά της aegean για Βαρκελώνη. Πέραν των κλασσικών αξιοθέατων κτλ, βασικός μας στόχος είναι να απολαύσουμε και καμία παραλία μιας και θα είναι κατάκαλόκαιρο!
Σε ποια συνοικια προτείνεται διαμονη; Δεν έχω κλείσει ακόμα ξενοδοχείο και ακόμα το ψάχνω!

varioAthens

Member
Καλησπέρα σε όλους, έχουμε κλείσει για τέλος Αυγούστου 7 μέρες με την πρότερη προσφορά της aegean για Βαρκελώνη. Πέραν των κλασσικών αξιοθέατων κτλ, βασικός μας στόχος είναι να απολαύσουμε και καμία παραλία μιας και θα είναι κατάκαλόκαιρο!
Σε ποια συνοικια προτείνεται διαμονη; Δεν έχω κλείσει ακόμα ξενοδοχείο και ακόμα το ψάχνω!
Στην Γοτθικη. Εκτος του οτι ειναι απο μονη της ομορφη, ειναι και καλο σημειο ωστε να πηγαινεις παντου ακομη και με τα ποδια.

Pierre_1976

Member
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
Στην Γοτθικη. Εκτος του οτι ειναι απο μονη της ομορφη, ειναι και καλο σημειο ωστε να πηγαινεις παντου ακομη και με τα ποδια.
και εγω εκλεισα μολις για 3η φορα παω στην βαρελωνα αυτη τη φορα εκλεισα μεσα στην πλατεια Reail! της προηγουμενες δυο παλι μεσα στην συνοικια που αναφερεις νομιζω ειναι οτι πιο γραφικο εχει η πολη και κοντα σε ολα!!

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.414
Μέλη
39.065
Νεότερο μέλος
K.S. Travel

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom