Βιετνάμ Καμπότζη Ταϊλάνδη Πρώτο ταξίδι (στην Ασία) έτυχε ναύλος για το νότο. Βιετνάμ - Καμπότζη και ολίγον από Ταϊλάνδη.

kirkiriki

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
θέλω την βοήθεια σου!Θέλω να πάω κι εγώ βιετνάμ με μια φίλη αλλά φοβόμαστε να πάμε μόνες.Τη γνώμη έχεις εσυ γι αυτο?τα γκρουπ μας την δίνουν αλλα εχουμε ακουσει πως ειναι αρκετα επικινδυνα. .
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
θέλω την βοήθεια σου!Θέλω να πάω κι εγώ βιετνάμ με μια φίλη αλλά φοβόμαστε να πάμε μόνες.Τη γνώμη έχεις εσυ γι αυτο?τα γκρουπ μας την δίνουν αλλα εχουμε ακουσει πως ειναι αρκετα επικινδυνα. .
να μην πάτε αφου ακούσατε οτι ειναι αρκετα επικίνδυνα στο βιετναμ ...
μακρυα - μακρυα - μακρυα απο τετοια μερη ...
δεν ειδες τι επαθαν οι αμερικανοι στον πολεμο του βιετναμ ...
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
θέλω την βοήθεια σου!Θέλω να πάω κι εγώ βιετνάμ με μια φίλη αλλά φοβόμαστε να πάμε μόνες.Τη γνώμη έχεις εσυ γι αυτο?τα γκρουπ μας την δίνουν αλλα εχουμε ακουσει πως ειναι αρκετα επικινδυνα. .

Είσαι σίγουρη ότι αυτοί που σου τα λένε αυτά έχουν πάει στο Βιετνάμ;

Αν ναι, τα τελευταία 15 (τουλάχιστον) χρόνια;

Λοιπόν σοβαρά τώρα, ΚΑΜΙΑ σχέση με επικίνδυνο προορισμό.

να μην πάτε αφου ακούσατε οτι ειναι αρκετα επικίνδυνα στο βιετναμ ...
μακρυα - μακρυα - μακρυα απο τετοια μερη ...
δεν ειδες τι επαθαν οι αμερικανοι στον πολεμο του βιετναμ ...

Όσο για εσένα πήρες απουσία σήμερα!
 

kirkiriki

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
σοβαρολογείς? τέτοια λέγε μου!!! δλδ νο ντεηντζερ βρε αδερφε? ακομα κι αν παω σε βουνα και σε λαγκαδια εκτος πολης να γνωρισω ντοπιους?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
σοβαρολογείς? τέτοια λέγε μου!!! δλδ νο ντεηντζερ βρε αδερφε? ακομα κι αν παω σε βουνα και σε λαγκαδια εκτος πολης να γνωρισω ντοπιους?

Ε όχι και no danger... Έχεις δει πως οδηγούν?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Γιατί, τριαξονικό δίκυκλο είναι η κοπέλα και κινδυνεύει από τρακάρισμα? Έλα υπερβολές....δεν έχεις πάει και Μαλαισία να δεις εκεί πως οδηγούν φαίνεται...

Ο μόνος κίνδυνος που μπορεί να έχει το Βιετνάμ είναι να σας αρέσει πολύ...πηγαίντε άφοβα....
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Γιατί, τριαξονικό δίκυκλο είναι η κοπέλα και κινδυνεύει από τρακάρισμα? Έλα υπερβολές....δεν έχεις πάει και Μαλαισία να δεις εκεί πως οδηγούν φαίνεται...

Ο μόνος κίνδυνος που μπορεί να έχει το Βιετνάμ είναι να σας αρέσει πολύ...πηγαίντε άφοβα....
Καμμία σχέση. Έχω πάει και στις 2. Στη Μαλαισία οδηγούν απολύτως νορμάλ.... Στη Σαιγκόν έχεις όμως ένα θέμα:


 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
σοβαρολογείς? τέτοια λέγε μου!!! δλδ νο ντεηντζερ βρε αδερφε? ακομα κι αν παω σε βουνα και σε λαγκαδια εκτος πολης να γνωρισω ντοπιους?
Δεν ξέρω αν διάβασες όλη την ιστορία, αναφέρω και για βουνά και για λαγκάδια και για ντόπιους.

Από κει και πέρα η επικινδυνότητα σε μια χώρα σαν το Βιετνάμ είναι 9,5 στις 10 φορές απλώς θέμα κοινής λογικής. (αν είχες κάνει τον ταξιδιωτικό σου χάρτη θα σου έδινα ένα παράδειγμα σύγκρισης με χώρες που πιθανά έχεις επισκεφτεί).





 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.255
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom