Βιετνάμ Καμπότζη Ταϊλάνδη Πρώτο ταξίδι (στην Ασία) έτυχε ναύλος για το νότο. Βιετνάμ - Καμπότζη και ολίγον από Ταϊλάνδη.

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Καλά ναι...στη Κουάλα που πήγες τι άλλο να δεις, πήγες και τα είδες όλα....
Προφανώς και δεν τα είδα όλα, αλλά αν ήθελες να αναφερθείς σε συγκεκριμένο μέρος από τη Μαλαισία και να εξαιρέσεις την Kuala, θα έπρεπε να μας το πεις από την αρχή :)
 

kirkiriki

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Πάρα πολύ όμορφη η περιγραφή σου προφανώς και το ταξίδι σου..Μ' έκανες να θέλω να πάω και στην Καμπότζη..Αξίζει ε;δεν χρησιμοποιήσατε αεροπλάνο για να πάτε εκεί;Μέχρι στιγμής έχουμε βάλει στο πρόγραμμα τρέκινγκ στην Σάπα και Χαλόνγκ Mπέη..
 

kirkiriki

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
δεν ρώτησα για εμβόλια ρε παιδιά!!εσείς κάνατε; μου είπαν πως δεν είναι απαραίτητο αλλά αν είναι να πάς σε φυσικά μέρη να πάρεις χάπια για ελονοσία..επίσης διάβασα για χυμούς και κοκτέηλ..δε φοβηθήκατε τον πάγο;δε ξέρω αν λέω βλακείες.. θα μάθω κάπως κι εγώ
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ονειρεμένο Ταξίδι
Διάστημα
δεν ρώτησα για εμβόλια ρε παιδιά!!εσείς κάνατε; μου είπαν πως δεν είναι απαραίτητο αλλά αν είναι να πάς σε φυσικά μέρη να πάρεις χάπια για ελονοσία..επίσης διάβασα για χυμούς και κοκτέηλ..δε φοβηθήκατε τον πάγο;δε ξέρω αν λέω βλακείες.. θα μάθω κάπως κι εγώ
Για ρίξε μια ματιά εδώ:

http://http://www.travelstories.gr/%E1%F3%DF%E1/30045-%E2%E9%E5%F4%ED%DC%EC-%EA%E1%EC%F0%FC%F4%E6%E7-%F0%F1%FE%F4%E7-%F6%EF%F1%DC-%E5%F1%F9%F4%DE%F3%E5%E9%F2.html
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
καταπληκτική η ιστορία σου Φρίντα τη διάβασα μονορούφι, φοβερό συγγραφικό ταλέντο, χρήσιμα tips όμορφες φωτο... Αν και Ταυλανδόπληκτη σε συγχωρώ διότι δεν έδωσες χρόνο στη χώρα για να έχεις πλήρη εικόνα.... Μ'έκανες να σκεφτώ σοβαρά τις γειτονικές χώρες της, αλλά ας όψεται η κρίση...... Στα επόμενα ταξίδια λοιπόν!!!!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Χάρη στην ιστορία του Περού(και της Βολιβίας προσεχώς..) ανακάλυψα και αυτήν την ιστορία.Συγχαρητήρια για το κείμενο και τις πολύ καλές φωτογραφίες.
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Oτι και να πω για την ιστορια σου ειναι λιγο!!!Παροτι τεραστια την διαβασα χωρις να με κουρασει σας αξιζουν πολλα συγχαρητηρια,με ταξιδεψες.Ταξιδι ζωης!!!Διαβαζοντας εδω μεσα παιρνω δυναμεις και θαρρος για να πραγματοποιησω και εγω καποια στιγμη ενα τετοιο ταξιδι!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.694
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom