ΗΠΑ Πρώτο ταξίδι στη Νέα Υόρκη

geopap

Member
Μηνύματα
208
Likes
234
Για την τιμή παίζουν ρόλο πολλά!
α. Αεροπορικό εισιτήριο από 350€-620€
β. Διαμονή κοντά στα 1200€ το φτηνότερο και στη περιοχή queens (μαζί με φόρους).
γ. Πρώτη φορά Νέα Υόρκη οπότε θα θες να πάς σε μουσεία. (πόσα είναι αυτά, υπολόγισε κανά 25+ το καθένα)
δ. 10 μέρες είναι αρκετές οπότε μπορείς να βάλεις και κάποια μονοήμερη Washington, Boston, Niagarra, philadelphia.
ε. Που και πόσο οικονομικά θα τρως. (Ίδια μερίδα την βρίσκεις από 8€ έως 35€)
στ. Ψώνια????? Μια κατηγορία μόνο του και κατ' εμέ ιεροσυλία να μην έχεις ένα σοβαρό budget για τα ψώνια)

Όταν αποφασίσεις να πας εδώ είμαστε.
PS: το δικό μου 10 ήμερο ταξίδι ΝΥ μαζί με πτήση για Washigton περίπου 2.000€. (χωρίς τα ψώνια)
Αν ξαναπάω μπορώ να το κάνω το ίδιο και με λιγότερα, τώρα που ξέρω.
 

George V

Member
Μηνύματα
82
Likes
31
Σκεφτομαι για ταξιδι περιπου 10ημερο στα τελη του ερχόμενου Μαΐου εχετε να προτείνετε καποια εταιρια να ψαξω για εισιτήρια για αρχη και τι τιμες κυμαίνονται περιπου ; Για να μεινω θα με φιλοξενήσουν.
 

Lexuss

Member
Μηνύματα
314
Likes
169
Σκεφτομαι για ταξιδι περιπου 10ημερο στα τελη του ερχόμενου Μαΐου εχετε να προτείνετε καποια εταιρια να ψαξω για εισιτήρια για αρχη και τι τιμες κυμαίνονται περιπου ; Για να μεινω θα με φιλοξενήσουν.
ολες οι εταιριες ειναι καλες! ειτε πεταξεις με lufthansa , ειτε με swiss ειναι σχεδον το ιδιο! αποψη μου να βρεις το φτηνοτερο εισητιριο με καλη ανταποκριση και να παρεις αυτο!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Σκεφτομαι για ταξιδι περιπου 10ημερο στα τελη του ερχόμενου Μαΐου εχετε να προτείνετε καποια εταιρια να ψαξω για εισιτήρια για αρχη και τι τιμες κυμαίνονται περιπου ; Για να μεινω θα με φιλοξενήσουν.
Για τιμές και αεροπορικές,ψάξε στο skyscanner....
https://gr.skyscanner.com/
 

George V

Member
Μηνύματα
82
Likes
31
Για τιμές και αεροπορικές,ψάξε στο skyscanner....
https://gr.skyscanner.com/
Για Μάιο δεν εχει. Αν κοιτάξω μεμονωμένα στις σελιδες των εταιριών βρίσκω αλλα ειναι στα 660 . Τον Νοέμβριο εχει με 440 οποτε υποθέτω οτι το 440 ειναι η χαμηλότερη που μπορεί να κατέβει .
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Μπορείς να βρεις και φθηνότερα αλλά είναι ακόμα νωρίς για προσφορές.:)
 

max1990

Member
Μηνύματα
47
Likes
11
Παιδιά ξέρει κανένας περίπου τι καιρό παίζει στη Νέα Υόρκη τέλη γενάρη με αρχές φεβρουαρίου..? τότε σχεδιάζουμε να πάμε με τη κοπέλα μου.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Παιδιά ξέρει κανένας περίπου τι καιρό παίζει στη Νέα Υόρκη τέλη γενάρη με αρχές φεβρουαρίου..? τότε σχεδιάζουμε να πάμε με τη κοπέλα μου.
Μπορείς να το ψάξεις στον γκούγκλη για τα στατιστικά,αλλά,νομίζω ότι παίζουν πολλές πιθανότητες να είναι κακός.
 

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Παιδιά για εισιτήρια σε αγώνα ΝΒΑ σε ποιο site να κοιτάξω;; ενδιαφέρομαι για NY Nicks- Toronto στις 27/02 ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.058
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom