Ryanair Πτήσεις Θεσσαλονίκη-Ρώμη από Μάιο η Ryanair

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.417
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
δηλαδη δε μπορω να παρω ενα σακιδιο και μια μεσαιου μεγεθους τσαντα ??
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.417
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
καλα που μου το ειπες γιατι θα την πατουσα
το ιδιο ισχυει για την ιζι ?
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Κοιτα να δεις: Εφυγα με easy απο τη Θεσσαλονικη κουβαλωντας μια χειραποσκευη και μια φωτογραφικη μηχανη στη θηκη της. Κανεις δε μου ειπε το παραμικρο στη Θεσσαλονικη. Στο γυρισμο ομως μου ζητησαν να βαλω τη μηχανη μεσα στη χειραποσκευη μου. Στη δικια μου δεν χωρουσε, αλλα αυτυχως χωρεσε στην χειραποσκευη του αφεντη. Οποτε τυπικα ειναι μια μονο, αλλα απο Θεσσαλονικη η easy κανει τα στραβα ματια. Στην επιστροφη ομως δεν ξερεις που πεφτεις!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.417
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Mαλιστα, Ερση ευχαριστώ, δεν εχω ξαναταξιδεψει με low cost εταιρίες, και τωρα θα κανω την αρχη , βερολίνο με easy και Ρώμη με Ryanair
Τοσο καιρό χρησιμοποιηούσα κυρίως swiss και All'Italia ... αλλά εκείνο το φουξ δερματινάκι ακόμα το κλαίω μες τη βαλιτσουλα ....
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
καλα που μου το ειπες γιατι θα την πατουσα
το ιδιο ισχυει για την ιζι ?

Στην easy θεωρούν χειραποσκευλη την προσωπική σου τσάντα.Πρέπει να κρατάς μόνο μια τσάντα η μικρή βαλίτσα. Το έπαθα στη Ρώμη και δεν ήξερα τι να κάνω τη τσάντα μου.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.417
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Στην easy θεωρούν χειραποσκευλη την προσωπική σου τσάντα.Πρέπει να κρατάς μόνο μια τσάντα η μικρή βαλίτσα. Το έπαθα στη Ρώμη και δεν ήξερα τι να κάνω τη τσάντα μου.
ειδες , δε το γνωριζα, ευχαριστω κοριτσια !
αρα ουτε και λαπ τοπ μπορω να παρω :(
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
ειδες , δε το γνωριζα, ευχαριστω κοριτσια !
αρα ουτε και λαπ τοπ μπορω να παρω :(
Και γιατί δεν μπορείς να πάρεις ούτε laptop?Χωράει άνετα στην χειραποσκευή αλλά θα στερηθείς να πάρεις κάτι άλλο μαζί σου,είναι θέμα προτεραιοτήτων.;)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.417
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Και γιατί δεν μπορείς να πάρεις ούτε laptop?Χωράει άνετα στην χειραποσκευή αλλά θα στερηθείς να πάρεις κάτι άλλο μαζί σου,είναι θέμα προτεραιοτήτων.;)
ηρθε η ωρα για notebook ή ακόμα καλύτερα για i-pad, θα προτιμησω ρουχα παρα λαπ-τοπ, θα μεινω αρκετες μερες στο Βερολινο
 

andreas38

Member
Μηνύματα
48
Likes
27
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΟΡΛΕΑΝΗ
παιδια να ρωτησω κατι? μπορει να ειμαι λιγο οφ τοπικ αλλα εχω την εξης απορια :
εχω κλεισει με ραιαν αιρ για ρωμη 5-6-7-8 μαιου και ενω δειχνει οτι εχω πληρωσει τσεκ ιν, μου λεει οτι 15 μερες πριν την πτηση πρεπει να κανω ον λαιν τσεκ ιν
τι θελει να πει ο ποιητης?
Δεν ξέρω αν ακόμα το σκέφτεσαι πάντος τις ίδιες ημερομηνίες έκλεισα εγώ για 5 άτομα 120 ευρώ τελική τιμή:clap::clap: , (χωρίς αποσκευες και άλλα), νομίζω οτι άργησες λίγο αν δεν έκλεισες ανεβαίνουν οι τιμές
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.501
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα



εχω κλεισει με ραιαν αιρ
εχω πληρωσει τσεκ ιν


νομίζω οτι άργησες λίγο αν δεν έκλεισες

Συνεννόηση καρούμπαλο.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.501
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τέλος πάντων, πρέπει να ξανα-κάνεις online checkin από 15 μέρες μέχρι λίγες ώρες πριν την αναχώρηση και φυσικά να εκτυπώσεις το boarding pass και να το παρουσιάσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom