Ryanair Πτήσεις από/προς Ελλάδα

peter75rhodes

Banned
Μηνύματα
329
Likes
99
Επόμενο Ταξίδι
GWT/BGY/BRA/AMS/MAD/CRL
Ταξίδι-Όνειρο
Island/Grönland
Προφανώς έχουμε διαφορετική κουλτούρα, δεν το καταλαβαίνεις; Γιατί επιβάλεις την ψυχολογία σου πάνω σε άλλους που εκτιμούν περισσότερο τη Νίκαια από ένα παλιομπιφτέκι που σου πετάνε για να σε ξεγελάσουν; Άμα μας βολεύει θα πάρουμε και Α3 αν δεν έχουμε φυσικά άλλη λύση, αλλά πάντα αν δεν έχουμε άλλη λύση. Πού είναι το παράξενο δηλαδή;;; Που θέλουμε να διαχειριστούμε αλλιώς τα χρήματά μας; Έλεος πια με τον καθένα εδώ μέσα που τα βλέπει όλα "ανάποδα". Ρε φίλε, άμα το χρήμα έρεε, δεν θα ήμασταν καν εδώ μέσα. Θα πετάγαμε με ότι πιό ακριβό βρίσκαμε. Εσύ τί γυρεύεις στο Γκρουπ Low Cost αεροπορικές εταιρίες αφού δεν εκτιμάς τις εταιρίες χαμηλού κόστους; Φτιάξε και εσύ ένα άλλο γκρουπ για να τα λέτε εκεί!
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
Προφανώς έχουμε διαφορετική κουλτούρα, δεν το καταλαβαίνεις; Γιατί επιβάλεις την ψυχολογία σου πάνω σε άλλους που εκτιμούν περισσότερο τη Νίκαια από ένα παλιομπιφτέκι που σου πετάνε για να σε ξεγελάσουν; Άμα μας βολεύει θα πάρουμε και Α3 αν δεν έχουμε φυσικά άλλη λύση, αλλά πάντα αν δεν έχουμε άλλη λύση. Πού είναι το παράξενο δηλαδή;;; Που θέλουμε να διαχειριστούμε αλλιώς τα χρήματά μας; Έλεος πια με τον καθένα εδώ μέσα που τα βλέπει όλα "ανάποδα". Ρε φίλε, άμα το χρήμα έρεε, δεν θα ήμασταν καν εδώ μέσα. Θα πετάγαμε με ότι πιό ακριβό βρίσκαμε. Εσύ τί γυρεύεις στο Γκρουπ Low Cost αεροπορικές εταιρίες αφού δεν εκτιμάς τις εταιρίες χαμηλού κόστους; Φτιάξε και εσύ ένα άλλο γκρουπ για να τα λέτε εκεί!
Καλά τα λές κάποιοι βέβαια μπόρει να μην έχουν νιώσει ακόμα τη σημαίνει οικονομική κρίση βέβαια και κάποιος που δεν τα βγάζει πέρα εύκολα δεν πετάγεται απο τη ρώμη στη νίκαια για καφέ αλλά ο καθένας ανάλογα με τα οικονομικά δεδομένα που έχει κάνει τις αντίστοιχες επιλογές,κάποιος μπορεί να μην υπολογίζει τα 30 και 50 ευρώ για κάποιον άλλον όμως μπορεί να έχουν σημασία αυτό ισχυεί γενικότερα και έγω τώρα που είμαι φοίτητης έτσι σκέφτομαι μετα απο 10 χρόνια αν μου περισεύουν (δεν το βλέπω) και θέλω να είμαι κίριλε μπορεί να μιλάω απαξιωτικά για low cost εταιρειες και να λεω emirates και πάλι emirates μέχρι τότε easy και πάλι easy αντε καμια πρόσφορα aegean με 100 ευρώ...:xmas_biggrin::xmas_biggrin::xmas_biggrin:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
έρχεται και στο Αργοστόλι η Easy από Αγγλία από το 2012 σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες επίσημα πληροφορίες..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.900
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom