Τσεχική Δημοκρατία Πτήσεις για Πράγα;

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Παιδιαααα βοηθεια!!!!!πτησεις κατευθειαν για πραγα δεν εχει??.μα για ονομα....!!!!!!
 

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Παιδιαααα βοηθεια!!!!!πτησεις κατευθειαν για πραγα δεν εχει??.μα για ονομα....!!!!!!
Εχει καθε τριτη πεμπτη και σαββατο με aegean... Το κακο ειναι οτι βολεβει να πας 4 μερες μονο,εκτος αν εισαι απλα και πας για καμια εβδομαδα...με αλλες εταιριες που ειδα ειναι με ανταποκριση ολες και κανουν αρκετες ωρες....
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Πεμπτη δεν εχει φιλε..ειδες πεμτη?εγω δεν ειδα γιατι ελεγα να παω 15 μαρτιου με επιστροφη 18 και παπαλα...
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
Πεμπτη δεν εχει φιλε..ειδες πεμτη?εγω δεν ειδα γιατι ελεγα να παω 15 μαρτιου με επιστροφη 18 και παπαλα...
δε χαίρεσαι που έχει τουλάχιστον; Εδώ για Πολωνία τα έχουν καταργήσει και δε έχει τίποτα, με μια Ελληνική κοινότητα και Πολωνική Κοινότητα ΝΑ!
 

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Πεμπτη δεν εχει φιλε..ειδες πεμτη?εγω δεν ειδα γιατι ελεγα να παω 15 μαρτιου με επιστροφη 18 και παπαλα...
Να σου πω την αληθεια δεν το κοιταξα,μου το ειπαν καπου εδω μεσα σε ενα θεμα και ετσι το ειπα...Τριτη και Σαββατο παντως εχει σιγουρα γιατι λεω να το συνδιασω ετσι αφου δεν βολευει αλλες μερες και το εχω δει...απο τιμες ξερεις τι παιζει?εχω βρει με 179 για 7 Μαιου...να περιμενω προσφορα?να κλεισω??
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Τι πραγμα και αυτο...ελεος!!!νομιζω πως ειναι καλη η τιμη για 179€...

Απογοητευση παιδια....εκεινη την βδομαδα δεν εχει..εχει κυριακη 17 μαρτιου με επομενη πτηση για αθηνα την πεμπτη 21...καλα κρασια
 

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Απογοητευση παιδια....εκεινη την βδομαδα δεν εχει..εχει κυριακη 17 μαρτιου με επομενη πτηση για αθηνα την πεμπτη 21...καλα κρασια
Τα εχουν κανει οτι να ναι...Δεν αξιζει να κανεις 15 ωρες να πας και αλλες τοσες να γυρισεις....Μονο αν βγαλουν καμια προσφορα εκεινες τις μερες και βολευτεις...
Οσο για την τιμη καθε μερα εδω και δυο μηνες που την βλεπω το 179 ειναι το χαμηλοτερο...
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Τωρα κοιταξα και για βιεννη...τιποτα φιλε!!!καλα δεν υπαρχει καμμια εταιρεια που να πηγαινει βιεννη κατευθειαν???!
 

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Τωρα κοιταξα και για βιεννη...τιποτα φιλε!!!καλα δεν υπαρχει καμμια εταιρεια που να πηγαινει βιεννη κατευθειαν???!
Επεσες στην περιπτωση μαλλον...Ο αδερφος μου πηγε Βιεννη πριν δυο μηνες περιπου αλλα ειχε απυθειας πτηση απο το Βενιζελος με Austrian..
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Ρε παιδια στο site της aegean μπαινω και δεν μου βγαζει....τα νευρα μου!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom