Πτήσεις με ανταπόκριση

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.263
Likes
7.826
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Εάν είναι ένα ενιαίο εισιτήριο γίνονται όλα αυτόματα, μεταφόρτωση αποσκευών, αναμονή της άλλης πτήσης σε περίπτωση, αποζημίωση σε καθυστέρηση και περίθαλψη ή ότι άλλο για το οποίο δεν ευθύνεσε εσυ....
 

Vickara

Member
Μηνύματα
27
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Μιλάμε για την βαλίτσα και όχι για την χειραποσκευή που γράφεις στον τίτλο;Τα εισιτήρια είναι ενιαία και σε μια κράτηση;Αν ναι η βαλίτσα θα μεταφερθεί στην δεύτερη πτήση.Για που πετάς τελικό προορισμό;
Ναι ναι είναι η βαλίτσα που θα κάνω check in. Τα εισιτήρια είναι ενιαία και σε μία κράτηση. Ο τελικός προόρισμος μου είναι το Πόρτο.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.274
Ναι ναι είναι η βαλίτσα που θα κάνω check in. Τα εισιτήρια είναι ενιαία και σε μία κράτηση. Ο τελικός προόρισμος μου είναι το Πόρτο.
Μεταφέρεται κατευθείαν στην δεύτερη πτήση χωρίς να κάνεις κάτι άλλο.
 

Vickara

Member
Μηνύματα
27
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εάν είναι ένα ενιαίο εισιτήριο γίνονται όλα αυτόματα, μεταφόρτωση αποσκευών, αναμονή της άλλης πτήσης σε περίπτωση, αποζημίωση σε καθυστέρηση και περίθαλψη ή ότι άλλο για το οποίο δεν ευθύνεσε εσυ....
Ναι είναι ενιαίο. Παραθέτω και μια φωτογραφία σε περίπτωση που έχω καταλάβει διαφορετικά
UuMY61qOXr.png


Μεταφέρεται κατευθείαν στην δεύτερη πτήση χωρίς να κάνεις κάτι άλλο.
Σε ευχαριστώ πολύ!
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.263
Likes
7.826
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Με 20 ΛΕΠΤΆ transfer time....!!!!! Θέλει πολύ προσοχή και από μέρους σου και από μέρους τους η επιβίβαση στην επόμενη πτήση,οπως και η μεταφόρτωση των αποσκευών σου.
 

Vickara

Member
Μηνύματα
27
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Για ενιαίο φαίνεται.Πιστεύω ότι θα έχεις και έναν κωδικό κράτησης.
Ναι ναι έναν κωδικό κράτησης έχω.

Με 20 ΛΕΠΤΆ transfer time....!!!!! Θέλει πολύ προσοχή και από μέρους σου και από μέρους τους η επιβίβαση στην επόμενη πτήση,οπως και η μεταφόρτωση των αποσκευών σου.
εγώ το μόνο που μπορώ να κάνω θεωρώ είναι να είμαι όσο πιο γρήγορη γίνεται
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Ναι ναι είναι η βαλίτσα που θα κάνω check in. Τα εισιτήρια είναι ενιαία και σε μία κράτηση. Ο τελικός προόρισμος μου είναι το Πόρτο.
Ο χρόνος μεταξύ των δύο πτήσεων είναι πολύ μικρός.
Εγώ αν ήμουν στην θέση σου,θα έβαζα στην χειραποσκευη, ότι θα χρειαζόταν για ένα βράδυ αν δεν έρθει τελικά η αποσκευη με την επόμενη πτήση μου.
 

Vickara

Member
Μηνύματα
27
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ο χρόνος μεταξύ των δύο πτήσεων είναι πολύ μικρός.
Εγώ αν ήμουν στην θέση σου,θα έβαζα στην χειραποσκευη, ότι θα χρειαζόταν για ένα βράδυ αν δεν έρθει τελικά η αποσκευη με την επόμενη πτήση μου.
Μου άλλαξαν τον χρόνο από τα 45 λεπτά στα 20 χωρίς καμία ειδοποίηση. Ελπίζω να αλλάξει πάλι ή να πάνε όλα καλά. Σε περίπτωση που δεν έρθει η βαλίτσα μαζί μου, γνωρίζεις τι πρέπει να κάνω μετά για να την πάρω;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Μου άλλαξαν τον χρόνο από τα 45 λεπτά στα 20 χωρίς καμία ειδοποίηση. Ελπίζω να αλλάξει πάλι ή να πάνε όλα καλά. Σε περίπτωση που δεν έρθει η βαλίτσα μαζί μου, γνωρίζεις τι πρέπει να κάνω μετά για να την πάρω;
Σε 20 λεπτα το βρισκω απιθανο να ξεφορτωθει και να ξαναφορτωθει. Θα ερθει με την επομενη πτηση.
Βαλε tag στη βαλιτσα, βγαλτην φωτογραφια μεσα και εξω και μολις προσγειωθεις πας στο γραφειο της εταιρειας στο αεροδρομιο. Θα σου τη φερουν οπου μενεις αυτοι. Μετα το 24ωρο χωρις βαλιτσα δικαιουσαι καποια ψωνια πρωτης αναγκης.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.772
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom