Πωλούνται εισιτήρια

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
γραφω περιπου κ αυτο γιατι η μια διαδα ειναι με αποσκευη και η αλλη χωρις.δεν βγαινουν πιο ακριβα απο τησ easy jet νομιζω βγαινουν σχεδον το ιδιο και ρωταω αν μπορει καποιος αντι να τα παρει απο κει να τα παρει απο μενα που εχω εγκλοβιστει με τα εισιτηρια.αν ηταν πιο ακριβα δε θα εβαζα την αγγελια υποθετω.
Α, ψυχικο ζητας, σορι...

Ενημερωτικα με 250€ εχουν οι Austrian, Lufthansa+Swiss που εχουν και δωρεαν αποσκευες και γευμα και επιλογη θεσης.
 

Ale3andra

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Α, πιο ακριβα δηλαδη κι απο την easyjet. Μεγαλη ευκαιρια!!!!
για την ακριβεια τα δικα μου κοστιζουν 230 με αποσκευη της φιλης μου 200 χωρις η διαφορα ειναι περιπου 25ε με τα σημερινα και η αλλαγη ονοματος 80ε (για τη διαδα) τα οποια και πληρωνω εγω.
 

Ale3andra

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Α, ψυχικο ζητας, σορι...

Ενημερωτικα με 250€ εχουν οι Austrian, Lufthansa+Swiss που εχουν και δωρεαν αποσκευες και γευμα και επιλογη θεσης.
οποιος θελει να αγορασει απο κει φανταζομαι θα το κανει.εγω ρωταω αν καποιος ενδιαφερεται να αγορασει τα δικα μου απο τη στιγμη που δε ριχνω χρηματικα καποιον και οι τιμες ειναι πανω κατω ιδιες.λιγη βοηθεια δεν εβλαψε ποτε κανεναν νομιζω και αν το θεμα ειναι τα 30ε μπορω να τα δωσω και 200
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά το χρονικό διάστημα του ταξιδιού είναι πολύ μεγάλο για να εξασφαλίσει άδεια κάποιος εργαζόμενος τελευταία στιγμή και η τιμή μάλλον υψηλή για να τα αγοράσει κάποιος μη εργαζόμενος (θα τα είχε κλείσει πολύ νωρίτερα σε πολύ χαμηλότερη, σ' αυτή την περίπτωση).
Δες και την περίπτωση να τα ακυρώσετε και να ζητήσετε πίσω τους φόρους.
 

Ale3andra

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
2 εισιτηρια απο αθηνα για βερολινο στις 15 απριλη και 2 επιστροφης απο βερολινο αθηνα στις 26 απριλη.τιμη περιπου 250ε την αλλαγη ονοματος την πληρωνουμε εμεις!οποιος ενδιαφερεται ας επικοινωνησει συντομα!
τα εισιτηρια τα δινω 200ε τη διαδα μηπως και πουληθουν με ολα τα εξοδα αλλαγης πληρωμενα.
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Διάβασε αυτο που σου έγραψε η Paefstra απο πάνω. Ποιος θα θέλει εισιτήρια για 9 μέρες που δεν εχει σπίτι Βερολίνο? Και τόσο σύντομα κανεις δεν μπορει να λείψει... Καλύτερα κοίτα μην πάρεις τίποτα απο φόρους πισω και δεν τα χάσεις όλα
 

Panos T

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Πωλούνται αεροπορικά εισιτήρια Θεσσαλονίκη -Βαρκελώνη με επιστροφή για 2 -9 Ιουνιου.
Η αλλαγή ονόματος στην Rynair κοστίζει 110Ε
(δηλαδη σαν να πουλαω και τα 2 εισιτηρια 40ε)
αυτη την στιγμη εχουν 207 ε στο site της ryanair και εγω τα δινω 150
Λογω ακύρωσης ταξιδιού.

Κατάθεση aplha bank ,και σας στελνω με mail την επιβεβαιωση κρατησης κτλ με το ονομα σας κανονικα
δεκτοι και αλλοι τροποι πληρωμης,οπως βολευει
 

Attachments

Last edited:

Panos T

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
ποια διαφορα τιμης?
αυτος που τα θελει μου δινει 150 ε και τα παιρνει ετοιμα στο ονομα του (ειναι μεσα στην τιμη δηλαδη)
εγω μονο 40ε μειωνω την χασουρα μου.οποτε συμφερει και μενα (καλυτερα 40ε απο το τιποτα) και τον αγοραστη (καλυτερη τιμη απο την τρεχουσα ,233 e εχουν ανεβει τωρα)
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom