Πως αναβάλλουμε/ακυρώνουμε ταξίδι λόγω κοροναϊού;

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Aegean: ενα μηνα τωρα περιμενω μιλια απο την πρωτη ακυρωση. Για λεφτα δεν το συζητω, θα παρει μηνες, αλλα τα μιλια γιατι?
Τα ίδια κι εγώ. Έκλεισα μήνα περιμένοντας. Σοβαρή αντιμετωπίση δε θα έλεγα ότι έχει, καθότι είναι η μόνη εταιρία που δεν κάνει επιστροφή χρημάτων από αυτές που είχα κλείσει εν μέσω Covid.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Aegean: ενα μηνα τωρα περιμενω μιλια απο την πρωτη ακυρωση. Για λεφτα δεν το συζητω, θα παρει μηνες, αλλα τα μιλια γιατι?
Πάρε τηλέφωνο, πήρα και εγώ και μου είπαν μέχρι τέλος της άλλης εβδομάδας. Φόρτος εργασίας λένε.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Τώρα που με καταλάβανε, μπορώ να το αποκαλύψω: είμαι πολύ διακεκριμένος επιβάτης της Aegean, όλοι με γνωρίζουν και μου φέρονται με τον προσήκοντα σεβασμό και για έναν επιπλέον λόγο: είμαι ένας από τους μεγαλομετόχους της. Για αυτό, εξάλλου, δεν χάνω την ευκαιρία να την υπερασπιστώ όποτε χρειαστεί... σε αντίθεση με κάποιους άλλους που από καθαρό αλτρουισμό κάνουν το ίδιο για κάποιους άλλους είτε γιατί δεν κατάφεραν να γίνουν Κούγιες, είτε λόγω του χαρακτηριστικού ιδιοσυγκρασιακού (sic) τους χαρακτήρα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776
Μπορείς με λεωφορείο, αυτό είναι το Facebook της εταιρείας https://m.facebook.com/NewLinesTravel/?refsrc=http://newlinestravel.gr/

Τα πράγματα που έστειλα έφτασαν στην ώρα τους.
Εστειλαν οι δικοι μου χθες δεμα. Επιβεβαιωσαν για τους επιβατες. Τους μπηκαν μαλιστα και περιεργες ιδεες. Θα με πεθανουν, μεγαλοι ανθρωποι.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Έκανα χθες στην ΙBERIA αίτηση για voucher, μου είπαν θα επεξεργαστούν το αίτημά μου και θα με ενημερώσουν. Σήμερα πρωί πρωί μου ήρθε μήνυμα ότι επειδή η πτήση κλείστηκε με μίλια, θα μου επιστρέψουν τα μίλια και το ποσό που πλήρωσα, με τον τρόπο που το πλήρωσα (δηλ. κάρτα). Απλά να κάνω υπομονή.
Χθες μου πιστωθηκαν τα λεφτα στο λογαριασμο. Διολου ασχημα, αν υπολογισουμε οτι η Τεταρτη ηταν αργια εδω περα.
 

Μάγδα

Member
Μηνύματα
349
Likes
1.334
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Τα voucher της Aegean πλέον έρχονται σε ώρες. Έκανα αίτηση για voucher για ακυρωμένη πτήση του Αυγούστου για 5 άτομα, 5 αιτήσεις δηλαδή και ήρθαν σε λίγες ώρες με μπόνους 10%. Μάλλον πλέον το σύστημα είναι αυτοματοποιημένο.
 
Μηνύματα
138
Likes
937
Ονειρεμένο Ταξίδι
EBC Nepal
Χθες μου πιστωθηκαν τα λεφτα στο λογαριασμο. Διολου ασχημα, αν υπολογισουμε οτι η Τεταρτη ηταν αργια εδω περα.
Nα ρωτησω κατι,σου εστειλαν καποιο email οτι σου επεστρεψαν τα λεφτα η απλα τα ειδες στο λογαριαμο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.659
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom