Πόσο κόστισε το κάθε ταξίδι;

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.321
Likes
1.423
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Τι μεζεδάκια; Δηλαδή; Έχω κουβαλήσει κ γω στα μικρά ταπερακια μιας χρήσης με φαγητό γιατί είναι πολύ περίεργα.... Αλλά επιστροφή δεν κουβαλάω τίποτα... Μόνο ρούχα τσάντες αξεσουάρ κλπκλπ
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.688
Likes
12.557
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Θα ηθελα να εβλεπα την αντιδραση της @katkats οταν διαβασει στο θεμα τα τιπς κομμωτικης :haha:
Με αυτό το θέμα τα έχω παρατήσει. Είναι αξιοζήλευτο το ο,τι βγαίνει κάθε φορά όλο και πιο πολύ εκτός.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.121
Likes
1.979
Οχι βεβαια, εχω ισοθερμικη τσαντα που σφραγιζει.
Η οποια γεμισε με γαλλικα τυρια κατα την επιστροφη, ωστε να μη μυριζει ποδαριλα.
Καημενη μου @EIRHNH2 , νομιζεις οτι με τα back pack κανεις οικονομικοτερο ταξιδι. Εμεις δεν πηγαινοφερνουμε μαγνητακια, αλλα μεζεδακια.
Αχ μα εισαι πολυ φιλη μου,εχω να παρω κρασι,σοκολατες,μπισκοτα,κρακερ απο Ελλαδα τουλαχιστον 1 χρονο...δε ξερω αν μ αρεσει καποια "λιχουδια" απο ταξιδι την κουβαλαω πισω ειτε με βαλιτσα ειτε με χειραποσκευη :haha:
Ps.αυτο με τη ισοθερμικη τσαντουλα δε το χα σκεφτει,ειναι με φερμουαρ ή οι κλασσικες των σουπερ μαρκετ?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.170
Likes
41.565
Αχ μα εισαι πολυ φιλη μου,εχω να παρω κρασι,σοκολατες,μπισκοτα,κρακερ απο Ελλαδα τουλαχιστον 1 χρονο...δε ξερω αν μ αρεσει καποια "λιχουδια" απο ταξιδι την κουβαλαω πισω ειτε με βαλιτσα ειτε με χειραποσκευη :haha:
Ps.αυτο με τη ισοθερμικη τσαντουλα δε το χα σκεφτει,ειναι με φερμουαρ ή οι κλασσικες των σουπερ μαρκετ?
Με φερμουαρ, απο ειδη καμπινγκ.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.334
Likes
8.373
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Καλημέρα, υπάρχει και αυτός ο τουρισμός....
😇
 
Μηνύματα
12
Likes
24
Κι εγώ φαν του backpack και γενικά της low cost φιλοσοφίας....
Με 37 νουμερο παπουτσι πέρνω και 2ο ζευγάρι στο backpack, το πρόβλημα είναι το πανωφόρι για μένα γιατι είμαι σε όλες τις φωτογραφίες με το ίδιο.
Επίσης φέτος πρώτη φορά στη ζωή μου μαγείρεψα στο δωματιο, εβρασα μακαρόνια δηλαδή (φρέσκες παπαρδελες από το σουπερ μαρκετ) γιατί τα μικρά είναι λίγο μίζερα στο φαγητό και έμεναν νηστικά.
Τώρα για το σούπερ μαρκετ.... δεν το βρίσκω κακή ίδεα, πάντα θα κάνω μια βόλτα και θα πάρω τυριά κια αλλαντικά γιατί συνήθως τα ωράρια που τρώνε οι ευρωπαίοι δεν μου ταιριάζουν , οπότε πρέπει κατι να φάμε μεχρι τισ 7 που τρώνε αυτοί.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.299
Μηνύματα
887.341
Μέλη
38.972
Νεότερο μέλος
matgal

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom