Φινλανδία Ροβανιεμι για τα 6α μας γενέθλια!

perixvra

Member
Μηνύματα
310
Likes
214
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ταξίδι-Όνειρο
εχει πραγματοποιηθει.. :)
Καλή χρόνια με μπόλικα και ονειρεμένα ταξίδια!!!
Αγαπητά μέλη θα χρειαστω την πολυτιμη βοήθεια σας για να κλεισω το ταξίδι γενεθλίων του παιδιού μου!
Αφετηρια μας είναι η Φρανκφούρτη? και ο μήνας που θα ταξιδέψουμε αρχές? Νοεμβρίου( μας ενδιαφέρει να είμαστε εκεί στις 7.11 ημέρα γενεθλίων μας)από εκεί και πέρα είμαστε flexibel. Το ξέρω είναι νωρίς, αλλά κυνηγώ οικονομικές λύσεις!
5 μέρες θεωρώ είναι αρκετές , τι λέτε;
Το βασικό μου θέμα είναι τα αεροπορικά που όσο και να ψαχνω είναι στον Θεό…γι αυτό θέλω την συμβουλη σας! Υπάρχει κάποιος τρόπος να μου βγουν οικονομικά αν ταξιδέψω από άλλου; Τι εναλλακτικές υπάρχουν; Κάποιες αεροπορικές που ίσως πρέπει να έχω στον νου μου πέρα από την Finnair? Γενικά οποιαδήποτε βοήθεια είναι ευπρόσδεκτη!
Σας ευχαριστω εκ των προτερων!
 
D

Delmem38110

Guest
Καλή χρόνια με μπόλικα και ονειρεμένα ταξίδια!!!
Αγαπητά μέλη θα χρειαστω την πολυτιμη βοήθεια σας για να κλεισω το ταξίδι γενεθλίων του παιδιού μου!
Αφετηρια μας είναι η Φρανκφούρτη? και ο μήνας που θα ταξιδέψουμε αρχές? Νοεμβρίου( μας ενδιαφέρει να είμαστε εκεί στις 7.11 ημέρα γενεθλίων μας)από εκεί και πέρα είμαστε flexibel. Το ξέρω είναι νωρίς, αλλά κυνηγώ οικονομικές λύσεις!
5 μέρες θεωρώ είναι αρκετές , τι λέτε;
Το βασικό μου θέμα είναι τα αεροπορικά που όσο και να ψαχνω είναι στον Θεό…γι αυτό θέλω την συμβουλη σας! Υπάρχει κάποιος τρόπος να μου βγουν οικονομικά αν ταξιδέψω από άλλου; Τι εναλλακτικές υπάρχουν; Κάποιες αεροπορικές που ίσως πρέπει να έχω στον νου μου πέρα από την Finnair? Γενικά οποιαδήποτε βοήθεια είναι ευπρόσδεκτη!
Σας ευχαριστω εκ των προτερων!
αυτές είναι οι πόλεις που έχουν απευθείας πτήσεις, όλο τον χρόνο η εποχικά. από Γερμανία μόνο Ντίσελντορφ δείχνει να έχει απευθείας με τη γιορογουινηκς.
μπορείς να κάνεις τους συνδυασμούς σου.

111.png
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
Ελπίζω να πραγματοποιήσετε το ταξίδι σας. Για αεροπορικά πετάει προς ροβανιέμι και η norwegian με σχετικά νορμάλ τιμές, εμείς είχαμε πετάξει από Ελσίνκι.
Αν πάτε πάντως, εκτός απο το χωριό του Άη Βασίλη, έχει έξω από το ροβανιέμι ένα αρκτικό ζωολογικό κήπο (ranua zoo), ο οποίος αξίζει μία επίσκεψη. Επίσης λάβε υποψη σου, ότι αξιοθέτατα και τέτοια κλείνου στις 4 και τα καφέ στις 7, καθώς νυχτώνει πολύ νωρίς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.477
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom