Ροκάδες δεν υπάρχουν εδώ μέσα;

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Αγαπημένο μου συγκρότημα αλλά τώρα θυμήθηκα πόσο με είχαν ξενερώσει όταν είχαν έρθει πρόσφατα Ελλάδα. Δεν έπαιξαν κάποια από τα πολύ γνωστά τους, μεταξύ των οποίων το Every you and every me. Δηλαδή αν είναι δυνατόν.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Αγαπημένο μου συγκρότημα αλλά τώρα θυμήθηκα πόσο με είχαν ξενερώσει όταν είχαν έρθει πρόσφατα Ελλάδα. Δεν έπαιξαν κάποια από τα πολύ γνωστά τους, μεταξύ των οποίων το Every you and every me. Δηλαδή αν είναι δυνατόν.
Δεν ξενερώνουμε τόσο εύκολα κοπελιά μου!!!
Έλα να το ακούσουμε παρέα :)
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.969
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Τι γκρουπάρα αυτοί οι Placebo όμως!
@Earth Citizen αυτό που αναφέρεις με τα Live τους είναι γενικότερο φαινόμενο.
Οσοι είχαν παει πριν χρόνια στη Θεσσαλονικη έχουν να λένε τα χειρότερα.
Βγήκαν νωρίτερα απο το κανονισμένο, κάθισαν επι σκηνής ούτε ώρα, έφυγαν με τις πέτρες.
Δεν ήμουν ευτυχώς και δε θα θελα να είμαι σε τέτοια συναυλία. Παρ΄ όλα αυτά τους γουστάρω πολύ σα μπάντα!

 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Τι γκρουπάρα αυτοί οι Placebo όμως!
@Earth Citizen αυτό που αναφέρεις με τα Live τους είναι γενικότερο φαινόμενο.
Οσοι είχαν παει πριν χρόνια στη Θεσσαλονικη έχουν να λένε τα χειρότερα.
Βγήκαν νωρίτερα απο το κανονισμένο, κάθισαν επι σκηνής ούτε ώρα, έφυγαν με τις πέτρες.
Δεν ήμουν ευτυχώς και δε θα θελα να είμαι σε τέτοια συναυλία. Παρ΄ όλα αυτά τους γουστάρω πολύ σα μπάντα!

Υποτίθεται ήταν κι επετειακή συναυλια 20 χρόνων και δεν είπαν το τραγούδι που-κατά πολλούς- είναι και το πιο αναγνωρίσιμό τους. Ο κόσμος όντως ήταν πολύ δυσαρεστημένος, γενικότερα φάνηκε σαν αρπαχτή.
Ας είναι, εξακολουθούν να παραμένουν στο top-3 μου (όπου εκεί υπάρχουν και οι Muse, τους οποίους, παρεμπιπτόντως, τους ευχαριστήθηκα πολύ περισσότερο). Στεναχωριέμαι απίστευτα που δεν πρόλαβα από κοντά Linkin Park:cry:

Ας αφήσω κι ένα τραγουδάκι:
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.532
Likes
8.474
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Είμαι ρεφρενάκιας γενικά και οι In Flames είναι μάστορες στο να γράφουν ρεφρενάρες.

 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.812
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom