Ροκάδες δεν υπάρχουν εδώ μέσα;

EviTan

Member
Μηνύματα
424
Likes
2.885
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα
Έσκασε πριν λίγες ώρες, από τη μεγαλύτερη μπάντα του πλανήτη (είμαι Maidenικός, τι να κάνουμε :haha: )
Ολόφρεσκο, τραγούδι και βιντεο:

Η φωνή του τζουτζουκου κρατάει ακόμα, δεν πέρασε και λίγα!
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
8.465
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Έσκασε πριν λίγες ώρες, από τη μεγαλύτερη μπάντα του πλανήτη (είμαι Maidenικός, τι να κάνουμε :haha: )
Ολόφρεσκο, τραγούδι και βιντεο:



Καλό είναι το κομμάτι. Αν το άκουγα χωρίς να ξέρω ποιοι είναι δεν θα μου πήγαινε το μυαλό ότι είναι Maiden μέχρι να μπει η φωνή. Φοβερό βιντεοκλίπ.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.088
Likes
44.923
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Η φωνή του τζουτζουκου κρατάει ακόμα, δεν πέρασε και λίγα!
Μόνο κρατάει; Καλύτερη απ' τα νιάτα του είναι.
Απιστευτο live το καλοκαίρι του '18, ας ελπίσουμε και του χρόνου, χωρίς περιορισμούς.
Καλό είναι το κομμάτι. Αν το άκουγα χωρίς να ξέρω ποιοι είναι δεν θα μου πήγαινε το μυαλό ότι είναι Maiden μέχρι να μπει η φωνή. Φοβερό βιντεοκλίπ.
Το έχουν αυτό οι Maiden, ακόμα και τώρα εξελίσσονται, μουσικά αλλά και γραφιστικά.
Το βίντεο κλιπ είναι υπέροχο, με πολλές αναφορές στο παρελθόν που καταλαβαίνουν οι μυημένοι. ;)
Το κομμάτι μου άρεσε κι εμένα!
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
8.465
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Να ανοίγεις το ίντερνετ και η πρώτη είδηση που να διαβάζεις είναι ότι πέθανε ο Joey Jordison😢

Ο κύριος λόγος που μου άρεσε να ακούω Slipknot και που όταν έφυγε απ΄τη μπάντα έχασα το ενδιαφέρον μου. Φανταστικός ντράμμερ.

 

Klair

Member
Μηνύματα
2.190
Likes
25.363
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
8.465
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Πολύ καλό το stratego! Και τι δεν έχουμε ακούσει φέτος νέο AC DC, System, Maiden μέχρι και οι Guns n roses έδωσαν νέο τραγούδι αν και δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα.

Με αυτό που έχω φάει κόλλημα είναι η νέα διασκεύαρα των Ministry στο search and destroy των Stooges. Το ακούω ασταμάτητα εδώ και μέρες. Μου αρέσει πολύ περισσότερο απ'το πρωτότυπο.

 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Αυτά εδώ τ' αγόρια εκ Στοκχόλμης είναι για μένα από τα καλύτερα γκρουπ των τελευταίων χρόνων. Και είναι και στη γύρα αυτό τον καιρό. Αυτό μ αρέσει ιδιαίτερα γιατί έχω μια αδυναμία στα σύνθια.

 
D

Delmem38110

Guest
Αυτά εδώ τ' αγόρια εκ Στοκχόλμης είναι για μένα από τα καλύτερα γκρουπ των τελευταίων χρόνων. Και είναι και στη γύρα αυτό τον καιρό. Αυτό μ αρέσει ιδιαίτερα γιατί έχω μια αδυναμία στα σύνθια.

Να μου πεις σε ποιο κλαμπ παίζουνε να αλλάξω δρόμο... :shock::shock::shock::eek::clap::clap::xalara:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.572
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom