Ιταλία Ρώμη: Ξεκίνησε εντυπωσιακά, κατέληξε ανεπανάληπτα!

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.909
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Θαυμάσια ιστορία με πραγματικά "ανεπανάληπτη κατάληξη".
Να είστε καλά.
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Πολυ ωραια ιστορια, ενα like δεν φτανει.
Επισης εχω να κανω μια προταση σχετικα με τη μεταβαση απο ciampino προς Ρωμη. Μπορεις να παρεις την αστικη γραμμη που καταληγει anagnina. Η διαδρομη ειναι περιπου 30 λεπτα και ειναι 1.20 ευρο. Δεν χρειαζεται καμοια προαγορα εισητηριου, το παιρνεις απο τον οδηγο. Aπο anagnina ξεκινα η γραμμη Α του μετρο και διασχιζει την πολη (περνα και απο termini). Το εκανα οταν πηγαινα και ερχομουν χωρις καμια καθυστερηση.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πολύ γλυκιά και όμορφη ιστορία. Πιθανόν να έχει γεννηθεί ήδη το παιδάκι σας, οπότε να σας ζήσει :)
 

Katerina2006

Member
Μηνύματα
56
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη (;)
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Σ' ευχαριστώ πάρα πολυ!!! :) Την πρόταση σου θα τη λάβω υπόψη την επόμενη φορά, και άλλα μέλη το προτείνουν αλλά εμένα τότε μου είχε φανεί πιο εύκολο με το λεωφορειάκι για να γλιτώσω τη μετεπιβίβαση...όχι δικαιολογημένα όπως αποδείχτηκε! Αλλά δεν πειράζει, για πρώτη φορά καλά τα πήγαμε! Σημ. Είμαι στις μέρες μου τώρα, περιμένω τη Ρωμαία μπέμπα μου...
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Με το καλό λοιπόν το κοριτσάκι σας :)
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
γραμμένη το Φλεβάρη τη διάβασα μόνο σήμερα. δε μας κουράζουν οι λεπτομέρειες
ίσα-ίσα αυτές κάνουν...το ταξίδι, και αυτές μας ενδιαφέρουν εδώ. τα γενικά μπορεί κάποιος να τα βρει οπουδήποτε....ευχ και στο επόμενο οι τρεις σας
Ρενάτα και Λουλού οι αρμόδιες, έχουμε γεννητούρια στο φόρουμ το πήρατε χαμπάρι!!!!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.511
Likes
7.700
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
γραμμένη το Φλεβάρη τη διάβασα μόνο σήμερα. δε μας κουράζουν οι λεπτομέρειες
ίσα-ίσα αυτές κάνουν...το ταξίδι, και αυτές μας ενδιαφέρουν εδώ. τα γενικά μπορεί κάποιος να τα βρει οπουδήποτε....ευχ και στο επόμενο οι τρεις σας
Ρενάτα και Λουλού οι αρμόδιες, έχουμε γεννητούρια στο φόρουμ το πήρατε χαμπάρι!!!!
..βρε Αντωνη ...,και φυσικα να τους ζησει το μωρακι και να γινει ταξιδιωτης/τρια, αλλα εγω δεν τα παω καλα με τους γυναικολογους.... :)
 

Katerina2006

Member
Μηνύματα
56
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη (;)
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
..βρε Αντωνη ...,και φυσικα να τους ζησει το μωρακι και να γινει ταξιδιωτης/τρια, αλλα εγω δεν τα παω καλα με τους γυναικολογους.... :)
Ποιος τα πάει καλά με τους γυναικολόγους; :) Αλλά είναι απαραίτητοι! :) Όσο για το μωρό, έχει ποτίσει το DNA του! ;-)
 

aggeliki_17

Member
Μηνύματα
82
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο?
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλάνδη!
Υπεροχη η ιστορια σου... Αλλα το τέλος σου μοναδικο!!!!! Με το καλο να φέρεις στον κοσμο το κοριτσακι σου! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom