Ιταλία Ρώμη, Ρώμη! Κάθε φορά... τρέχω να σε δω και δε σε... προλαβαίνω! Ατελείωτη!

Μηνύματα
8
Likes
0
τελεια η περιγραφή σου, και χαιρομαι που θα πάω τελη Μάρτη και όλα αυτά που έγραψες θα βοηθησουν πολύ. >Μια συμβουλή ποια περιοχή να επιλέξω για το ξενοδοχείο. Θα είμαστε 3 κυρίες
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Σ΄ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια,όσο για ξενοδοχεία στη Ρώμη,έχει συζητηθεί πολλές φορές το θέμα,βάλε στην αναζήτηση" Ξενοδοχεία στη Ρώμη''και πιστεύω θα σου βγάλει τις σχετικές συζητήσεις -προτάσεις.
Καλή προετοιμασία!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Η Ρωμη θυμιζει παντα....ενα τραγουδι του Παριου

Ποιος θα συγκριθει μαζι σου.....:romeo:
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Η Ρωμη θυμιζει παντα....ενα τραγουδι του Παριου

Ποιος θα συγκριθει μαζι σου.....:romeo:
:haha::haha:μόνο Μία!πόλη θα μπορούσε...,τάχω πεί στον πρόλογο της ιστορίας,τις έχω βάλει στη σειρά...άλλωστε έχει γίνει και σχετικός war για πάρτη τους:haha:,αλλά μη ξύνουμε πληγές,μη χαλάσουμε την ιστοριούλα.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
:haha::haha:μόνο Μία!πόλη θα μπορούσε...,τάχω πεί στον πρόλογο της ιστορίας,τις έχω βάλει στη σειρά...άλλωστε έχει γίνει και σχετικός war για πάρτη τους:haha:,αλλά μη ξύνουμε πληγές,μη χαλάσουμε την ιστοριούλα.
Kατσε να θυμιθω τωρα ποιοι μαυρισαν τη Ρωμη.....και ποιοι ξεστρατισαν ???:rolleyes::rolleyes::roll:
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.914
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
romantic woman, καταπληκτική η ιστορία σου.
Πήγα στη Ρώμη το καλοκαίρι του 2009 και τωρα που διάβασα την ιστορία σου ήταν σαν να την ξαναεπισκέφτηκα.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Ω σ ευχαριστώ chris για τα καλά σου λόγια!Τέτοιες πόλεις σαν τη Ρώμη αξίζουν να αφιερώσεις σελίδες,τόμους ολόκληρους για να ...γράφεις,απ όσες ιστορίες έχω γράψει αυτή μούβγαλε τη μεγαλύτερη χαρά και ικανοποίηση!
Σου εύχομαι να ξαναπάς!
 

LV24

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Aφού πήραμε βαλίτσες,ξεκινήσαμε για κέντρο......
Καλησπέρα! Μου άρεσε η ιστορία σου και επειδή θα πάω Ρώμη σε λίγες μέρες προσπαθώ να συγκεντρώσω στοιχεία! Από αεροδρόμιο για να πας στο κέντρο της Ρώμης (ξενοδοχείο) να πάω με τρένο ή λεωφορείο; Κλείνω από ίντερνετ εισιτήρια; Θα είμαι εκεί τα Φώτα και επιστροφή Κυριακή...
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Δε νομίζω να υπάρχει λεωφορείο...όπως γράφω αναλυτικά στις οδηγίες παίρνεις τραίνο,δεν υπάρχει λόγος να κλείσεις από το ιντερνετ,εκεί επί τόπου βγάζεις το εισιτήριο και σε πάει στον σιδηρ.σταθμό απ όπου βέβαια μπορείς να πάρεις μετρό και να φτάσεις στον προορισμό σου,αλλά παρέθεσα και τη λύση του βαν γιατί αν είστε παρέα συμφέρει τουλάχιστον για την επιστροφή που ξέρεις στάνταρ την ώρα της αναχώρησης.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.365
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.400
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom