Ρώμη, Ρώμη

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
να ρωτήσω γιατί? επικινδυνότητα πάντως δεν υπάρχει καθόλου ιδίως στη συγκεκριμένη περιοχή. κρίμα που δεν γεύτηκες το ρωμαικό nightlife. (ψήφισες Ρώμη έτσι?)

κοιτα ρωτησα και μου παν οτι δεν ειχε επικινδυνοτητα αλλα η ασφαλεια ηταν τοσο αυστηρη που δεν με επειθαν... σκεψου οτι το ανσανσερ κλεινει διπλα με διακοπτη...και το ελεγχουν με καμερα..και εχει και κουμπι που πρεπει να πατησεις ακομα και για να βγεις απο την πολυκατοικια ...κατι σαν τραπεζα αφου κανεις αναλυψη σε τραπεζα...
περα απο καμερα στο θυροτηλεφωνο, ειχε και καμερα στο 5 οροφο, στην εισοδο ,αλλη παραπανησια πορτα που κλειδωνει τα 5 διαμερισματα και φυσικα κλειδωμα και του διαμερισματος... μετα απο αυτα θα ενιωθες οτι εισαι σε ασφαλη περιοχη? ασε που χε και πολλα μαγαζια κινεζικα η περιοχη...
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
να ρωτήσω γιατί? επικινδυνότητα πάντως δεν υπάρχει καθόλου ιδίως στη συγκεκριμένη περιοχή. κρίμα που δεν γεύτηκες το ρωμαικό nightlife. (ψήφισες Ρώμη έτσι?)
επισης δεν ψηφισα ρωμη για την διασκεδαση αλλα για το ντεκουπαζ...
ο καθενας με τα χομπι του
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
και εχει και κουμπι που πρεπει να πατησεις ακομα και για να βγεις απο την πολυκατοικια ...κατι σαν τραπεζα αφου κανεις αναλυψη σε τραπεζα...
περα απο καμερα στο θυροτηλεφωνο, ειχε και καμερα στο 5 οροφο, στην εισοδο ,αλλη παραπανησια πορτα που κλειδωνει τα 5 διαμερισματα και φυσικα κλειδωμα και του διαμερισματος... μετα απο αυτα θα ενιωθες οτι εισαι σε ασφαλη περιοχη? ασε που χε και πολλα μαγαζια κινεζικα η περιοχη...
θα ενιωθα ασφαλής πάντως. το κουμπί για να βγεις είναι εξαιρετικά διαδεδομένο στη γείτονα και ειλικρινά δεν μπορώ να θυμηθώ πολυκατοικία, μονοκατοικία που δεν το έχει στη γείτονα.
τα μέτρα αυτά δεν αφορούν εσένα. δεν πρόκειται να σε ληστεψει κανείς στην περιοχή, είναι ήσυχα. τώρα αν κυκλοφορείς μόνη σου βράδυ το ανεπανάληπτο ιταλικό φλερτ είναι αναπόφευκτο.ειδικά με τη δική σου εμφάνιση.
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Για όσους η Ρώμη είναι για την Άνοιξη μόνο , ας ρίξουν μια ματιά στις τιμές της Easy στους ανοιξιάτικους μήνες. Ψάχνοντας για φίλη βρήκα Μαϊο με 55 ? το άτομο( χωρίς αποσκευή και ταξιδιωτική ασφάλεια). Τις τιμές αυτές τις έδινε και σε πάρα πολλές άλλες ημερομηνίες...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
επισης δεν ψηφισα ρωμη για την διασκεδαση αλλα για το ντεκουπαζ...
ο καθενας με τα χομπι του
Θα έπρεπε να ξέρουμε τι είναι το decoupage? (Μην αλλάξουμε θέμα, μονολεκτικά παρακαλώ...)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.453
Για όσους η Ρώμη είναι για την Άνοιξη μόνο , ας ρίξουν μια ματιά στις τιμές της Easy στους ανοιξιάτικους μήνες. Ψάχνοντας για φίλη βρήκα Μαϊο με 55 ? το άτομο( χωρίς αποσκευή και ταξιδιωτική ασφάλεια). Τις τιμές αυτές τις έδινε και σε πάρα πολλές άλλες ημερομηνίες...
Πηνελόπη, αλήθεια??? Σααααμίιωωωωνννααααααααααααααα, δε θα φάω το καπέλο μου τελικά!!!! :haha::haha:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πηνελόπη, αλήθεια??? Σααααμίιωωωωνννααααααααααααααα, δε θα φάω το καπέλο μου τελικά!!!! :haha::haha:
ναι αλήθεια είναι αλλά ήδη 110 έχουν διαφορά από τα 68..στα 2 άτομα είναι 1 εισιτήριο διαφορά..όχι ότι και τα 110 δεν είναι πολύ καλή τιμη, πάντα συγκρίνοντας με την κορυφαία εταιρεία της γραμμής που το έχει 215.
grazie Pinelopi.
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
ναι αλήθεια είναι αλλά ήδη 110 έχουν διαφορά από τα 68..στα 2 άτομα είναι 1 εισιτήριο διαφορά..όχι ότι και τα 110 δεν είναι πολύ καλή τιμη, πάντα συγκρίνοντας με την κορυφαία εταιρεία της γραμμής που το έχει 215.
grazie Pinelopi.
Τα 55€ είναι με επιστροφή . Δηλαδή 110 € για τα δύο άτομα ( πήγαινε έλα με φόρους αλλά μόνο με χειραποσκευές) Για ρίξτε μια ματιά ...εγώ έβαλα 13 με 17 μαϊου .. νομίζω ότι δεν παίζονται αυτές οι τιμές και δεν συγκρίνονται με τίποτα.........
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Pinelopi, εξαιρετικές τιμές
πάω για ένα ψάξιμο...
πολύ ευχαριστώ γλυκειά μου
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.453
ναι αλήθεια είναι αλλά ήδη 110 έχουν διαφορά από τα 68..στα 2 άτομα είναι 1 εισιτήριο διαφορά..όχι ότι και τα 110 δεν είναι πολύ καλή τιμη, πάντα συγκρίνοντας με την κορυφαία εταιρεία της γραμμής που το έχει 215.
grazie Pinelopi.

Βρε, 55 το άτομο!!! Μάιο στη Ρώμη, απίθανα!!! Αλλά έχω άλλα σχέδια για Μάη, θα το αναβάλλω λιγάκι.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.901
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom