Ρώμη με 99Ε και Αλιτάλια...

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
sapienza κι από τις Άλπεις παρακολουθώ κι είμαι εδώ για απαντήσεις..
εγώ έκανα 1 πτήση με ΒΑ κι έχασα τη βαλίτσα μου. σημαίνει κάτι αυτό? ενώ κάνω κοντά 20 με ΑΖ το χρόνο και ποτέ μα ποτέ δεν είχα προβλημα. μήπως μπερδεύετε την ΑΖ με την εύκολη και άλλα ΚΤΕΛ? ε όχι και πρόβλημα χώρου! εδώ να μιλήσει ο Traveller, αν τολμά, για seat pitch κλπ.
και πάλι θα επαναλάβω: με ποια άλλη εταιρεία μπορεί να συγκριθεί η ΑΖ σε ταξιδι προς Ιταλία?απάντηση: με ΚΑΜΜΙΑ! οι άλλες είναι στην καλύτερη ΚΤΕΛ, στη χειρότερη απλά δεν ταξιδεύετε. να διαβάζετε και τις ιστορίες άλλων μελών που ταλαιπωρήθηκαν αφάνταστα με τους ανταγωνιστες.
και φυσικά σε πολλές άλλες πτήσεις και υπεραντλαντικές υπερτερεί η ΑΖ απλά η κλαση κοστίζει και στην εποχή μας...
sapi τρομερή η φωτο!πώς να εξηγήσεις την πορτοκαλάδα από arance rosse di Sicilia? άστους στα ξεπλύματα...:haha::haha:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
sapienza κι από τις Άλπεις παρακολουθώ κι είμαι εδώ για απαντήσεις..
εγώ έκανα 1 πτήση με ΒΑ κι έχασα τη βαλίτσα μου. σημαίνει κάτι αυτό? ενώ κάνω κοντά 20 με ΑΖ το χρόνο και ποτέ μα ποτέ δεν είχα προβλημα. μήπως μπερδεύετε την ΑΖ με την εύκολη και άλλα ΚΤΕΛ? ε όχι και πρόβλημα χώρου! εδώ να μιλήσει ο Traveller, αν τολμά, για seat pitch κλπ.
και πάλι θα επαναλάβω: με ποια άλλη εταιρεία μπορεί να συγκριθεί η ΑΖ σε ταξιδι προς Ιταλία?απάντηση: με ΚΑΜΜΙΑ! οι άλλες είναι στην καλύτερη ΚΤΕΛ, στη χειρότερη απλά δεν ταξιδεύετε. να διαβάζετε και τις ιστορίες άλλων μελών που ταλαιπωρήθηκαν αφάνταστα με τους ανταγωνιστες.
και φυσικά σε πολλές άλλες πτήσεις και υπεραντλαντικές υπερτερεί η ΑΖ απλά η κλαση κοστίζει και στην εποχή μας...
sapi τρομερή η φωτο!πώς να εξηγήσεις την πορτοκαλάδα από arance rosse di Sicilia? άστους στα ξεπλύματα...:haha::haha:
ποια είναι καλύτερη από ΑΖ? :haha::haha::haha: εδώ γελάμε, η αιγαίου τουλάχιστον 1 κλάση καλύτερη μη σου πω και 2. Σε service, συνέπεια, χαμόγελο, φαγητό, και άλλα πολλά... ααα είναι και ελληνική:D (για την ελλάδα ρε γμτ)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ποια είναι καλύτερη από ΑΖ? :haha::haha::haha: εδώ γελάμε, η αιγαίου τουλάχιστον 1 κλάση καλύτερη μη σου πω και 2. Σε service, συνέπεια, χαμόγελο, φαγητό, και άλλα πολλά... ααα είναι και ελληνική:D (για την ελλάδα ρε γμτ)
επειδή το φαγητό, το χαμόγελο μπορεί να ενδιαφέρουν κάποιον αλλά εμένα σε πτήση 90' με αφήνουν αδιάφορο, πρέπει να το βλέπουμε συνολικά. ωράρια, ανταποκρίσεις και κυρίως προσφορές που είναι και το θέμα μας. όταν κάνει η ΑΖ προσφορα είναι προσφορά και όχι αρπαχτή..αφορά πολλές πολλές θέσεις. ακόμα μετά από τόσες μέρες έχει με 99 για Ρώμη. όταν το δεις αυτό κάπου αλλού γράψε μου..:haha::haha: οι προσφορές τους συνήθως αφορόυν ελάχιστες θέσεις και σπάνια διαρκούν πάνω από 2-3 24ωρα..
και συ ειδικά με τα ιταλικά χρώματα έπρεπε να πετάς...
ελληνική δεν θα το λεγα..πάει αυτή η εποχή..
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
επειδή το φαγητό, το χαμόγελο μπορεί να ενδιαφέρουν κάποιον αλλά εμένα σε πτήση 90' με αφήνουν αδιάφορο, πρέπει να το βλέπουμε συνολικά. ωράρια, ανταποκρίσεις και κυρίως προσφορές που είναι και το θέμα μας. όταν κάνει η ΑΖ προσφορα είναι προσφορά και όχι αρπαχτή..αφορά πολλές πολλές θέσεις. ακόμα μετά από τόσες μέρες έχει με 99 για Ρώμη. όταν το δεις αυτό κάπου αλλού γράψε μου..:haha::haha: οι προσφορές τους συνήθως αφορόυν ελάχιστες θέσεις και σπάνια διαρκούν πάνω από 2-3 24ωρα..
και συ ειδικά με τα ιταλικά χρώματα έπρεπε να πετάς...
ελληνική δεν θα το λεγα..πάει αυτή η εποχή..
φαινετε το κανει μπας και πουληση καμμια θεση:haha:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
δηλαδη οταν κανει μια εταιρια προσφορα ειναι αρπαχτη
οταν την κανει η ΑΖ δεν ειναι?
το κανει γιατι σεβεται τους πελατες η για την πληρωτητα?
και για να το καταλαβω καλητερα ηΑΖ ειναι ο καλος
Σαμαριτης?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
δηλαδη οταν κανει μια εταιρια προσφορα ειναι αρπαχτη
οταν την κανει η ΑΖ δεν ειναι?
το κανει γιατι σεβεται τους πελατες η για την πληρωτητα?
και για να το καταλαβω καλητερα ηΑΖ ειναι ο καλος
Σαμαριτης?
οταν κάνει η ΑΖ προσφορα (ελάχιστες το χρόνο για Ιταλία) ισχύει για μηνες και βρίσκεις θέση ακόμα και εβδομάδες μετά την έναρξη της προσφορας. όταν κάνει η Αιγαίου συνήθως μετά από 48 ώρες δεν βρίσκεις τίποτε. αυτό είπα. και εμένα μου φαίνεται πειρατικό να διαφημίζεις εισιτήρια που δεν υπάρχουν.
η κάθε εταιρεία έχει την πολιτική της και δεν ασχολούμαι άλλο. το θέμα αφορά την ΑΖ και την προσφορα που φυσικά ισχύει ακόμα.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
και εγω αυτο λεω οτι η ΑΖ το κανει για να εχει γεματα αεροπλανα
με κανονικες τιμες ισως δεν πουλα οσο θα ηθελε και τα δινει
σε τιμες προσφορας
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.968
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom