Ρώμη με 99Ε και Αλιτάλια...

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Έχω inside πληροφορίες για την ΑΖ... Θα βάψει τα αεροπλάνα της ροζ και θα βάλει κόκκινα φωτάκια στις εισόδους... έτσι για να καταλαβαίνουν πια οι επιβάτες σε τι μπου...λα μπαίνουν...
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Έχω inside πληροφορίες για την ΑΖ... Θα βάψει τα αεροπλάνα της ροζ και θα βάλει κόκκινα φωτάκια στις εισόδους... έτσι για να καταλαβαίνουν πια οι επιβάτες σε τι μπου...λα μπαίνουν...
Τέλεια! Τέρμα πια στα βαρετά ταξίδια...βάλτε λίγο χρώμα στη ζωή σας! :bleh::bleh::bleh:
 

cookerman23

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλικη Πολυνησια
εγω παντως εκλεισα εισιτηρια για ρωμη και δεν αντιμετωπισα το παραμικρο προβλημα.ευχαριστω στον δημιουργο και μοναδικο ατομο(samion) που με τα λεγομενα του με επεισε να κλεισω με ΑΖ.πολυ καλη προσφορα και πολυ βολικες ωρες.
 

nikos_top

Member
Μηνύματα
65
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Rome
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Απο αθηνα για Ρωμη προσφορα 99Ε απο θεσνίκη 149Ε γιατι και εδω πάλι αδικημένοι ειμαστε ..... Αν και ειναι και πιο κοντα..... θα μπορούσε να πει κανεις λιγότερα τα καυσιμα του αεροπλανου....
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.809
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Διαβάζω, διαβάζω, δε μιλάω αλλά, φίλοι λάτρεις της ΑΖ samion και sapienza, αυτό δε σημαίνει ότι μόνο ο Traveller έχει αυτήν την άποψη για την αγαπημένη σας. Βλέπω με κατανόηση το κόλλημά σας, όλοι έχουμε - ουδείς τέλειος, δεν μπορώ όμως παρά να συμφωνήσω μαζί του σε όσα της καταμαρτυρά: Δεν υπήρξε πτήση μου με την ΑΖ που να μην είχε πρόβλημα, είτε με καθυστέρηση, είτε με τις αποσκευές, είτε, είτε... Μην επεκταθώ γιατί θα συγχιστώ.

Και, φίλε samion, το πιο γκουρμέ μενού να μου σερβίρουν, αν μου φτάνει το γόνατο στο λαιμό, όχι μόνο δεν θα μπορέσω να το απολαύσω αλλά και στο στομάχι μου γόρδιος δεσμός θα γίνει...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Αγαπητέ babaduma... στις Ευρωπαικές πτήσεις της ΑΖ θα απολαύσεις το γευστικότερο νερό του κόσμου, παρέα με δείγμα από εξαιρετικά κρακεράκια!! κι αν είσαι τυχερός και δεν εξαντληθεί θα πιείς και μια υπέροχη πορτοκαλάδα... μην τα θες όλα δικά σου...
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
κι αν είσαι τυχερός και δεν εξαντληθεί θα πιείς και μια υπέροχη πορτοκαλάδα...
Συκοφάντης και ανακριβής... δεν είναι πορτοκαλάδα, είναι σανγκουίνι..
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.809
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Αγαπητέ babaduma... στις Ευρωπαικές πτήσεις της ΑΖ θα απολαύσεις το γευστικότερο νερό του κόσμου, παρέα με δείγμα από εξαιρετικά κρακεράκια!! κι αν είσαι τυχερός και δεν εξαντληθεί θα πιείς και μια υπέροχη πορτοκαλάδα... μην τα θες όλα δικά σου...
Στις ευρωπαϊκές προτιμώ αετούς, αρπακτικά, και ... πικάντικα αλλαντικά! :haha::haha::haha:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana


Αυτό θα πεί πορτοκαλάδα!!Απο Σικελικά γλυκά πορτοκάλια!!!Υπομονή να γυρίσει ο Samion να δώσει τις απαραίτητες απαντήσεις!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.914
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom