ΣΕΫΧΕΛΕΣ!!!

Toni Pami

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπέρα σε όλους!!! καλό μήνααα!!! παιδιά εκπέμπω SOS... τον Σεπτέμβριο παντρεύμαι τον καλό μου και σκεπτόμαστε να πάμε γαμίλιο ταξίδι στις Σεϋχέλλες για 8-9 μέρες... ποιά η γνώμη σας??? έχω διαβάσει τις ιστορίες στο forum.. αλλα θέλω παραπάνω!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Tι παραπανω να σου πουμε για Σευχελες ..ειναι μοναδικα κ αν σας φτανουν τα χρηματα..κανατε πολυ καλη επιλογη για γαμηλιο
Οσο για τον καιρο το Σεπτεμβρη ?Ριξε μια ματια εδω
Best time to visit Seychelles
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
1.395
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
 
Last edited by a moderator:

dimtze

Member
Μηνύματα
91
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Syros, Crete, Sardenia
Ταξίδι-Όνειρο
Patagonia !!!
άψογη επιλογή, θα πρότεινα να μείνετε mahe και να βλέπετε μια νέα παραλια κάθε μέρα και φυσικά εκδρομούλα praslin και la digue
 

joannaki!

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΞΩΤΙΚΟΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ
Καλησπέρα,
θα ήθελα να μου πείτε εντυπώσεις από σευχέλλες μιας και ήδη θα έχετε πάει. Μας το πρότειναν και εμάς για γαμήλιο ταξίδι από το τουριστικό γραφείο και έχουμε ενθουσιαστεί!!! Εμείς λέμε να πάμε τον Ιούνιο!
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Καλησπέρα,
θα ήθελα να μου πείτε εντυπώσεις από σευχέλλες μιας και ήδη θα έχετε πάει. Μας το πρότειναν και εμάς για γαμήλιο ταξίδι από το τουριστικό γραφείο και έχουμε ενθουσιαστεί!!! Εμείς λέμε να πάμε τον Ιούνιο!
Καλησπέρα! Κ εμείς γαμήλιο Σεϋχέλλες λέμε να πάμε! 16-27 Ιουλίου. Πού θα μείνετε; Εμείς 4 μέρες Πραλέν, 4 Λα Ντιγκ, 2 Μάχε. Καλά να περάσουμε!!!:)
 

joannaki!

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΞΩΤΙΚΟΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ
Demie εμείς θα πάμε 9-16 Ιουνίου!!! Θα μείνουμε στο Constance Ephelia στο Μάχε μόνο!! Δεν θέλουμε να μετακινηθούμε και ιδιαίτερα...τα υπόλοιπα νησάκια θα τα δούμε με μονοήμερες!!!

Γενικά με είχαν τρομάξει με τον καιρό. Να ξέρεις ότι το κλίμα είναι αντίθετο από το δικό μας...Δηλαδή καλοκαίρι ρισκάρεις ότι μπορεί να βρέξει και να έχει δροσιά!!! Εμείς πήραμε το ρίσκο!!

Σου εύχομαι να ζήσετε & να περάσετε πολύ ωραία όπου & να πάτε!!!!
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Ναί το ξέρω! Κ εμείς το πήραμε το ρίσκο!!! Όλα καλά θα είναι...τί να μας κάνει ο καιρός, σε γαμήλιο θα είμαστε!!!:clap::clap::clap:

Να ζήσετε κ σείς κ θα ανταλλάξουμε κ απόψεις!!!
 

teo18480

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Παιδια ποσο παει περιπου ταξιδι για σευχελες σε ευρω?? θα ηθελα να το κανω δωρο στους λουμπαρους μου
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Παιδια ποσο παει περιπου ταξιδι για σευχελες σε ευρω?? θα ηθελα να το κανω δωρο στους λουμπαρους μου
Εμείς το κλείσαμε με πρακτορείο 2.029 το άτομο για 10 διανυκτερεύσεις (4 στο la Réserve; 4 στο Le Repaire; 2 στο Coral Strand) με πρωϊνό, εισιτήρια (+μία εσωτερική πτήση), μετακίνηση από κ προς αεροδρόμιο κ ασφάλιση. Το είχα ψάξει κ μόνη μου κ για τα ίδια εισιτήρια κ ξενοδοχεία μου έβγαινε πολύ πιο ακριβά (χωρίς να υπολογίσω τις εκεί μετακινήσεις). Από κεί κ πέρα εξαρτάται τί ζητάει ο καθένας, μπορεί να σου βγεί κ πιο φτηνά αλλά κ πολύ πιο ακριβά;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.368
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom