Π.Γ.Δ.Μ. ΣΚΟΠΙΑ

framenet7

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
:clap:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΔΕΚΤΗΚΑΤΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.
ΣΕ 15 ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΟΔΙΚΟΣ ΜΕ ΜΗΧΑΝΕΣ ΣΕΡΒΙΑ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
γράψ'το με μικρά γράματα δεν επιτρέπονται κεφαλαία.

μάλλον η πόλη -η προτεύουσα είναι η λύση για σας. αλλιώς υπάρχει και πανέμορφο μέρος στα σύνορα Σκοπια-Σερβια (είναι και σύνορα-δλδ υπάρχει τελωνείο)... Λέγεται Πρόχορ Πτσίνισκι. Είναι γνωστό για την φύση του, αλλά και για την μονή στην οποία μπορείτε να μείνετε για 13 ευρώ το βράδυ/ το 'ατομο.
 

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
πολύ καλά στα σκοπια και ειδικά το βραδυ από νωρίς στον πεζόδρομο στο κέντρο πίσω από το εμπορικό και πίσω από to Holiday Inn διπλα στο ποτάμι-αργότερα στο κάστρο που έχει γεμίσει με όμορφα μπαράκια με παραδοσιακή μουσική η κάτω από το γήπεδο τον σκοπιων με αμέτρητα μπαρ-
φτηνό -φαγητό -βενζίνη-ποτό
 

framenet7

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
Επειδη θα παμε με μηχανες λετε να εχουμε καποιο προβλημα.
 

framenet7

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
λογω εθνικοτητας
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
και τι εθνικότητα έχεις; και όποια και να έχεις γιατί νομίζεις να υπάρχει πρόβλημα; και τελικά αν νομίζεις να υπάρχει πρόβλημα γιατι ταξιδεύεις κιόλας;

ή αλλιώς:

και εγώ νόμιζω ότι υπάρχει πρόβλημα ασφάλειας στο Αφγανιστάν (πιθανόν να είναι και προκατάληψή μου) και για αυτό το λόγω εκεί δεν θα ταξιδέψω σε πρόσφατο μέλλον.

με συγχωρείς κιόλας, χωρίς παρεξήγηση αλλά πραγματικά έχω αυτή την απορία....φιλικά
 

framenet7

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
εχεις απολυτο δικιο αν φοβομαστε ας κατσουμε σπιτι μας.
Αλλα υπαρχει μια ανασφαλεια λογω των μηχανων
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.884
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ

giovanna_l

Member
Μηνύματα
17
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Οι μηχανές εννοείται σε πάρκινγκ .
ζητώ συγνώμη που γράφω κάτι άσχετο με το topic αλλά προσπαθώ να στείλω pm και δεν μου επιτρέπει ακόμη. ευχαριστώ πολύ για το μήνυμα, γέλασα πολύ!! :))
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
έχω ακούσει διάφορα πράγματα αλλά το να σου κλέψει κάποιος μηχανή έχει σχέση με την εθνικότητα είναι το πιο ενδιαφέρον μέχρι τώρα...

ναι, καλό είναι να την βάζεις στο γκαράζ, όπως και όπου να'ναι στο κόσμο, φαντάζομαι ιδιαίτερα στην Αθήνα κιόλας, οπότε μην χαλιέσαι με τέτοια πράγματα και σκέψου κάποια που θα σε κάνουν να νιωθεις όμορφα για το καινούγιο σου ταξίδι!

καλό δρόμο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.224
Μηνύματα
884.305
Μέλη
38.917
Νεότερο μέλος
drsofika

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom