Σάμος και Εύβοια pass

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
΄Υπάρχει όριο για κάθε φάση και για καθένα προορισμό.

https://www.gov.gr/ipiresies/periou...hon-boreias-euboias-kai-samou-evia-samos-pass
να σου κάνω μια ερώτηση.. αφου κατεβασω το viva wallet και παρω την ψηφιακη καρτα.. πρεπει να την περασω και στο google pay? ειμαι λιγο ασχετος με την τεχνολογια στο συγκεκριμενο κομματι
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
να σου κάνω μια ερώτηση.. αφου κατεβασω το viva wallet και παρω την ψηφιακη καρτα.. πρεπει να την περασω και στο google pay? ειμαι λιγο ασχετος με την τεχνολογια στο συγκεκριμενο κομματι
Λυπάμαι δεν το ξέρω καθόλου καθώς δεν ασχολήθηκα ποτέ μέχρι τώρα.
 

Ostvarivanje

Member
Μηνύματα
242
Likes
110
Επομένως και αφού δεν υπάρχουν κριτήρια/μόρια είναι με σειρά προτεραιότηας και όποιος προλάβει...
Εννοείς οποίος ήδη πρόλαβε. Γιατί από τη στιγμή που δέχτηκε τι σύστημα την αίτηση και λέει ότι σε δύο μέρες θα αποσταλεί ο κωδικός της κάρτας (;), κάτι τέτοιο, δε θυμάμαι πως το έγραφε δε νομίζω να υπάρξει πρόβλημα
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Εννοείς οποίος ήδη πρόλαβε. Γιατί από τη στιγμή που δέχτηκε τι σύστημα την αίτηση και λέει ότι σε δύο μέρες θα αποσταλεί ο κωδικός της κάρτας (;), κάτι τέτοιο, δε θυμάμαι πως το έγραφε δε νομίζω να υπάρξει πρόβλημα
Ναι για την τωρινή φάση όποιος πρόλαβε..Για τις επόμενες όποιος προλάβει...
 

Ostvarivanje

Member
Μηνύματα
242
Likes
110
Ναι για την τωρινή φάση όποιος πρόλαβε..Για τις επόμενες όποιος προλάβει...
Τι ώρα περίπου άνοιξε ; Γιατί εγώ γύρω στη 1 παρά έκανα την αίτηση και σε λιγότερο από μια ώρα διάβασα εδώ ότι δεν μπορούσε κάποιος να κάνει αίτηση
 

afrodite39

Member
Μηνύματα
102
Likes
95
Στα ΚΕΠ Δεν κατάφεραν να προχωρήσουν ούτε μία αίτηση έμαθα…
μέσα σε 1 h εξαντλήθηκαν όλες οι θέσεις μου είπε η λογίστρια
για τις επόμενες φάσεις ειδικά για τον Αύγουστο θα εξαντληθούν σίγουρα σε μισή ώρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.575
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom