Σάμος και Εύβοια pass

Ostvarivanje

Member
Μηνύματα
242
Likes
110
Θα
Στο email που σου ήρθε και σε καλωσορίζει στο Εύβοια pass, ανοίγεις το λινκ και βάζεις κινητό και κωδικό για την ενεργοποίηση.. ύστερα κατεβάζεις την εφαρμογή στο κινητό και κανείς είσοδο με τον κωδικό που έβαλες νωρίτερα! Οπότε ναι πρέπει να έχεις το app ..
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πολύ λεπτομερείς πληροφορίες. Απλά επειδή δεν είχα ποτέ viva wallet για αυτό και ρώτησα
 

Nik1981

Member
Μηνύματα
225
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
στο χρόνο
Έχει δοκιμάσει κάποιος να πληρώσει τα ακτοπλοικα για τη διαδρομή Αρκιτσι Αιδηψός κι αντίστροφα μέσω της αυλής pre paid του Eυβοια pass? Δέχονται την πληρωμή;
Ειναι ολα τα πλοια της γραμμής υπό την ίδια ιδιοκτησία και τα POS τους ανηκουν ολα στον ίδιο φορολογικό τομέα ή πρέπει να να πετύχεις το κατάλληλο πλοίο που το pos του είναι καταχωρημένο στους 3-4 δήμους που έχουν πληγεί;
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Κατόρθωσε κανείς σήμερα να πάρει το Samos Pass του Αυγούστου;

Εγώ έκανα αίτηση 12.00 ακριβώς, 12.10 ήρθε το email να επιβεβαιώσω το email μου και 12.30 ήρθε το sms με τον κωδικό για να επιβεβαιώσω το κινητό μου, όταν πια ο αριθμός των αιτήσεων είχε συμπληρωθεί οπότε και πια δεν με άφηνε να βάλω κωδικό.
 

Ageloskalp

Member
Μηνύματα
10
Likes
6
Κατόρθωσε κανείς σήμερα να πάρει το Samos Pass του Αυγούστου;

Εγώ έκανα αίτηση 12.00 ακριβώς, 12.10 ήρθε το email να επιβεβαιώσω το email μου και 12.30 ήρθε το sms με τον κωδικό για να επιβεβαιώσω το κινητό μου, όταν πια ο αριθμός των αιτήσεων είχε συμπληρωθεί οπότε και πια δεν με άφηνε να βάλω κωδικό.
Εκανα την αίτηση 12:00, 12:07 ήρθε το email, 12:09 με πολλές επαναλήψεις ήρθε στο κινητό και επιβεβαιώθηκαν και τα δυο. 12:10 πατάω υποβολή και μου ριχνει άκυρο επειδή ολοκληρωθήκαν οι αιτήσεις. Απο τότε έχει μείνει(και θα μείνει για πάντα...) στη φάση "επεξεργασία από δικαιούχο"....
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Α εντάξει, βλέπω υπάρχουν και χειρότερα...
 

antonis_b

Member
Μηνύματα
30
Likes
288
Επόμενο Ταξίδι
Λάος
Ταξίδι-Όνειρο
Βολιβία
Κατόρθωσε κανείς σήμερα να πάρει το Samos Pass του Αυγούστου;

Εγώ έκανα αίτηση 12.00 ακριβώς, 12.10 ήρθε το email να επιβεβαιώσω το email μου και 12.30 ήρθε το sms με τον κωδικό για να επιβεβαιώσω το κινητό μου, όταν πια ο αριθμός των αιτήσεων είχε συμπληρωθεί οπότε και πια δεν με άφηνε να βάλω κωδικό.
Εγώ τα κατάφερα και δεν το πίστευα. Μπήκαμε τέσσερα άτομα ταυτόχρονα να κλείσουμε στις 12 ακριβώς (ετοιμαζόμαστε να πάμε σε γάμο στο νησί) και μόνο σε μένα έκατσε. Σίγουρα πάντως πρέπει να τα έκαψε το δίκτυο και τα λίγα pass που ήταν διαθέσιμα έφυγαν αμέσως.
 

Annita40

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα αν υπάρχει κάποιος που έχει και δεν θα χρησιμοποιήσει το evia pass για ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ ΜΕ ΛΗΞΗ 31/07 θερμη παράκληση να μου στείλει μήνυμα.
 

deerhunter

Member
Μηνύματα
66
Likes
13
καλησπέρα στην αίτηση που κάνεις μέσω του vouchergov σου ζητάει να συμπληρώσεις κάποιoν αριθμό επιβεβαίωσης που σου έρχεται στο mail και στο κινητό ή να κάνει κλικ σε κάποιο link?
 

Alpha14

Member
Μηνύματα
119
Likes
203
Μέχρι τις 12:05 είχαμε πρόβλημα στην αυθεντικοποίηση από δύο διαφορετικούς λογαριασμούς, άλλους μπραουζερ, τη μία προσπάθεια μετά την άλλη, κτλ, και μετά τις 12:05 η υπηρεσία δε δεχόταν ήδη νέες αιτήσεις.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μέχρι τις 12:05 είχαμε πρόβλημα στην αυθεντικοποίηση από δύο διαφορετικούς λογαριασμούς, άλλους μπραουζερ, τη μία προσπάθεια μετά την άλλη, κτλ, και μετά τις 12:05 η υπηρεσία δε δεχόταν ήδη νέες αιτήσεις.
12 το μεσημέρι ξεκινάνε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.725
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom