Νορβηγία Σαβ/κο Oslo

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Πολύ ενδιαφέρον πληροφορίες για κάποιον που έχει μελλοντικά σχέδια να ταξιδέψει στο Όσλο..
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.967
Likes
9.377
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Το μετρό και ΟΛΑ τα μέσα σταματάνε να λειτουργούν απο τη 1 μέχρι τις 5 το πρωί..
Έχει κάποιος φρέσκα νέα κατά πόσο ισχύει αυτό? Προσγειώνομαι στις 12:00 και αγχώθηκα αν θα προλάβω...
Επίσης αν μόνο με ταυτότητα βγαίνω από το αεροδρόμιο ή θέλω διαβατήριο? Θα ψάξω και μόνη μου, αλλά μετά πάω Ολλανδία και Γερμανία και δεν ξέρω τι να πρωτοψάξω...Κάλλιο να πήγαινα στο Βόρνεο!!
 

elenitsa2013

Member
Μηνύματα
24
Likes
0
Γεια σας και απο μένα!
1)υπάρχει καποιο μερος στο Οσλο για φαγητό όχι πολύ ακριβο?ξέρει καποιος?
2)επίσης έχετε κανει το tour στο φιορδ?πρέπει να κλείσω από πριν?
3)θα είμαι εκει Ιούλιο.ο καιρός?έχει διαφορά απο της Σουηδίας?
4)και τέλος έχει μεινεί κανεις σε Scandic στο όσλο?διάβασα reviews sto booking.Εντάξει δεν καίγομαι για πολυτέλειες.ένα καθαρό δωμ'ατιο μου αρκεί!
ευχαριστω προκαταβολικα!!!
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Έχει κάποιος φρέσκα νέα κατά πόσο ισχύει αυτό? Προσγειώνομαι στις 12:00 και αγχώθηκα αν θα προλάβω...
Επίσης αν μόνο με ταυτότητα βγαίνω από το αεροδρόμιο ή θέλω διαβατήριο? Θα ψάξω και μόνη μου, αλλά μετά πάω Ολλανδία και Γερμανία και δεν ξέρω τι να πρωτοψάξω...Κάλλιο να πήγαινα στο Βόρνεο!!

Xάλασες και συ!!!!!!!!!! :p :p
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.967
Likes
9.377
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Xάλασες και συ!!!!!!!!!! :p :p

Μπα δε νομίζω. Μέχρι πριν λίγο καιρό έλεγα ότι σαν τα τροπικά μέρη δεν υπάρχει καλύτερο. Τώρα -μετά το ψάξιμο που έχω κάνει- το λέω και είμαι σχεδόν σίγουρη. Η τελειωτική απάντηση θα δοθεί με την επιστροφή μου από το ευρω-τουρ :eek:
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Εγώ επειδή το έκανα το euro-tour είμαι 100% σίγουρη ότι η καρδιά μου είναι εκεί στα μέρη τα μακρινά... Και με την πρώτη ευκαιρία για ταξίδι πάντα αυτά κοιτάζω άσχετα αν καταλήγω τώρα τελευταία Ευρώπη. Πάντως η αλήθεια είναι ότι την Ευρώπη την είχα λίγο υποτιμημένη, υπάρχουν μέρη όμορφα αρκεί να κάνεις καλές επιλογές...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πάντως η αλήθεια είναι ότι την Ευρώπη την είχα λίγο υποτιμημένη, υπάρχουν μέρη όμορφα αρκεί να κάνεις καλές επιλογές...
Την ψηφίζω σαν την πιο αποτυχημένη ατάκα της χρονιάς.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
H oποία ατάκα ή πες την γνώμη εσύ είναι τελείως άσχετη με το θέμα... γιατί πρέπει ψάχνοντας για πληροφορίες για το Όσλο να διαβάζω το πόσο ωραίοι είναι οι τροπικοί και το πόσο χάλια είναι η Ευρώπη;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.675
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom