Σαντορίνη Σαντορίνη

eleu8eria

New Member
Μηνύματα
3
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Zanzibar
Καλα αυτο με τον καφε κ την σαμπανια το φοβαμαι κ εγω ειναι η αληθεια..Ελπιζω να σταθουμε τυχερες!!!!!
Λοιπον θελω αν ξερει καποιος να μου προτεινει απο που να νοικιασουμε γουρουνα ή μηχανακι..
Ευχαριτω
 

eirini05.31

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
σαντορινη
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μπορα μπορα
σαντορινη

Αντε να δουμε τι θα δουμε.... :D Παιδια αν ξερετε ταβερνακια με καλο και οικονομικο φαγητο πειτε μας!! εγω εμαθα για το francos(καφετερια στα φηρα με καταπληκτικη θεα) οτι ενα κρασι εχει 11-13 ευρουλακια..Και στην κοκκινη παραλια 2 ξαπλωστρες-ομπρελα συνολο 8 ευρω!οσο για φαγητο καλη ταβερνα ειδα οτι ειναι στη Βλυχαδα οπου για 2 πιατελες ψαρια,μια φαβα,μια χωριατικη,μια πατατες,2μπυρες,νερο και ψωμι 23ευρω (ταβερνα φιλιππος)..και στην περισσα διαβασα για μια ταβερνα που το οσο και να φας δεν μπορεις να ξεπερασεις τα 15 ευρω το ατομο!αυτη τη στιγμη το ονομα μου διαφευγει αλλα μολις το βρω θα το γραψω!! κατι πιο οικονομικο σιγουρα θα υπαρχει,αλλα ως τωρα δε βρηκα κατι!!Απο παλαιοτερη επισκεψη μου,θυμαμαι στα φηρα κοντα στο μουσειο το Λακη σουβλακι,ο οποιος εχει πλ καλη φημη και νορμαλ τιμες! ;)
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.111
Απέναντι απο την παραλία Μονόλιθος, πολύ καλές τιμές και γευστικό φαγητό έχει η ταβέρνα Σκαραμαγκάς.40 ευρώ το κιλό το ψάρι(μαγιάτικο κτλ).Σε άλλα νησιά το βρίσκαμε 80 ευρώ.Και έχει και θέα θάλασσα.Βέβαια δεν είναι πολυτελές το περιβάλλον,αλλά για καλοκαιράκι μετά το μπάνιο είναι ότι πρέπει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.932
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom