Σαντορίνη Σαντορίνη

polyvios20gr

Member
Θα το πληρώσω αυτό το ταξίδι το ξέρω...
Οπότε το θέμα είναι να φάω κάτι τις προκοπής και ας το πληρώσω. Να φάω όμως μάπα και να το πληρώσω χρυσό θα αρχίσω τα καντήλια και θα με δείτε στα κανάλια χιχιζ

hawk

Member
Στο λινκ από Google search που επισυναψε ο @Eagle Fly έχει προσφατες φωτό από το μενου του εστιατορίου. Είναι πολύ βοηθητικές :) .
Δεν ξέρω πλέον αν αυτές οι τιμές θεωρούνται πάτος για Σαντορίνη.o_O
Η τελευταία ενημέρωση από Σαντορίνη είναι πως το σουβλάκι έχει 7.50 ευρώ, το λιγότερο .
Ομορφη χώρα, για να πας για σουβλάκια 4 άτομα θες 40 ευρώ :cool:

thanos75

Member
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Στις 9 Ιουλίου έφαγα συμπαθέστατο τυλιχτο στα Φηρα (εκτός Καλδερας φυσικά) με 4,80 ευρώ. Δεν λέω ότι δεν υπάρχει ακρίβεια κ αισχροκερδεια στο νησί, αλλά τα διάφορα media ας μη δημιουργούν εντυπώσεις για τις εντυπώσεις

hawk

Member
Στις 9 Ιουλίου έφαγα συμπαθέστατο τυλιχτο στα Φηρα (εκτός Καλδερας φυσικά) με 4,80 ευρώ. Δεν λέω ότι δεν υπάρχει ακρίβεια κ αισχροκερδεια στο νησί, αλλά τα διάφορα media ας μη δημιουργούν εντυπώσεις για τις εντυπώσεις
Μπορεί να ήταν και φάβα η πληροφόρηση :cool:

orestcrete

Member
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Η τελευταία ενημέρωση από Σαντορίνη είναι πως το σουβλάκι έχει 7.50 ευρώ, το λιγότερο .
Ομορφη χώρα, για να πας για σουβλάκια 4 άτομα θες 40 ευρώ :cool:
Υπερβολές, 4-4,5 ευρώ κάνει στα Φηρά και στη Περίσσα. Υπάρχει ένα σουβλατζίδικο που ξέρω στο Ημεροβίγλι που το έχει 7 ευρώ και 50% έκπτωση σε εργαζόμενους του νησιού και παρόλα αυτά είναι γεμάτος σχεδόν κάθε μεσημέρι.

Θα το πληρώσω αυτό το ταξίδι το ξέρω...
Οπότε το θέμα είναι να φάω κάτι τις προκοπής και ας το πληρώσω. Να φάω όμως μάπα και να το πληρώσω χρυσό θα αρχίσω τα καντήλια και θα με δείτε στα κανάλια χιχιζ
Για θαλασσινά στου Γιώργαρου στο Ακρωτήρι, φρέσκα ψάρια ημέρας και λογικές τιμές, κάνει και εκπτώσεις στα μετρητά.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.151
Μέλη
38.867
Νεότερο μέλος
chrnou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom