Σαν σήμερα (ταξιδιωτική έκδοση)

Dr Snoopy

Member
Μηνύματα
815
Likes
10.306
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία
Ποια χρονολογία είναι εάν επιτρέπεται
Αρχές της δεκαετίας του 80.Ηταν το πρώτο ταξίδι μας στο Περού και το οργανώσαμε μόνοι μας με όλες τις δυσκολίες εκείνης της εποχής.Δεν ξέρω,ίσως να είμαι από τους πρώτους σμφορουμίτες που πάτησαν το ποδαράκι τους εκεί :p

είναι πολλυ ωραιες οι φωτογραφίες σου
Πράγματι, καλές διατηρήθηκαν.Δες και μία μέσα από το αεροπλάνο πετώντας για το Κούσκο πάνω από τις Ανδεις και το Μάτσου Πίτσου πως ήταν τότε χωρίς πολύ κόσμο

1608470972151.png

1608471005203.png

1608471035295.png

Εύχομαι κάποτε να καταφέρεις/καταφέρετε να πάτε στο Κούσκο,η περιοχή είναι must.Υποθέτω ότι έχεις διαβάσει και την βραβευμένη υπερπαραγωγή :clap:του Yorgos :)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Αρχές της δεκαετίας του 80.Ηταν το πρώτο ταξίδι μας στο Περού και το οργανώσαμε μόνοι μας με όλες τις δυσκολίες εκείνης της εποχής.Δεν ξέρω,ίσως να είμαι από τους πρώτους σμφορουμίτες που πάτησαν το ποδαράκι τους εκεί :p



Πράγματι, καλές διατηρήθηκαν.Δες και μία μέσα από το αεροπλάνο πετώντας για το Κούσκο πάνω από τις Ανδεις και το Μάτσου Πίτσου πως ήταν τότε χωρίς πολύ κόσμο

View attachment 333993
View attachment 333994
View attachment 333995
Εύχομαι κάποτε να καταφέρεις/καταφέρετε να πάτε στο Κούσκο,η περιοχή είναι must.Υποθέτω ότι έχεις διαβάσει και την βραβευμένη υπερπαραγωγή :clap:του Yorgos :)
Συλλεκτικές πραγματικά :) Καμιά ιστορία;΄Εστω και σύντομη;

Εύχομαι να περάσουν όλα σύντομα και να ξανα-ταξαιδέψεις(ψουμε)....
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.149
Likes
20.458
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός

Nikos1986

Member
Μηνύματα
907
Likes
4.010
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Σαν σήμερα 9 χρόνια πριν, 21/12/2011, στη Μελβούρνη




Κάτι που μου είχε κάνει εντύπωση, ήταν το πόσα αυτοκίνητα και μηχανάκια ήταν στολισμένα με αφορμή τα Χριστούγεννα που πλησίαζαν :)

 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.819
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom