Ιταλία Σαρδηνια

snikolak

Member
Μηνύματα
23
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ημερήσιο πλαφόν στις παραλίες της Σαρδηνίας(και της Σικελίας).Κλείσιμο θέσης μέσω εφαρμογής.

Ιταλία: Ημερήσιο πλαφόν επισκεπτών στις παραλίες
Ευχαριστώ πολύ για αυτή την πληροφορία, δεν το είχα υπόψη.
Όποιος έχει ήδη ταξιδεύσει στην Σαρδηνία και μπορεί να μοιραστεί μερικές πληροφορίες θα ήταν πολύ βοηθητικό ☺
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

Joanfairy

Member
Μηνύματα
80
Likes
62
Καλησπέρα, θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποια εταιρεία ή site για ενοικίαση αυτοκινήτου στην Σαρδηνία; Για Αύγουστο σκέφτομαι κι εγώ περίπου 10 μέρες και λέω να σπάσω τη διαμονή σε διάφορα μέρη. Θα είχε νόημα η μία πτήση να είναι προς Κάλιαρι και η άλλη από Όλμπια; έχετε να προτείνετε κάποιο πρόγραμμα για μέρη και μέρες που να είναι χαλαρό αλλά και να καλύψει ένας σημαντικό μέρος;
Καλησπερα!βρηκες κατι?ψαχνω κι εγω

Είμαστε 4 άτομα και έχω κλείσει δίχωρα σπίτια σε 3 μέρη κανένα παραπάνω από 160 ευρώ η βραδιά και όλα δίπλα στην θάλασσα,όχι παραπάνω από 50-100 μέτρα
Σε ποια μερη βρηκες?
 

vanda

Member
Μηνύματα
887
Likes
4.251
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Καλησπέρα
Έχω κλείσει Κάλιαρι αλγκερο και ολμπια
Περίπου μία εβδομάδα στο καθένα.
Καλησπέρα. Εχεις να μας προτείνεις καμιά φτηνή εταιρία rent a car; Οι περισσότερες που βρίσκω έχουν τσουχτερές τιμές ή θέλουν προκαταβολή.
 

Joanfairy

Member
Μηνύματα
80
Likes
62
Καλησπέρα. Εχεις να μας προτείνεις καμιά φτηνή εταιρία rent a car; Οι περισσότερες που βρίσκω έχουν τσουχτερές τιμές ή θέλουν προκαταβολή.
Καλησπερα! Απο ενα που λεγεται locauto κλεισαμε εμεις. Μεχρι στιγμης διαπιστωσα οτι ειναι πολυ εξυπηρετικοι. Παντως τα χρηματα τα κρατανε μεσω πιστωτικης παντου, δεν νομιζω να υπαρχει καποιο χωρις προκαταβολη
 

vanda

Member
Μηνύματα
887
Likes
4.251
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Καλησπερα! Απο ενα που λεγεται locauto κλεισαμε εμεις. Μεχρι στιγμης διαπιστωσα οτι ειναι πολυ εξυπηρετικοι. Παντως τα χρηματα τα κρατανε μεσω πιστωτικης παντου, δεν νομιζω να υπαρχει καποιο χωρις προκαταβολη
Ευχαριστώ πολύ. Θα το κοιτάξω.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλημέρα.
Ενδιαφέρομαι για Σαρδηνία φετος τον Αύγουστο.Εχεις να προτεινεις καποιο αξιολογο καταλυμα;
 

depo

Member
Μηνύματα
67
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Βερόνα
Ταξίδι-Όνειρο
νησί του Πάσχα
Καλημέρα.
Ενδιαφέρομαι για Σαρδηνία φετος τον Αύγουστο.Εχεις να προτεινεις καποιο αξιολογο καταλυμα;
Καλησπέρα, ενδιαφέρεστε γενικά για τη Σαρδηνία ή για κάποια συγκεκριμένη πόλη;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.769
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom