Πολωνία Σεπτέμβριος 19- Πολωνία (Κρακοβία/Βαρσοβία)

Μηνύματα
234
Likes
925
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Mε το modlinbus Πόσο ώρα έκανες απο βαρσοβία προς κρακοβία? Είμαι σε σκέψη αν θα πάω με αυτό, με intercity train που το κάνει πολύ γρήγορα ώστε μη χάνω χρόνο κ κάνω κ σκέψη να φύγω με αμάξι ώστε να μπορέσω να κερδίσω το χρόνο για το Αουσβιτς κ τα ορυχεία, αν πάμε.......
Ειδικά στο άουσβιτς, είμαι σκεπτικός αν θα πάμε.
Αν θυμάμαι καλά γύρω στις 4 και κάτι ώρες με το λεωφορείο.
Ναι, αν δεν σε πέρνει ο χρόνος μην πάς Άουσβίτσ. Προσπάθησε για τα αλατορυχεία. Πιστεύω οτι αξίζει
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Γειά σου Βαλάντη.
Σίγουρα 1 μέρα Βαρσοβία,
2 μέρες Κρακοβία και ότι περισσέψει Κατοβίτσε απο όπου και θα φύγεις
Ιεροσυλία κατ' εμέ να αφιερωθεί χρόνος στο Κατοβίτσε όταν έχει κάποιος τόσες λιγοστές μέρες για Βαρσοβια-Κρακοβια. Μισες μισές στις δύο τελευταίες θα τις μοίραζα προσωπικά.
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Νομίζω ότι οι 3είναι πολλές οι μέρες για Βαρσοβία ( 2 μέρες είναι υπερ-αρκέτες )
Κρακοβία 4 είναι ΟΚ
Αν και δεν έχω πάω στο Βροτσλαβ, σίγουρα θα αφαιρούσα μια μέρα από την Βαρσοβία για να πάω στο Βροτσλαβ.
Οπότε Κρακοβία 4 μέρες
Βαρσοβία 2 μέρες
Βροτσλαβ 1 μέρα
τέλεια! ευχαριστώ παρά πολύ!
Καλή συνέχεια και καλά ταξίδια
 

VALANTIS_p

Member
Μηνύματα
151
Likes
46
Επόμενο Ταξίδι
Αναλόγως τα λεφτά μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Kόστα Ρίκα
Ιεροσυλία κατ' εμέ να αφιερωθεί χρόνος στο Κατοβίτσε όταν έχει κάποιος τόσες λιγοστές μέρες για Βαρσοβια-Κρακοβια. Μισες μισές στις δύο τελευταίες θα τις μοίραζα προσωπικά.
Φίλε μου απο Κατοβίτσε θα φύγω.... Την τελευταία μέρα. Αφού θα πάω που θα πάω, θα κάνω τη διαδρομή, ε να μην έχω κ μια εικόνα απο εκεί? Η μέρα αναχώρησης, ναι θα αφιερωθεί εκεί.

Το θέμα που σκέφτομαι τώρα είναι τι να επιλέξω για μεταφορές. Τι να θυσιάσω, χρήμα ή χρόνο......
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Φίλε μου απο Κατοβίτσε θα φύγω.... Την τελευταία μέρα. Αφού θα πάω που θα πάω, θα κάνω τη διαδρομή, ε να μην έχω κ μια εικόνα απο εκεί? Η μέρα αναχώρησης, ναι θα αφιερωθεί εκεί.

Το θέμα που σκέφτομαι τώρα είναι τι να επιλέξω για μεταφορές. Τι να θυσιάσω, χρήμα ή χρόνο......
Περί ορέξεως...Προσωπικά θα πήγαινα κατευθείαν αεροδρόμιο. Καλά να περάσεις όπως και να 'χει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.827
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom