Αυστρία Γερμανία Κροατία Σερβία Σλοβενία Σερβία-Κροατία - Αυστρία _Γερμανία

Aspasia4

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Καλησπέρα σε όλους κ καλώς σας βρήκα!! Σαν καινούργιο μέλος έχω κάποιες ερωτήσεις που θα, χρειαστώ τη βοήθεια σας! Ετοιμάζουμε οικογενειακό ταξίδι για Βελγιο, ακολουθώντας τη διαδρομή Σερβία - Κροατία - Σλοβενία - Αυστρία - Γερμανία-Βελγιο.οι ερωτήσεις μου είναι οι εξης:1)Υπαρχουν σύνορα Σλοβενίας - Αυστρίας? 2)Στην Αυστρία από εκείνο το σημείο εκτός από κάτι διόδια σε τούνελ που διάβασα σε προηγούμενο topic μέλους, θα χρειαστεί κ βινιετα; Κάθε βοήθεια κ συμβουλή δεκτή!! 😊😊😊😊(τη διαδρομή μέχρι Σερβία "το χω" το έχουμε κάνει άπειρες φορές!!)
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Τα διόδια της Κροατίας τσούζουν (τους άλλους, εμείς οι Έλληνες είμαστε εκπαιδευμένοι 😁).
Η Σλοβενία έχει βινιετα, αλλά αν δεν βιάζεστε, μπορείτε να κάνετε μαγικές διαδρομές εκτός εθνικής οδού, σε πολύ καλούς δρόμους.
Γερμανία μπορεί να συναντάτε μποτιλιάρισμα στην autobahn, στα σημεία πέριξ μεγάλων πόλεων.
 

Aspasia4

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Τα διόδια της Κροατίας τσούζουν (τους άλλους, εμείς οι Έλληνες είμαστε εκπαιδευμένοι 😁).
Η Σλοβενία έχει βινιετα, αλλά αν δεν βιάζεστε, μπορείτε να κάνετε μαγικές διαδρομές εκτός εθνικής οδού, σε πολύ καλούς δρόμους.
Γερμανία μπορεί να συναντάτε μποτιλιάρισμα στην autobahn, στα σημεία πέριξ μεγάλων πόλεων.
Αυτό με την autobahn το ζήσαμε το 2017.. Τραγικοοοο... 🙄🙄🙄Από το Passau μέχρι Κολωνία. Τώρα, γιαυτό που μου προτείνατε για Σλοβενία, θέλει μελετη😊Δεν έχουμε κ πολύ χρόνο στη διάθεσή μας, αλλά, ακούγεται ελκυστικό 😀Σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.661
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom