Μαυρίκιος Σεϋχέλλες Σευχελλες-Μαλδιβες η Αγιος Μαυρικιος?

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Φεύγουμε 9 Αυγούστου και επιστρέφουμε 22. Οσον αφορά τα χρήματα και άλλες πληροφορίες, τα έχουμε γράψει στο θέμα "ταξιδομανια" στα νέα μέλη. Όμως σχετικό είναι αυτό, όταν ψάξαμε για να το κλείσουμε είδαμε ότι για κάθε τσέπη υπάρχει λύση, βοηθάει και το γεγονός να βρεις άνθρωπο σε πρακτορείο που να ενδιαφέρεται να βοηθήσει και να ασχοληθεί μαζί σου και με αυτό που θες.
καλα να περασετε παιδια
θα περιμενω με ανυπομονησια τις εντυπωσεις σας

Μια ερωτηση ακομα elgeo .Εχετε κλεισει με καποιο πρακτορειο η μονοι?Υπαρχει γενικα καποιο πρακτορειο που να εχει καλες κριτικες για οργανωση ταξιδιων σε αυτους τους προορισμους?
 

elgeo

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαλδίβες-Ντουμπαι
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος!
Οκ, έχουμε συγκεκριμένο πρακτορείο που κλείνουμε αεροπορικά και ξενοδοχεία. Ποτέ δεν κλείνουμε από εδώ διαφορες εξτρα εκδρομές, τα κανονίζουμε εκεί πάντα. Δεν ξέρω εάν υπάρχει συγκεκριμένο πρακτορείο να ειδικεύεται σε αυτούς τους προορισμούς, εμείς έχουμε ένα άτομο σε κάποιο πρακτορείο που μας εξυπηρετεί και ασχολείται να βρεί αυτό που θέλουμε και έχει πάντα να προτείνει αυτό που πιστεύει ότι αναζητούμε. Βεβαια αυτό για τέτοιου είδους προορισμούς, για Ευρώπη ή Αμερική κλείνουμε πάντα μόνοι μας.
 

MARINA X

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σεϋχέλλες
Ταξίδι-Όνειρο
Σεϋχέλλες
Αεροπορικά για Μαλδίβες

Εχω βρει εισιτήριο για Male με την Turkish από Κωνσταντινούπολη απευθείας, με 500€! Δυστυχώς έχω πάει στις Μαλδίβες και δεν με ενδιαφέρει να ξαναπάω! ;)
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...

MARINA X

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σεϋχέλλες
Ταξίδι-Όνειρο
Σεϋχέλλες
Θέλω να πάω Σευχέλλες και ψάχνομαι γενικά! Βρίσκω φθηνότερα εισητηρια μέσω Ρώμης και με την Rayan air συμφέρει να πάω Ρώμη από Θεσσαλονίκη παρά να πάω Αθήνα και μετά οπουδήποτε (αφού είμαι στη Θεσσαλονίκη!) Οσον αφορά τις Μαλδίβες, δεν με ενδιαφέρει να ξαναπάω, ασχετα αν είναι παραδεισένιες, γιατί το κάθε νησί είναι πολύ μικρό, είσαι περιορισμένος σε ένα πολύ ωραίο ξενοδοχείο, κάνεις απίστευτο snorkelling, αλλά δεν έχεις άλλα ερεθίσματα, δεν εναλλάσονται τα τοπία και δίνεις τόσα λεφτά σε ξενοδοχεία που πραγματικά είναι ασύμφορες! Μόνο αν βρω ξενοδοχείο με τιμή max 150€ μπορεί και να ξαναπήγαινα (με φθηνό εισητήριο εννοείται!). Ενώ οι Σευχέλλες...... μέρες να έχεις να γυρνάς!!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Θέλω να πάω Σευχέλλες και ψάχνομαι γενικά! Βρίσκω φθηνότερα εισητηρια μέσω Ρώμης και με την Rayan air συμφέρει να πάω Ρώμη από Θεσσαλονίκη παρά να πάω Αθήνα και μετά οπουδήποτε (αφού είμαι στη Θεσσαλονίκη!)
Πίστεψέ με δε σε συμφέρει. H εταιρεία λέγεται Ryanair και σε περίπτωση που ακυρώσει ή καθυστερήσει την πτήση σου για Ρώμη, δε φέρει ευθύνη εάν εσύ χάσεις την πτήση για Σεϋχέλλες.
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
κλέο πήγες τελικά? ευελπιστώ να πήγες στο δεύτερο (βλ. ταξιδι όνειρο)
όσοι έχετε παει μαλδίβες γράψτε καμιά ιστορία! :D
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.838
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
δεχόμαστε και προτάσεις(από τους γνώστες) για Μαυρίκιο για περίοδο Ιανουαρίου 2013.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Προτασεις για να συνταξιδεψουμε; Οποιος καλωσοριζει δευτερος κανει τα εξοδα!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.838
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
για επιλογή περιοχής για διαμονή,ξενοδοχεία και τέτοια.(πάντως όχι προτάσεις γάμου):haha::haha:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
για επιλογή περιοχής για διαμονή,ξενοδοχεία και τέτοια.(πάντως όχι προτάσεις γάμου):haha::haha:
Και ημουν ετοιμη να πω στα παιδια μου οτι φευγουμε για Μαυρικιο.:( Ο Πανος κατεβαζει τις βαλιτσες απ το παταρι:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.677
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom