Σε πόσες χώρες έχετε πάει?

fotast

Member
Μηνύματα
9.365
Likes
14.259
Αγγλία, Γαλλία, Ολλανδία, Ιρλανδία, Ισπανία, Τουρκία, Ιταλία, Ελβετία, Τυνησία, Ουγγαρία, Αυστρία, Γερμανία, Βέλγιο, ΗΑΕ, Μονακό, Δανία και Σουηδία. Το Βατικανό πιάνει χώρια; :icecream:
Χωριστά παει.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.986
Likes
40.872
Που να πουμε τον πονο μας οι γονεις που δεν μετραμε οι ιδιοι ποσες καρφιτσες βαλαμε σε χωρες, αλλα αρχισαν να μετρανε τα παιδια μας, με αποτελεσμα να αναγκαζομαστε να τα συνοδευουμε σε χωρες που εχουμε ξαναπαει για να ανεβασουν το σκορ :D
Οσοι νομιζετε οτι ειναι υπεροχο τα παιδια να κολλανε το ταξιδιωτικο μικροβιο, ξανασκεφτειτε το :D. Μεχρι την ενηλικιωση θα υποφερετε.
@Grerena εσυ που παιρνεις παιδι μαζι, το περνας αυτο?
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.315
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Που να πουμε τον πονο μας οι γονεις που δεν μετραμε οι ιδιοι ποσες καρφιτσες βαλαμε σε χωρες, αλλα αρχισαν να μετρανε τα παιδια μας, με αποτελεσμα να αναγκαζομαστε να τα συνοδευουμε σε χωρες που εχουμε ξαναπαει για να ανεβασουν το σκορ :D
Οσοι νομιζετε οτι ειναι υπεροχο τα παιδια να κολλανε το ταξιδιωτικο μικροβιο, ξανασκεφτειτε το :D. Μεχρι την ενηλικιωση θα υποφερετε.
@Grerena εσυ που παιρνεις παιδι μαζι, το περνας αυτο?
H κόρη μου ξενέρωσε στην 3η συνεχόμενη ανακοίνωση για Ιταλία, γιατί μένει στάσιμη στις χώρες!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.986
Likes
40.872
H κόρη μου ξενέρωσε στην 3η συνεχόμενη ανακοίνωση για Ιταλία, γιατί μένει στάσιμη στις χώρες!
Ααα βρηκα το κολπο. 4η φορα Ιταλια αλλα με Λουμπλιανα για να μπει καρφιτσα "και να μην παει στραφι το ταξιδι".
2 φορες Γαλλια, δεν θελει 3η γιατι "δεν εχει νοημα". Εν τω μεταξυ πηγε μονο στα βορεια παραλια απο 2 ημερες.
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.315
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Ααα βρηκα το κολπο. 4η φορα Ιταλια αλλα με Λουμπλιανα για να μπει καρφιτσα "και να μην παει στραφι το ταξιδι".
Έξυπνο! Αλλά δεν βολεύει σε κάτι εξπρες ΣΚ-τριημεράκια.

2 φορες Γαλλια, δεν θελει 3η γιατι "δεν εχει νοημα". Εν τω μεταξυ πηγε μονο στα βορεια παραλια απο 2 ημερες.
Εννοείται! Κ εγώ δεν μιλάω καν για το ίδιος μέρος!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.986
Likes
40.872
Έξυπνο! Αλλά δεν βολεύει σε κάτι εξπρες ΣΚ-τριημεράκια.
Απο Βενετια βγηκε σε 3ημερο.
Εχουμε γινει εξπερ.
Εχω βγαλει Δουβλινο σε ημερησια με βραδινη πτηση για Ελλαδα και υπνο στο αεροπλανο γιατι ηταν η πολλοστη φορα στην Αγγλια και δεν ανεβαινε το σκορ.
 

JohnyE

Member
Μηνύματα
194
Likes
217
Εσύ έκανες δουλίτσα, τις έβαλες αλφαβητικά 😁

Ας βάλω και εγώ. 28 κράτη.
Αυστρία
Βατικανό
Βέλγιο
Βουλγαρία
Γαλλία
Γερμανία
Δανία
Ελβετία
Ελλάδα
Η.Π.Α.
Ην. Βασίλειο
Η.Α.Ε.
Ιταλία
Ιρλανδία
Καναδάς
Κούβα
Μονακό
Νορβηγία
Ουγγαρία
Ολλανδία
Ρωσία
Σαν Μαρίνο
Σιγκαπούρη
Σλοβακία
Σουηδία
Ταϊλάνδη
Τσεχία
Τουρκία
 

MVSylvia

Member
Μηνύματα
577
Likes
2.336
Αγγλία
Γερμανία
Γαλλία
Ισπανία
Τουρκία
Βέλγιο
Σερβία
Λουξεμβούργο
Ιταλία
Φιλιππίνες
Ιορδανία
Κίνα
Ταϋλάνδη
Σιγκαπούρη
Ουζμπεκιστάν
Τατζικιστάν
Αυστρία

Πιθανο να ξεχναω καποια, δεν κραταω πουθενα κανενα αρχειο απο τιποτα, μονο ο,τι μενει στη μνημη (παραδοξως μενουν αρκετες λεπτομερειες) οπως κ σπανια τραβαω φωτογραφιες
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.461
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom