Μαλαισία Σιγκαπούρη Σιγκαπούρη-Κουάλα Λουμπούρ

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
:DΤέλεια η τρελοπαρέα. Μπράβο εξοικείωση. Εγώ με τη φοβία που έχω ακόμα και με τα σκυλιά, μάλλον δεν θα μπορούσα να πλησιάσω τα γλυκύτατα μαιμουδάκια.
 

Viewmaster

Member
Μηνύματα
80
Likes
316
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί-Μαλδίβες
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Οντως πολύ εξοικειωμένες αλλά το βασικότερο πολύ φιλικές! Ευκαιρία να πας λοιπόν εκεί και να ξεπεράσεις όλες τις φοβίες με τα τετράποδα:p
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Οντως πολύ εξοικειωμένες αλλά το βασικότερο πολύ φιλικές! Ευκαιρία να πας λοιπόν εκεί και να ξεπεράσεις όλες τις φοβίες με τα τετράποδα:p
Νομίζω πρέπει να αρχίσω με τα σκυλιά :DΕυτυχώς με τις γάτες τα έχω αρκετά καλα:lol:
Πάντως είναι πολύ όμορφη η εικόνα να τις ταΐζεις να τις χαϊδεύεις κι αυτές να σε περιτριγυρίζουν :)
 

Viewmaster

Member
Μηνύματα
80
Likes
316
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί-Μαλδίβες
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Σε ευχαριστώ! Ηταν όντως ένα πολύ ευχάριστο τρίωρο παραμονής εκεί. Γάτες,σκύλοι,προσφάτως...μαιμούδες τα πάω πολύ καλά από μικρός:romeo:
 

VADIM

Member
Μηνύματα
97
Likes
1.029
Επόμενο Ταξίδι
Roadtrip Ηνωμένο Βασίλειο
Ταξίδι-Όνειρο
Moto road trip USA
Γλαφυρή και κατατοπιστική περιγραφή. Βρέθηκα στη Σιγκαπούρη πριν δυο χρόνια γυρίζοντας από Βιετνάμ - Καμπότζη. Έμεινα για 3 απολαυστικές μέρες, κι όμως δεν είδα/έζησα ούτε τα μισά απ' όσα περιγράφεις. Οπότε...τέλος 2018 βουρ για Σιγκαπούρη:)
 

Viewmaster

Member
Μηνύματα
80
Likes
316
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί-Μαλδίβες
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Σε ευχαριστώ πολύ! Έφυγες λοιπόν...ακόμα εδώ είσαι?:D
 
Μηνύματα
61
Likes
8
Σε ευχαριστώ πολύ!Έχει και μεγάλη συνέχεια η ιστορία μου χεχε.Την Scoot θα την προτιμώ πλέον για τις εξορμήσεις μου στην Ασία αλλά και μέσω Σίδνευ για να πάω Ν.Ζηλανδία που το χω καημό και σκέφτομαι να το πραγματοποιήσω μέσα στο 2019



Tον Αύγουστο που κατά πάσα πιθανότητα θα είμαι στο Μπαλί,σίγουρα θα περάσω και για ένα ακόμα διήμερο τριήμερο από Σιγκαπούρη
να σε ρωτήσω επειδή και εγω με την scoot θα πετάξω και άκουσα οτι δεν σου επιτρέπουν δικά σου τρόφιμα σαν σνακ κτλπ οι τουαλέτες έχουν χρέωση κτλπ επίσης τα 150€ ηταν συν;Α!και το ταξί απο αεροδρόμιο ποσό σου βγήκε;
 

Viewmaster

Member
Μηνύματα
80
Likes
316
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί-Μαλδίβες
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Μια χαρά σου επιτρέπουν και δικά σου τρόφιμα! Στην επιστροφή είχα σνακ μαζί μου και κανείς δε μου είπε απολύτως τίποτα! Οι τουαλέτες χρέωση?Φυσικά όχι,ποιος τα λέει αυτά:haha: Τα 150 που έδωσα για business ήταν συν ναι. Το ταξί από το αεροδρόμιο μέχρι τη Μικρή Ινδία που πήγα ήταν 22 δολάρια Σιγκαπούρη δηλαδή κάπου στα 13-14 ευρώ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.441
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom