Ινδονησία Σιγκαπούρη Σιγκαπούρη - Μπαλί και ένα ονειρεμένο γαμήλιο έγινε πράξη!!

spyros91

Member
Μηνύματα
875
Likes
796
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Πολύ ωραίο το ταξίδι σας , προλάβαμε και το κάναμε με τον ιδιο συνδυασμό λίγο πριν την πανδημία, ο οδηγός μας λέγόταν επίσης Μαντι, εντύπωση μου έκανε το ξενοδοχείο στην σιγκαπούρη που στα πολύ γρήγορα φαίνεται αστραφτερό και τρως ένα σοκ που στο booking έχει βαθμολογία 6,8 (πολύ σπάνια συναντάς σε μπάνικο ξενοδοχείο τόσο χαμηλή βαθμολογία σίγουρα κάτι δεν κάνουν καθόλου καλά) εύχομαι πάντα να ταξιδεύετε και να περνάτε καλά!
Σε ευχαριστούμε!! Εύχομαι και εσύ να κάνεις πολλα ταξίδια και να περνάς τέλεια! Για το ξενοδοχείο της Σιγκαπούρης είχα και εγώ ένα άγχος, αλλά ήταν δίπλα από μέτρο, πεντακάθαρο,με φοβερό λόμπι,με ευγενικό προσωπικό.. και είχε φουλ κόσμο , ομάδες γκρουπ κλπ. Οπότε διαφωνώ κάθετα με το 6.8 !!!

Καλησπέρα. Να ζήσετε και να είστε πάντα ερωτευμένοι.
Σκοπεύω να πάω Μπαλί σε 1 μήνα. Θα σου ήταν εύκολο να μου δώσεις κάποιες πληροφορίες για το family bali tour? Πχ 1)πόσο κοστίζει ο οδηγός για τα Day tour πού κάνατε?
2) Το πλάνο των εκδρομών σας το φτιάξανε αυτοί?
3) Μπορούμε να πάμε με μηχανάκι στα μέρη που πήγατε?. Της 5 πρώτες μέρες, θα μείνουμε Ubud.
Ευχαριστούμε!!! Το family bali tours είναι μια ομάδα οδηγών με αφεντικό τον Γκέντε.. ήρθα σε επαφή μαζί του μέσω whatsapp. Μου έδωσε προγραμμα , και έκανα αλλαγές που ήθελα, με βάση ιστορίες που είχα διαβάσει στο φόρουμ! Η μεγαλύτερη διαδρομή ήταν κοντά δύο ώρες, οπότε φαντάζομαι γίνεται με μηχανάκι.. στο Ubud οδηγάνε λίγο σαν παλαβοί, όταν βγεις από Ubud είναι μια χαρα!! To κόστος ήταν μ.ο. 35-40 ευρώ ανα ημέρα.. δεν είναι ξεναγός, οδηγός είναι και απλά σε μεταφέρει όπου θες! Με φοβησαν λίγο έτσι πως οδηγούσαν γενικά, αλλά από ότι έχω διαβάσει στο φόρουμ, θα σου πρότεινα να νοικιάσεις μηχανάκι , ώστε να κάνεις όσες στάσεις θες οπότε θες, και θα σ έρθει και πιο οικονομικά!
 
Last edited by a moderator:

gogoignat

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπαι
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικι
Σε ευχαριστούμε!! Εύχομαι και εσύ να κάνεις πολλα ταξίδια και να περνάς τέλεια! Για το ξενοδοχείο της Σιγκαπούρης είχα και εγώ ένα άγχος, αλλά ήταν δίπλα από μέτρο, πεντακάθαρο,με φοβερό λόμπι,με ευγενικό προσωπικό.. και είχε φουλ κόσμο , ομάδες γκρουπ κλπ. Οπότε διαφωνώ κάθετα με το 6.8 !!!


Ευχαριστούμε!!! Το family bali tours είναι μια ομάδα οδηγών με αφεντικό τον Γκέντε.. ήρθα σε επαφή μαζί του μέσω whatsapp. Μου έδωσε προγραμμα , και έκανα αλλαγές που ήθελα, με βάση ιστορίες που είχα διαβάσει στο φόρουμ! Η μεγαλύτερη διαδρομή ήταν κοντά δύο ώρες, οπότε φαντάζομαι γίνεται με μηχανάκι.. στο Ubud οδηγάνε λίγο σαν παλαβοί, όταν βγεις από Ubud είναι μια χαρα!! To κόστος ήταν μ.ο. 35-40 ευρώ ανα ημέρα.. δεν είναι ξεναγός, οδηγός είναι και απλά σε μεταφέρει όπου θες! Με φοβησαν λίγο έτσι πως οδηγούσαν γενικά, αλλά από ότι έχω διαβάσει στο φόρουμ, θα σου πρότεινα να νοικιάσεις μηχανάκι , ώστε να κάνεις όσες στάσεις θες οπότε θες, και θα σ έρθει και πιο οικονομικά!
Σε ευχαριστώ πολύ
 
Μηνύματα
9
Likes
60
Υπέροχα όλα, μπράβο! Θα πάω σε αυτούς τους δύο προορισμούς τον Αύγουστο όποτε το άρθρο σου με βοηθάει πολύ!
 

spyros91

Member
Μηνύματα
875
Likes
796
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Υπέροχα όλα, μπράβο! Θα πάω σε αυτούς τους δύο προορισμούς τον Αύγουστο όποτε το άρθρο σου με βοηθάει πολύ!
Nα περάσετε υπέροχα!! Αν θέλετε κάποια βοήθεια είμαι στην διάθεση σας!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom