Γενικά Σιφνο ή καπου αλλου????

Διακοπές για ζευγάρι

  • Σίφνος

    Votes: 11 68,8%
  • Σύρος

    Votes: 1 6,3%
  • Φολέγανδρος

    Votes: 1 6,3%
  • Κάπου αλλού

    Votes: 3 18,8%

  • Total voters
    16

aggelikiio

Member
Μηνύματα
50
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Madrid
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
H αλήθεια είναι πως και εγώ που κοίταξα είναι αρκετά τσιμπημένες οι τιμές στα δωμάτια τα οποία είναι και πολύ μέτρια!!!
 

D1d1k@

Member
Μηνύματα
13
Likes
6
H αλήθεια είναι πως και εγώ που κοίταξα είναι αρκετά τσιμπημένες οι τιμές στα δωμάτια τα οποία είναι και πολύ μέτρια!!!


εγώ ακόμα ψάχνομαι για διακοπές και θεωρώ ότι συγκριτικά με πέρυσι είναι παντού τσιμπιμένες , είναι αδιανόητο για μένα να δίνεις 70 ευρώ τη βραδιά για αυτά τα δωμάτια .Παντού όμως είναι κάπως έτσι..!! Έχω πελαγώσει λίγο γιατί λεφτά δεν υπάρχουν πολλά αλλά από ότι φαίνεται μόνο εγώ το έχω καταλάβει οι ιδιοκτήτες δωματίων ζουν ακόμα στις παλιές χρυσές εποχές, αλλιώς δεν εξηγείτε.!Αν βρείτε κάτι οικονομικό γενικά παρακαλώ ενημερώστε με.
 

aggelikiio

Member
Μηνύματα
50
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Madrid
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
ναι δεν ξέρω τι γίνεται φέτος πέρυσι όμως που πήγα στην Μήλο βρήκα καταπληκτικό δωμάτιο καινουριο πλήρως εξοπλισμένο με 45 ευρω το βράδυ και μάλιστα αρχές Αυγούστου! και βλέπω τώρα κάτι 70 και δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται!!!
 

D1d1k@

Member
Μηνύματα
13
Likes
6
ναι δεν ξέρω τι γίνεται φέτος πέρυσι όμως που πήγα στην Μήλο βρήκα καταπληκτικό δωμάτιο καινουριο πλήρως εξοπλισμένο με 45 ευρω το βράδυ και μάλιστα αρχές Αυγούστου! και βλέπω τώρα κάτι 70 και δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται!!!

Κ εγώ στην Αστυπάλαια που την λάτρεψα και αν δεν έχεις πάει να πας με 30 ευρώ σε καλό δωμάτιο που τα είχε μια εξαιρετική κυρία.Τέλος πάντως μήπως θυμάσαι πως λεγόταν αυτό στη Μήλο με τα δωμάτια.;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
εγώ ακόμα ψάχνομαι για διακοπές και θεωρώ ότι συγκριτικά με πέρυσι είναι παντού τσιμπιμένες , είναι αδιανόητο για μένα να δίνεις 70 ευρώ τη βραδιά για αυτά τα δωμάτια .Παντού όμως είναι κάπως έτσι..!! Έχω πελαγώσει λίγο γιατί λεφτά δεν υπάρχουν πολλά αλλά από ότι φαίνεται μόνο εγώ το έχω καταλάβει οι ιδιοκτήτες δωματίων ζουν ακόμα στις παλιές χρυσές εποχές, αλλιώς δεν εξηγείτε.!Αν βρείτε κάτι οικονομικό γενικά παρακαλώ ενημερώστε με.
Είναι κάπως αργά μάλλον. Στη Σίφνο ανέκαθεν έκλεινα από την άνοιξη για να βρω καλές τιμές, αλλιώς πληρώνεις τις μετριότητες 70 ευρώ. Αν θέλεις καλές τιμές στα δωμάτια προσανατολίσου προς Δωδεκάνησα. Πολλά από τα νησιά έχουν χαρακτήρα και απλά θα σου στοιχίσουν κάτι παραπάνω τα εισιτήρια. Αν πας χωρίς αμάξι, είναι πολύ μικρή η διαφορά.
 

D1d1k@

Member
Μηνύματα
13
Likes
6
Είναι κάπως αργά μάλλον. Στη Σίφνο ανέκαθεν έκλεινα από την άνοιξη για να βρω καλές τιμές, αλλιώς πληρώνεις τις μετριότητες 70 ευρώ. Αν θέλεις καλές τιμές στα δωμάτια προσανατολίσου προς Δωδεκάνησα. Πολλά από τα νησιά έχουν χαρακτήρα και απλά θα σου στοιχίσουν κάτι παραπάνω τα εισιτήρια. Αν πας χωρίς αμάξι, είναι πολύ μικρή η διαφορά.
σε ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή...!
 

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ταξίδι-Όνειρο
Los Santos, San Andreas
Εγώ μόλις έκλεισα για Σίφνο, δωμάτιο στην Απολλωνία, 40 ευρώ το βράδυ (16-22 Ιουλίου). Από τις καλύτερες τιμές που άκουσα από τα τηλ. που έκανα.

Το αρχικό πλάνο ήταν να μείνουμε κάπου παραθαλάσσια (Βαθύ, Πλατύ Γιαλό, Φάρο), αλλά οι τιμές ήταν σχετικά ανεβασμένες και αποφασίσαμε να μείνουμε κέντρο.
 
Μηνύματα
31
Likes
2
Καλησπέρα!! :) κ εγω μετά από πολλά πολλά τηλέφωνα και mails κατάφερα να βρώ με 50Ε αρχές Αυγούστου στο Κάστρο.....Γενικά όντως είναι πολύ ακριβά πάντως......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.858
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom