Σκόπελος Σκόπελος διαμονή

annoulita100

Member
Μηνύματα
313
Likes
704
Επόμενο Ταξίδι
Ινδοκίνα
Ταξίδι-Όνειρο
All the world 💓
Να πας Καστάνη(παραλία αμέσως μετά τη Μηλιά),Στάφυλο,Λιμνονάρι και Πάνορμο! Αυτές κατα την άποψή μου είναι οι top παραλίες της Σκοπέλου:))) Να περάσεις τέλεια !!!!
 

popaki82

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
sallyko επεστρεψες απο σκοπελο? Θα ταξιδεψουμε και εμεισ στις 15/8 και θα ηθελα να μου προτεινεις παραλίες που να αξιζουν να επισκεφτουμε, κανενα ταβερνακι και γενικοτερα να πως ηταν απο τιμες?
Σε ευχαριαστω εκ των προτερων.:D
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Καλησπέρα.Υπάρχει μήπως κάποια πρόταση για ενοικιαζόμενα/studio,κλπ στη Χώρα για 2 άτομα όχι πάνω από 60 ευρώ/βράδυ;Ευχαριστώ!
 

Angeliki_Ker

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Καλησπέρα! Θα ήθελα να μου προτείνετε μέρος για διαμονή στην Σκόπελο, στην οποία σχεδιάζω να πάω το πρώτο δεκαήμερο του Αυγούστου, οικογενειακώς (δεν υπάρχουν μικρά παιδιά). Σκέφτομαι να αποφύγω τη Χώρα, λόγω εποχής. Ευχαριστώ! :)
 

ap-ioanna

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Παιδιά καλησπέρα!!!! Τα τελευταία χρόνια με τη βοήθεια σας έχω οργανώσει πολύ όμορφες καλοκαιρινές διακοπές και είπα να σας εμπιστευτώ και φέτος. Συζητάμε με το αγόρι μου να πάμε Σκόπελο αρχές Αυγούστου και ψάχνουμε κάτι value for money για να μείνουμε. Γενικά δεν μας απασχολεί πολύ το αν θα είναι μέσα στη χώρα γιατί όσες φορές έχουμε ψαχτεί λίγο παραπάνω έχουμε βγει κερδισμένοι. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ενδιαφέρον για τοποθεσία ή δωμάτια ας με βοηθήσει !!!! Οποιαδήποτε άλλη πληροφορία , φυσικά και είναι ευπρόσδεκτη!!! Ευχαριστώ πολύ!!!! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.744
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom