Γκάνα Στα δύσκολα σας θέλω! ΓΚΑΝΑ!

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ονειρεμένο Ταξίδι
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Μάλιστα.. αν σου πω ότι ένας από τους βασικούς και οικονομικότερους αερομεταφορείς που σε κατεβάζουν στην Accra (για την Ελλάδα) είναι η Egypt air, θα συνεχίσεις να επιθυμείς επίσκεψη??:bleh:

((αναπαράγω τα όσα τέρατα έχω διαβάσει για την egypt μέσα στο forum γιατί οι προσωπικές εμπειρίες περί της εταιρίας ήταν απλώς αδιάφορες))

  • Δύσκολα "αποκλείω" κάποιον προορισμό. Ιδίως αν είναι σε κατεύθυνση που δεν έχω πάει. Προτιμότερη ας πουμε μου ακούγεται η Γκάνα και η Μπουρκίνα Φάσο παρά το Μαρόκο (Δε μιλάμε για το κόστος έτσι;)
  • Και η δική μου εμπειρία και γνώμη για την Egypt Air ιδια με τη δική σου είναι. Βέβαια το δειγμα ειναι μικρό (4πτήσεις, αρκετά χρόνια πριν). Εξάλλου έχουμε εμπιστευτεί - χωρίς πρόβλημα - κάμποσες άγνωστες ως τώρα. Παραλίγο να χρησιμοποιουσα και την ( ανυπόληπτη) Lao Airlines πέρσι.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ονειρεμένο Ταξίδι
yeah, whatever...
Η πιο κοντινή χώρα στην τομή του Ισημερινού με τον μεσημβρινό του greenwich, είναι η Γκάνα. Και είναι επίσημο. On my way...

Αραχτός στο lounge του CAI, αναμένω την πτήση μου για Άκκρα.... σας περιμένουνε πολλές ανταποκρίσεις!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.529
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλό σου ταξίδι εκεί μακριά στα ξένα! Να προσέξεις εκτός από τις λυσάρες ευρωπαίες και τα διάφορα ζουδια (φανταζομαι οτι θα εχει οτι και η υπολοιπη Αφρική, λιοντάρια, υαινες ιπποποτάμους ρινόκερους, σκορπιους, βδελες, μυγες, κουνουπια κλπ).
Να γυρισεις γεματος εμπειριες και να μας τις μεταφέρεις, όπως πάντα, με τον πολύ γλαφυρό τρόπο σου.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Καλό σου ταξίδι εκεί μακριά στα ξένα! Να προσέξεις εκτός από τις λυσάρες ευρωπαίες και τα διάφορα ζουδια (φανταζομαι οτι θα εχει οτι και η υπολοιπη Αφρική, λιοντάρια, υαινες ιπποποτάμους ρινόκερους, σκορπιους, βδελες, μυγες, κουνουπια κλπ).
Να γυρισεις γεματος εμπειριες και να μας τις μεταφέρεις, όπως πάντα, με τον πολύ γλαφυρό τρόπο σου.
Εσυ μη μιλας , θες σ.....ξ !!!:bleh:

Σπυρακο μου σου ευχομαι τα καλυτερα στην υπεροχη μαυρη ηπειρο!!
Θελω πολλες φωτος !!! Ξερεις εσυ!!!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.529
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλε Ευαγγελία πως ξεμπροστιάζεις έτσι οτι ο Kalspiros τρέχει στην Γκάνα για να σωθεί απο τη ασφυκτική μου πολιορκία; Κρύβε λόγια!:bleh::haha:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτικη + Αρκτικη
καλο ταξιδι και απο μενα!!!!!!
και προσοχη στα "αγρια" ζωα!!!!!
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ονειρεμένο Ταξίδι
yeah, whatever...

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Σπυρο καλο ταξιδι φιλε μου !!!! Καλα να περασεις και εμεις θα τα λεμε !!!!:clap::clap:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Σπυρο καλο ταξιδι φιλε μου !!!! Καλα να περασεις και εμεις θα τα λεμε !!!!:clap::clap:
Τι εννοεις Ρεθυμνο οτι θα τα λετε???:cool: :cool: Ειναι μακρια η Γκανα για να στειλεις κοχλιους!:D
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Καλό σου ταξίδι Σπυράκο ! Θα περιμένουμε τις ανταποκρίσεις...:)

Το νου σου όμως...ε ?...μη μας γυρίσεις κατσιασμένος...:bleh::haha:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Τι εννοεις Ρεθυμνο οτι θα τα λετε???:cool: :cool: Ειναι μακρια η Γκανα για να στειλεις κοχλιους!:D
Τιποτε δεν σου ξεφευγει ?????? Βig brather του φορουμ :cool::cool: και χοχλιους θα του στειλω, και Μεσσαριτικες σαρικοπιτες με σπιτικο πετιμεζι.....και οτι θελει ο Σπυρος......για το φιλαρακι μου ρε γμτ

Δεν πεταγεσαι και εσυ να δοκιμάσεις???? Να μη λες οτι κανω διακρισεις....καποτε μου υποσχεθηκες οτι θα κατεβεις ........
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.666
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom