Ινδία Στην Ινδία της παραφροσύνης ζήσαμε μία περιπέτεια!!

"Teodores"

Member
Μηνύματα
5
Likes
7
Συμπατριώτη (κατά το ήμισυ) το Turvan μας ενώνει :) τι θα έλεγες για κάνα σύνδεσμο φίλων Turvan στο facebook ? :)
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
απο Κρητη εισαι? Turvan θα μεινεις? ειναι σε κεντρικοτατο σημειο κ συναμμα ησυχο,εχει ακριβως διλπα το Balkan locantasi,μια χαρα! πρωτη φορα στην Πολη?
 

"Teodores"

Member
Μηνύματα
5
Likes
7
Φιλε μου τι γράφω τόση ώρα?μελετώντας τις ιστορίες σας πάω με κλειστά μάτια παντού!πρώτη φορά στην Πόλη (και μάλλον τελευταία γιατί σε θεμα ταξιδιών είμαι πίσω) και θέλω να συνδυάσω τις ιστορίες σας σε αξιοθέατα μέσα σε 5 μέρες!και εκείνο που καταλαβα από την πρώτη στιγμή είναι ποτέ ξενοδοχείο δίπλα σε τζαμί να σε ξυπνάνε από τις 05.30....αλλα και πότε ξενοδοχειο πάνω από 25 ευρώ τη βράδυα...να αφήνουμε και κάτι στις επιχειρήσεις έξω...έτσι δεν είναι?Turvan rules!
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Φιλε μου τι γράφω τόση ώρα?μελετώντας τις ιστορίες σας πάω με κλειστά μάτια παντού!πρώτη φορά στην Πόλη (και μάλλον τελευταία γιατί σε θεμα ταξιδιών είμαι πίσω) και θέλω να συνδυάσω τις ιστορίες σας σε αξιοθέατα μέσα σε 5 μέρες!και εκείνο που καταλαβα από την πρώτη στιγμή είναι ποτέ ξενοδοχείο δίπλα σε τζαμί να σε ξυπνάνε από τις 05.30....αλλα και πότε ξενοδοχειο πάνω από 25 ευρώ τη βράδυα...να αφήνουμε και κάτι στις επιχειρήσεις έξω...έτσι δεν είναι?Turvan rules!
αν πας μια φορα στην Πολη,σιγουρα θα ξαναπας (TravelPan rules!),ειναι σαν μικροβιο το ταξιδι,εξαπλωνετε ευκολα! ευχομαι να περασεις υπεροχα,να δοκιμασεις οσες περισσοτερες γευσεις μπορεις κ περιμενω νεα σου μετα!!!
 

"Teodores"

Member
Μηνύματα
5
Likes
7
Tavuk gogsu με λένε και όλα τα παιδάκια κλαίνε?Ασουρε και Σουτλακ...από τώρα τρέχουν τα σάλια μου....και Boza να πιω :)

Ξαναλέω με το travelstories καταργείς τα πρακτορεία :)
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.412
Likes
4.501
Ένας μεγάλος αριθμός μελών όπως και εγώ ξεκίνησαν τα ταξίδια με πρακτορεία κ στη συνέχεια μετά την απογοήτευση κ την δυσαρέσκεια που ένιωσαν συνέχισαν να ταξιδεύουν μόνοι με τη βοήθεια και τη προτροπή συμφορουμητων!
 

Viewmaster

Member
Μηνύματα
80
Likes
316
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί-Μαλδίβες
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Eξαιρετική η ιστορία σου για ακόμα μια φορά Sif! Περιεκτική και γεμάτη χρήσιμες πληροφορίες! Θα την έχω σαν οδηγό αν ποτέ αποφασίσω να ταξιδέψω προς Ινδία όπως είχα σαν οδηγό και την πολύ καλή σου ιστορία για τη Σιγκαπούρη!
 

karvas

Member
Μηνύματα
30
Likes
189
καλησπέρα . Εχω διαβάσει και τις δυο ιστορίες της παρέας σου και θα χρησιμοποιήσω πολλά απο τ στοιχεία που έχεις δώσει και για το επερχόμενο δικό μου ταξίδι . Οι ιστορίες σας μου έδωσαν πολυτιμα εφόδια για να οργανώσω το ταξίδι . Θέλω να σας ευχαριστήσω και να κάνω μια ερώτηση . Το λεωφορείο με τα κρεβάτια απο Τζαιπούρ για Νέο Δελχί είπες οτι στοίχισε 550 ρουπίες . Το άτομο ή το σύνολο και για τους τρείς σας ?
Ευχαριστώ
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
καλησπέρα . Εχω διαβάσει και τις δυο ιστορίες της παρέας σου και θα χρησιμοποιήσω πολλά απο τ στοιχεία που έχεις δώσει και για το επερχόμενο δικό μου ταξίδι . Οι ιστορίες σας μου έδωσαν πολυτιμα εφόδια για να οργανώσω το ταξίδι . Θέλω να σας ευχαριστήσω και να κάνω μια ερώτηση . Το λεωφορείο με τα κρεβάτια απο Τζαιπούρ για Νέο Δελχί είπες οτι στοίχισε 550 ρουπίες . Το άτομο ή το σύνολο και για τους τρείς σας ?
Ευχαριστώ
Να'σαι καλά, χαίρομαι που σε βοήθησαν οι πληροφορίες!
Τώρα όσον αφορά το λεωφορείο ήταν 550 ρούπιες το άτομο και όπως είπα κάναμε την κράτηση διαδικτυακά όμως δεν δεχόταν τις κάρτες μας (δεν ξέρω γιατί) και μας βοήθησε σε αυτό το παιδί που μας έκανε το Food tour κάνοντας για εμάς την κράτηση με την κάρτα του και του δώσαμε εμείς τα μετρητά.
 

karvas

Member
Μηνύματα
30
Likes
189
ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σου . Εχω διαβάσει και τις δυο ιστορίες εχω αντιγράψει τα link και θα τα χρησιμοποιήσω για να συνεννοηθώ με το Food tour .
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
@sif..... Έχεις καμμιά "άκρη" σε Tamil Nadu?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.575
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom