Ρωσία "Στη Μόσχα αδελφές μου..."

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Μπράβο elenara88... επαγγελματική δουλειά... μέχρι και επιμελητή εκδόσεων-διορθωτή κειμένων διαθέτεις! :bleh:
Κι αυτή η ευαγγελία, από το να δίνει μόνο συμβουλές και οδηγίες (και να μας κάνει πλύση εγκεφάλου στο οφ-τοπικ με τους εβραίους) να γράψει καμια ιστορία, δεν ξέρει??? :bleh:
Οχι !!! Δεν κανω εγω για τετοια.... Εδω βαριεμαι να βαζω τονους οταν γραφω, θα γραψω ιστορια... Δεν λενε τετοια σε δυσλεκτικο ανθρωπο !!
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στα πέντε σημεία της Γης
Με βαριά καρδιά το λέω, αλλά συναγωνίζεται αυτή σου η ιστορία, την αντίστοιχη της Ιταλίας...Υπέροχη, κανονικός οδηγός! Ποιο ΤΟΠ 10, "εσένα" θα τυπώσω όταν με το καλό ανέβω σε εκείνα τα μέρη. :D
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Μπράβο κι από μένα Ελενίτσα, εξαιρετική δουλειά και υπέροχες φώτο για ακόμα μια φορά! Με λίγα λόγια, όλα τα σχόλια μας θέλουν να σου πουν (πέρα από ευχαριστώ) πως πρέπει να συνεχίσεις να μας γράφεις κι άλλες ιστορίες-ταξιδιωτικούς οδηγούς!

:clap:
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Αν είχα κάποιους φόβους και ενδοιασμούς να πάω μόνος μου στη Μόσχα διαβάζοντας την ιστορία σου δεν έχω κανέναν.Απλά τέλεια!
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Αν είχα κάποιους φόβους και ενδοιασμούς να πάω μόνος μου στη Μόσχα διαβάζοντας την ιστορία σου δεν έχω κανέναν.Απλά τέλεια!
Σ ευχαριστω πολυ :D θα περασεις τελεια! Οτι χρειαστεις εδω ειμαστε!:D
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Σ ευχαριστω πολυ :D θα περασεις τελεια! Οτι χρειαστεις εδω ειμαστε!:D
Εγώ σε ευχαριστώ!Αξίζεις και με το παραπάνω τον υπερθετικό βαθμό στο όνομά σου elenara!:clap:
 

chrgkoutz

Member
Μηνύματα
358
Likes
1.180
Ονειρεμένο Ταξίδι
Δάση Βόρειου Καναδά
Πολυ καλη κι επεξηγηματικη.Οπως ακριβως θελει τις λεπτομερειες ενας επιδοξος επισκεπτης.Συγχαρητηρια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.658
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom