• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Μάιο - Ιούλιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!

Ρωσία "Στη Μόσχα αδελφές μου..."

Μπράβο elenara88... επαγγελματική δουλειά... μέχρι και επιμελητή εκδόσεων-διορθωτή κειμένων διαθέτεις! :bleh:
Κι αυτή η ευαγγελία, από το να δίνει μόνο συμβουλές και οδηγίες (και να μας κάνει πλύση εγκεφάλου στο οφ-τοπικ με τους εβραίους) να γράψει καμια ιστορία, δεν ξέρει??? :bleh:
Οχι !!! Δεν κανω εγω για τετοια.... Εδω βαριεμαι να βαζω τονους οταν γραφω, θα γραψω ιστορια... Δεν λενε τετοια σε δυσλεκτικο ανθρωπο !!

Twinkie

Member
Με βαριά καρδιά το λέω, αλλά συναγωνίζεται αυτή σου η ιστορία, την αντίστοιχη της Ιταλίας...Υπέροχη, κανονικός οδηγός! Ποιο ΤΟΠ 10, "εσένα" θα τυπώσω όταν με το καλό ανέβω σε εκείνα τα μέρη. :D

zmaria

Member
Μπράβο κι από μένα Ελενίτσα, εξαιρετική δουλειά και υπέροχες φώτο για ακόμα μια φορά! Με λίγα λόγια, όλα τα σχόλια μας θέλουν να σου πουν (πέρα από ευχαριστώ) πως πρέπει να συνεχίσεις να μας γράφεις κι άλλες ιστορίες-ταξιδιωτικούς οδηγούς!

:clap:

DRAKFIREMAN

Member
Αν είχα κάποιους φόβους και ενδοιασμούς να πάω μόνος μου στη Μόσχα διαβάζοντας την ιστορία σου δεν έχω κανέναν.Απλά τέλεια!

chrgkoutz

Member
Πολυ καλη κι επεξηγηματικη.Οπως ακριβως θελει τις λεπτομερειες ενας επιδοξος επισκεπτης.Συγχαρητηρια.

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.171
Μέλη
34.718
Νεότερο μέλος
antonio_de_lulja

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom